0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Eşim markette calisyor .indirimde tavuk vardı alçak oldular kayinbabamlar eşimde kasadan parasını ödeyip getirebilo parayı maaş alınca vercez dediler vermemişler 1 ay olcak nerdeyse alalı tavukları. Ben parasında değilim ama eşim zaten o tavukları market zarara uğramasın diye satmak zorunda satilmayinca üstlerinden bir sürü laf yiyolar.benim kendi ailem sırf destek olmak için aliyo bizden.sizce yaptıkları ayıp değil mi batan geminin malları diyiyip diyip bizi de cagirdilr yediler tavukları.artik bi bu değil eşim sanki hicbiseyleriymis gibi bize bi kuruş faydaları yok .insan yerine koyup hatır gönül olmasın diye evlerine gidiyoz yine arada.gitmeyince gelmedinz diyolar gidiyoz kayın babamın yüzü hiç gulmuyo napacagima şaşırdım arkdslar.bi saygısızlık yapmiyom bisi demiyom hiç konuşmadan tv izliyolr sürekli hiç nasılsın kizim yada oğlanlarına sormak yok siz soyleyin gideyim mi evlerıne artık nefret ettim de... bugün kandıl aramak bile istemiyorum cidden.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitmezsen neden gitmediğini nereden bilecekler parayı eşinin istemesi lazım 
(723 puan) tarafından
Istenmez artık o diyo.arabasini falan veriyo babası ayıp olur isteme dedim bende. Sorun para değil cidden sadece sanki beleşe bulmuş gibi davraniyolar benim ailem yardımcı olmaya clsrken bizden para bekliyorlar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gitme ne işin var ayrıca tavuk satılmadı diye eline eşine laf deme hakkı yok ki kimsenin eşin yoldan geçene zorla tavuk mu satacak 
(723 puan) tarafından
Aynen ole kuzum ama satmak zorundalar işte. Mesela markete gittgnzde şu bu indirimde diye satmaya çalışanlar onları satmak zorunda yoksa bin ton laf yiyolar mecburlar yani anlamiyo sahibi.
(723 puan) tarafından
Inan çok soğudum artık zaten.esimle bi çünkü kurdu konuştu. Beni insan yerine koyup kizim  nasilsin bile  demezler bole insanlardır yani.ben böyle insanların nasıl yanına gideyim.
tarafından
Gitme canım neden gidip canını sıkıyorsun ki boşuna değer bilmiyorlar madem
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizce kizlar
0 oy
tarafından
Durumunuzu bilmiyorum ama . Ben olsam oğlu bir tavuk almış çokmu almış derim . Gecmislerimizin canına değsin derim . 
(723 puan) tarafından
Yav arkds herkes yanlış anlamış asıl demek istediğim o değil diye de yazdık allah aşkına yapmayin böle ya.mevzu tavuk mu ya.ayrıca bi tavuk değil 5 tavuk.ama mevzu TAVUK DEĞIL!!!
0 oy
tarafından
Kız nolacak bir tavuk canları sağolsun annesi babası değil hiç tanımadığı biri Bile parasını vermese lafını yapmam bence bunu kafana takmamalısın anası babası gerekirse bütün ihtiyaçlarını da karşılasın nolcak 
(723 puan) tarafından
Yav arkds herkes yanlış anlamış asıl demek istediğim o değil diye de yazdık allah aşkına yapmayin böle ya.mevzu tavuk mu ya.ayrıca bi tavuk değil 5 tavuk.ama mevzu TAVUK DEĞIL!!!
0 oy
tarafından
1 tavuk canım ya kaç tl ki bu kadar laf etmeye değmez bence benim eşim ailesine neler yaptı neler annesine 2 tane koltuk  takımı aldı evini yeniletti kapı yaptirdı defalarca para verdi hemde milyar  hesabıyla
(723 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Yani kusura bakmada bacım bi tavuk altı üstü o kadarda mı hakları yok evladının uzerinde yapma ya bak diger sorunlarina bisy diyemem ama aldığı bi tavuguda laf etmeyi ver cnm 
(723 puan) tarafından
tarafından
Cnm dikkt ettiysn belirttim zaten diger sorunlarina bisy diyemem diye
0 oy
tarafından
Şimdi mevzu tavuk değil diyip tavuğun lafını yapmada bir tufaf..nasılsın iyisin demesinler yani çokda ton diyip geç..bulasmasinlar sana yeter ..sende ona göre.mesefani koy ..onlar yinede büyükler sen saygini bozma bana  kalırsa ..eşin ailesi..atsan atılmaz satsan satılmaz..benim eşimde markette calisiyo kasada duruyo..indirimden satış yap diye baskı yapiyolar ewt eşinde yanımda para yok desin madem sorun oluyo alacağı zaman...

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 233 göst.
19 Mart 2024 Moda kategorisinde Nevbahar21 (526 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu

379,559 soru

11,362,343 cevap

34,839 kullanıcı