0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben ocak ayında düşük yapmıştım doktor regl olunca gel hormon testi yapalım dedi bugun gittim prolaktin 35 çıktı sınır 25 olması lazımmış sonra baktı bşey olmaz dedi ilaç fln kullanmayacak mıyım dedim o kadar yüksek diyecek kadar yüksek değil dedi ilaç vermedi sizce yükseklik nasıl acil cevap verir misiniz acaba kafama taktım...

5 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Nerden bilelim doktor yüksek diyecek kadar yüksek değil demiş zaten bı sıkıntı olsaydı ilaç falan verirdi takma kafana 
tarafından
Niye oyle atarli cevap veriyorsunuz ki
(545 puan) tarafından
Yo atarlı yazmadım ki düşük yapmış zaten bı problem olsaydı doktor ilaç falan verirdi burda kim ne diyebilir hormon düzeyinin nasıl olması gerektiği hakkında
tarafından
Google da 25 düzey diyor benimde 35 onun için böyle olan var mı diye sordum böyle ters cevap vermenize gerek yoktu bilenlrr için sordum böyle tersleyenlr için değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canm bendede oldu bi ara bana ilac verdi benm baya yuksekti demek sana ilac uygun gormemis korkma ins bisey yoktur
tarafından
Hım inşalah canım korktum bi an ya bişey olursa diye
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Başka  doktora  git    canım  benim  27.5 çıkmıştı  doktor yüksek  deyip  ilaç  vermişti  sonra  hamile  kaldım  ben vermesi  gerekirdi aslında  ama  bilemedim değiştir doktorunu 
tarafından
Aynen ya bende takıldım ona :((
0 oy
tarafından
Benimde yüksekti canım her ay artarak devam ediyordu endokrine git takip ettir 
tarafından
Hım olmadı oraya gideym canım yoksa yükselirse bebeğe engel
tarafından
Aynen canım ben tedavi gördüm o yüzden
tarafından
Anladım canım doktor bşe olmaz dedi ama blmiom ki çok yüksek deil ilaca gerk yok dedi
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cok yuksek degil canim, benimki nerdeyse 10 kat yuksekti o zaman ilac kullanmistim
(6,978 puan) tarafından
Anliyorum tabi canim icine sinecekse baska bi doktora gorun
(6,978 puan) tarafından
Ben cok endiselenmistim cocugum olmazsa falan diye ama cok sukir ilacla dustu, dereotu, maden suyu gibi seyleri sık tuketiyorsan azalt onlarda yukseltiyor. En onemlisi stres bide, streslede yukseliyor. Dusun benimki 10 kat yuksekti ama su an bebegim yanikda cok sukur :)
tarafından
Hmm anladm canım bilmiyorum sınır 25miş benim 35 nolacak acaba bşey olur mu doktor bşe olmaz dedi ama
(6,978 puan) tarafından
Asiri yuksek değil aslinda bence stres yapma
tarafından
Anladm canım düşer inşlah değer

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (1,141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
17 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gecemasali (25 puan) tarafından soruldu

383,065 soru

11,466,234 cevap

35,068 kullanıcı

...