0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlarrr lise 1 de virkmstm okulu bölümü mu degistrmedgm için çok şükür bir meslegm var halı hazırda yaptığım ama ben hep bitirmek istiyordum lise yi çok şükür son sınavdan tüm derslerden gecmsm tam kredi almışım hiç zorunlu dersim kalmadı sadce 15 kredilik eksiğim var 170 kredi için onumzdeki Martin 25 indeki sınavdan sonra Allah in izniyle diplomamı alıyorum burda soran bazı arkadaşlar vardı yapabilirmiyiz olurmü çocuğum var diye benim 2 tane çocuğum var biri beş yasnda biri 9 aylık 23 yaşındayım isteyince gerckten oluyor önemli olan insanın kendine inanması o arkdslar için paylaşmak istedim özellikle :)

6 Cevaplar

0 oy
(1,584 puan) tarafından
Zaten biz kadınların başaramacagi bişey yoktur yeterki isteyelim ticarete dökmek kolay oluyor hadi hayırlısı olsun senin adına sevindim tatlım ❤️ :)
tarafından
Sağol canım benm Allah razı olsun inan bende o kadar sevindim ki anlatamam inşallah darısı üniversite sınavında o zmnda kazandım kizlar diye post acarm insallahhhhh
(1,584 puan) tarafından
Ay inşallah kız :))
-Reklam-
0 oy
(39 puan) tarafından
Tebrikler canım..bende çok istiyorum hep aklimda bu sene kayit tarihini kacirdim malesef..tam olarak kac sende bitiyor açık lise biraz bilgilendirirmisin
tarafından
Canım toplam dönemin 8 olması ve hiç zorunlu dersn kalmaması lazm kredninde toplam 170 olması lazım sınavlara ne kadr calsrsan o o kadr kredi fazla alirsn ve derslerin çabuk biter ne kadr surecegi sana bağlı yani
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Keşke üniversite sınavına kayıt yaptırsaydın girebilirdin
tarafından
Kuzum evet biliyorm ama güzel bir sekilde çalışmam lazm onumzdki sene daha iyi olur benm için çalışmam icin daha uzun bir zamn olur onmde
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Darısı bana kuzum bende üni 2 deyim
tarafından
Amin canım benim sen yine üni 2 ye gelmssn bakalm seneye bende giricem sınava insallah
0 oy
tarafından
Biz kadınlar istersek dünyayı bile ele geçiririz yeterki isteyelim yeterki o azim olsun 
tarafından
Aynen öyle canım gercjten önemli olan istemek
0 oy
(341 puan) tarafından
Canım sınav sonuçlandı mi
tarafından
Evet canm sonclandi bakabilrsn
(341 puan) tarafından
Baktım canım sagol, ❤️

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 117 göst.