0 oy
271 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,152 puan) tarafından
Kizlar sabah gayet iyidi kuzum karnini doyurdum iyidi sonra tekrar uyuttum uyandi eline oyuncak verdim kolunu kaldirdi agladi hemen indirdi elini diger eliyle aldi oyuncagi baktim kolu uzun resmn omzuda düşük  duruyi hemen bir cikikciya gittiimm. Kadin iki dakika icindr tamm dedi  kizim aninda kaldirdi kolunu cok şükür  ömrümden ömur gitti .

7 Cevaplar

0 oy
(12,492 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(4,152 puan) tarafından
Sagol canım ya ♥️
-Reklam-
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.  
(4,152 puan) tarafından
Sagol canim yaa geldi mi ust uste geliyo zatn canm skkindi:-(
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Ay gecmis olsun kuzum yegenimin de cikiodu omzundan küçükken gecti sonra doktora götürüodu ablamlar
(4,152 puan) tarafından
Bnm buyuk kizimnda surekli  cikardi canm doktira götürmüştüm bisey yok diyip yollamislardi cikikciyi kesfettik simdide direk o kadina goturdum bes aylik zatn minnak vakit kaybetmedim
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm ya nasl çıktı acaba :(
(4,152 puan) tarafından
Hic bilmiyorum bes aylik minnosum ömrumden omur gitti hic oyle ağlamadı daa nasil oldu anlamiyorum
(9,222 puan) tarafından
Iyi ki farketmişsin ya. Once dr.a goturseydin keşke. Kadın kolu takarken dha çok ağrımıştr ağlamştr baya kuzucuk :(
(4,152 puan) tarafından
Kuzum ablasida surekli cikardi bebekken yedi yasina kadar sk sk cikti. Doktora goturuyorduk bisey yok deyip yolladilar defalarca sonra kesfettik o kadini. Simdi minnosumda 5 aylik inanir misin sesi dahi cikmadiii gram aglamadi
(9,222 puan) tarafından
Kzum bnm ya Rabbim esirgesin hepsni
(4,152 puan) tarafından
Amiin insaallah kuzum cok sagol ♥️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bir daha vermesin Allah ama doktora götürmen i tavsiye ederim 
(4,152 puan) tarafından
Amin sagol canm. Bnm buyuk kizimnda cikardi surekli canm. Doktora  gittik doktor birseyi yok deyip yolluyodu sonra cikikciyi kesfettik. Kucuk yerde yasiyorum bir hastane var secenegimde yok.
(13,202 puan) tarafından
Röntgende belli olur canım illaki
(4,152 puan) tarafından
Cektiler kuzum hicbisey yok dedi  hatta esim sikayet ettii ama bisey olmadi hala o doktor duruyo
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Kız cıkıkcıyı netden buldun hemen :)
(4,152 puan) tarafından
Bnm kizlarimin cikiyo canm vardi hazirda :-))
(3,156 puan) tarafından
Oda iyimiş :)
(4,152 puan) tarafından
:-) ceke ceke bu konuda analarina çekmişler  bnmdr cok cikarmis :-))
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Neden ciktiki acaba
(4,152 puan) tarafından
Bilmiyorum canm ogle cok aglama falanda olmadii oyuncagi tutamayinca anladimdiger kizlarimnda cikardi o yuzden anladm hemen
(4,152 puan) tarafından
Ay sizinki daha fena olmus canm.bnm kendi kolumda cikarmis surekli cocukken. Bnm diger kizlariminda cikardi yedi uasina kadar sonra bitti sukur indada dojtora goturduk bisey yok diyip yolladilar cikikci kesfetmistik. Simdide direk o kadina götürdük Allah razi olsun saniyede duzeltti
(1,465 puan) tarafından
Bizimki kendi etrafında dönünce kolunun üzerine düşmüştü cnm o da ağladı ama ilk yeni sıcaklığıyla fazla ağrı olmamış demekki mızmızlanma gibiydi ağlaması sonra bn süt ısıtıp kızıma ve yeģenime verince anladım normalde iki eliyle tutardı o gün o elini kullanmadı oğlum niye tek elinle tutuyorsun diyip diğer kolunu kadırmamla kolunun düşmesi bir oldu bn kalpten gieecektim o gün nerdeyse çok korkmuştum emanetti bide kuzenim gerçi oğlunu tanıyor biliyor bişey demezdi adım kadar emindim ama bizim evde olunca insan mahçup oluyor
(4,152 puan) tarafından
Mahcupluktan ziyade insan bi hos oluyo kiyamiyo yaa. Ins tekrarr yasamayiz
(1,465 puan) tarafından
Şükür atlattik cnm bir bir buçuk sene geçti aradan

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 657 göst.
19 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 313 göst.
29 Haziran 2019 Diğer kategorisinde NisaSultan'ınannişi♡ (295 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 300 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...