0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bir anda acilen lazım oldu ve çok acil sipariş vermek zorunda kaldım. Özelliklerini bile doğru düzgün okuyamadım. Kullanan yada benzerini kullanan var mı. 

image

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunun baby plus markasını kullanıyorum çok rahat 
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(120,691 puan) tarafından
maxi cosi markasi var benzeri foto atardimda baby boyumun babasi olcak insanin arabasinda kullnisli rahat
(780 puan) tarafından
Canım benim naptın aklım sende kaldı bi kaç postta yazını göremedim yazamadım iyimisin yazına göre hala  limoni galiba aranız bol bol dua oku evine eşine çocuğuna Allahım hakkında hayırlısını versin birde gurbet elde olduğun içinde herşey de canın sıkkın olabilir
(120,691 puan) tarafından
cok sagol allah razi olsun iyi degilim ama kuzey etkilenmesin diye iyi gorunmeye calisiyom
tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(780 puan) tarafından
Görüntüsü güzelmiş kullanmadım bende alacağımda letgodan araştırıyorum ben şuan 31 haftalık hamileyim mecbur almalıyım doktora veya başka yere gittiğimde arabayla bebekle rahatlıkla giderim yoksa herzaman yanıma birini alamam eşim çalışıyor gideceğim yerede hep onu bekleyemem ehliyeti boşa almadım demi :)):))) eşimede bunu söylerim hep hahahahaa
tarafından
Aynen canım varsa kullanacaksın :)
0 oy
tarafından
Çiçeğim ben arabaya direk puset i bağladım ama sığmıyor artık bende oto koltuğu düşündüm gelip kullanınca bana memnun kalıp kalmadığını söyler misin ❤️
tarafından
Tabii hemen paylaşırım yorumumu ❤️
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Baby plus var bizde de bu da gayet iyi görünüyor 
tarafından
Umarım iyiydir biraz aceleye geldi :/
(13,316 puan) tarafından
İyi yorumları olan bir marka

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
17 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Pıtırcık (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasirinn annesi (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ftm1907 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 332 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sedaaaaa (256 puan) tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,638 cevap

35,954 kullanıcı