0 oy
973 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından
Günaydın hanımlar sıkıcı bi güne başlamak istemezdim ama sabah sabh moral sıfır gece kızım uyumadı gec yattım kalkmısım khvaltısını hazırlamışım iş kıyafetini hazırlamısım en az 10defa kaldırmak icin ayagına gelmişim o kahvaltı yaparken cocugu emzirdim neymiş tereyagını kullandım tezgahın üzerindeydi neden dolaba koymamışım uyku cokmu önmliymiş sanki yatıyom o demese koymayacakmısım kekk topladık satmak icin hazır icinde kücük kapları kaldı onu ayıtla demesi ters ters bugun cuma kıyafet kat ya güzelce bitanm bugun cuma dese katacam zaten o ayda 15icinde bozuldu sanki kekigide hangi ara ayıtlayım kızım huysuz uyudumu ev işi yemek ypıyorum kendim dinleniyorum ha dese bitnm akşm unutma cıkar bn cocukla ilgilnrkn ayıtla dese düşüncesiz kıymet bilmez bölemi yapılır ya sabahın köründe sinirlerimi bozdu agladımmı sinir oldummu olma der olmamak elimde degil ondan sonra sütüm kesildimi sütün yok vsvs der dur başıma kayınna kesiliryor mübarek sözde ayrı oturuyoz oglu saolsun fazlasıyla onun görevini yapıyor

10 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
Tereyagini kaldirsin dolaba kendi koysun inciler mi dökülüyormuş  
tarafından
Tabi canım az bile almışsın. Bende 37 haftalığım. Daha 15 gündür bulantım yok diyebilirim. 15 günde 3 kilo almışım, toplamda 9 kilo almış oldum.
Bir de şeker varsa bebek iri oluyormuş. Senin bebeğin kilosu kaç?
(2,351 puan) tarafından
32 + 0 haftalikken 2100 gr di
35 + 0 haftalikken  2650 iydi  cnm
tarafından
İri değil, bir sıkıntı yoktur inşallah içini ferah tut.
(342 puan) tarafından
Aynn öle canım benim
(342 puan) tarafından
İnş bi sıkıntı yoktur canım ya icini ferah tut cok normal duruyor bizce ama
-Reklam-
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Ağzi calisacagina eli calissin kendisi koysun
(342 puan) tarafından
Eline yapişir laf etmese olurmu hic aaa canım sende
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hey Alahim ya nasil bir kutukmus oda seni anlayorum canim kavga cikarmak icin bin tane bahane uretmis benim ilk esimde oyleydi diken ustunde dururdum bugun ne cikarcakta huzur bozacak diye bi laf atardi ortaya geri kendi kuserdi pisirdigimi yemez kafasina gore odada yatar sabah ise gderdi yatagini ne toplardi aksam gelince yatagini acar bebeleri azarlardi odanizdan gelmeyin diye koca salonda kendi otururdu bizde cocuk odasinda ailesine anlatirdim yakindik onlarda bizde biktik ondan derlerdi aylarca cocuk odasinda oturduk cocuklarla tv yok bsey yok babasi tv verdi kurdum cocuk odasina iki gun bakabildik 3.gun takla gecirdi tv bu tv gdecek diye cocuklari dovdu cok cektim idare ettim ama adam olmadi kac yasta buyuktu bnden paronayak deli iste sunlarin elinde oyuncak oluyoz omrumuz bosa gdiyo yuz verme birak napiyosa yapsin adam olmadik insanlar :angry:

(342 puan) tarafından
Ya seslenmiyom tartışma büyümesin diyom cocuk emziriyom bagırıyo mutfktan cok önmli demi uyku bu yag burda ne duruyor bugun cuma kıyfet kat faln diye sinir oldum bnde sölendim hak etti kovar gibi gönderdim evdende aman bıktırıyorlaz bazen
(2,130 puan) tarafından
Iyi etmissin halden anlar insan biraz yardimci olsun noluyo sanki gamsiz insanlar...
(342 puan) tarafından
Ya cogu seyini görmezdn geliyom tınlmıyom zatn ama bi yere kadar
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kendi koysan olurmu nolacak sankiii
(342 puan) tarafından
Mazallah ölüverr biyeri flan incilir kırılır canım
0 oy
(905 puan) tarafından
Pireyi deve yapyr  yaa
(342 puan) tarafından
Aynn öle valla lüzümsuz bya bnm goca
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Söylesene yüzüne vur sen tüm gece uykusuzluk çek. Çocuğa bak kolay mı de bu halde şükret kalkıp sana yemek hazırlıyorum seni kaldırıyorum eve yetişiyorum senin dert ettigin şeylere bakk ayyy ben hemen yüzüne vururdum yok öyle dünya
(342 puan) tarafından
Kız diyom onu da diyoki aklama kadar kız uyudumu sende yat diyor ev işini ebenmi yapacak diyom ne yapıyonki zaten diyor
(1,517 puan) tarafından
Sende söyle ki gelince sen yap o zmn yemeği temizliği çok mu kolay ayyy benim.esimde öyle ev işi o kadar basit geliyor ki hiç olarak görüyorlar boş ya
(342 puan) tarafından
Kız cok dedim yerleri degişeyim bn dısarda iş buluyum sen evde dur ev işi yemeknyap dedim ne calışmama izin verdi nede ev işinin zor olduguna inandı
(1,517 puan) tarafından
O zmn anca konuşsun boşver vlaaha hiç kulak asma boş
(342 puan) tarafından
Valla asmamaya calışıyom ama bazen bunltıyo
0 oy
(707 puan) tarafından
Seni anlıyorum canım duymazdan gelmeye çalış tınlama maalesef erkekler gereksiz konuşmayi çok sever çok takmican
(342 puan) tarafından
Hep öle yapıyorum ama bugun yorgun olunca cekemedim cekilmez geldi bi
(707 puan) tarafından
O dolup tastigin için söyle bir camları ac temiz havayı içine derin derin çek la havle de bir rahatla bakalım çok iyi gelecek.
(342 puan) tarafından
Tamm canım deneyecem bunu
0 oy
(703 puan) tarafından
Gercektende anlayissizmis ya allah sabir versin
(342 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(30 puan) tarafından
Nasıl böyle davranabiliyorlar inanın anlayamıyorum. Benimki ev işi yapma sakın diye kendini paralar. Mutfak dolaplarını sileyim diye sehpaya çıkmıştım, gördü bir kızdı. Sen yatacaksın, yürüyüş yapacaksın, yemeği de eve geldiğimde ben yaparım diye. İnanın şaşırıyorum ufacık meselelerden kavgaya. Sizler hamilesiniz sonuçta, ayıp destek olmalılar.
(342 puan) tarafından
Yok canım hamile degilim dogum yaptım 3bucuk aylık kızım bnm esimde yapar ev işi faln ama bazen böle dengeszligi tutar deli eder beni gereksiz
0 oy
(786 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin böyle zamanda birbirinize destek olmaniz lazim zatenn
(342 puan) tarafından
Aynn öle ama nerde

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 396 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
19 Kasım 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Merirem (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 377 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 460 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

379,509 soru

11,360,965 cevap

34,839 kullanıcı

...