0 oy
765 göst.
Aile kategorisinde (426 puan) tarafından
Kızlar

Bekarlığımdan beri horlama sesine alışamadım. Evde ailemdende horlayan olurdu kapıları bastırırdım ses gelmesin diye :) yatıya bir yerde kalamazdım o yüzden. Saat sesi, su sesi vs her şeye tamam diyorum ama horlama sesine alışamıyorum. Eşimde aşırı horluyor. Gece boyunca kaç sefer uyandırdığımı bende bilemiyorum. Haliyle işten geliyor uykusu oluyor ona da dayanamıyorum. Diğer odalara gideyim diyorum onada izin vermiyor. O gitmek istese ben izin vermiyorum sıcacık yatağı dururken kıyamıyorum :) ama sabahA kadar da uyuyamıyorum. Sizler nasıl alıştınız? Yada horlamaması için ne yapılır? 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Alışmadım hala ve inanılmaz horluyo hatta bence bi aslan gibi kükrüyo
(426 puan) tarafından
Uykular haram oldu, genç ömrüm talan da oldu, zalııım geceler :D
-Reklam-
0 oy
(783 puan) tarafından
Daha beter... dişini kıkırdatıyor
(426 puan) tarafından
O babamın gençliğinde varmış, zamanla yerini horlamaya bırakmıştı canım :)
(783 puan) tarafından
Hic durmuyo. Disleri agzina dökülecek diye korkuyorum artik
0 oy
(557 puan) tarafından

Hahahahaha bnm eşim horlayinca ev sallanır hamile iken çok çektim onun horlamasindan yastığımi alıp hep başka odaya gitmisimdir sayısız çok kafaya takardim şimdi fazla değil o kadar uykuluyum ki umrumda olmuyor bebekte anne karnından alışmış uyuyo o horlamaya uyanmiyor :D:D<3 bazen yanıma yatınca ikisi birden bnm oğlumda ufaktan horlar küçük Horhor ve büyük Horhor :D derim hep ama başka odada uyuyor çoğunlukla ordan bile ses gelir yani 

(426 puan) tarafından
Babalı oğullu senfoni yapıyolar desene :D
(557 puan) tarafından
Ha yemin ederim öyle babasıydı şimdi odasında uyumaya ben şimdi oğlundan çekiyorum
0 oy
(557 puan) tarafından
Takmamaya çalış cnm yani alıştır kendini işten dolayı yoruluyor yoksa uykusuzluktan kafayı yersin vala bak yastığını düzelt 
(426 puan) tarafından
Kız yapmadığım şey yok. Yemin ederim 3 dk dişimi aıkıyorum sknra çileden çıkıyorum :) valla uykusuzluktan mahvoldum ama alışırım umarım yoksa bu horlama bitmicek
(557 puan) tarafından
Niye bir doktora görünmüyor peki yada Burun bandı taksın cnm sen harap oluyorsun hem bırakmıyor sen başka yara gidesin hemde horluyorr sen uyuyamiyon vala bnde artık nasıl alıştım bilmiyorum durtuyom tam özür dilerim diyor iki dk sonra yinee
0 oy
(3,055 puan) tarafından
İlk zamanlar horlamazdi da horluyor artık alismadim her gece durtuyom:)))
(426 puan) tarafından
Bende dürtüyom da nereye kadar :D 2 dk sonra kaldığı yerden devam hor hor da hor hor :D
(3,055 puan) tarafından
Aynı valla :D iyiki gün boyu yoruluyorum da uykuya hemen daliyom yoksa çok ağlardım
0 oy
(579 puan) tarafından
Babamdan alışkınım horlama sesine evi inletirdi başka oda yatmama rağmen uyuyamazdim benimde uykum çok hafiftir şükür eşimde yasamadim aynı durumu :))
(426 puan) tarafından
Bendede ailem horlardıda hiç alışamadım. Evlendim burda da hor hor devam ediyo :D
(579 puan) tarafından
Şansın yok kuzum senin arada dürt sende susar biraz :)
0 oy
(7,789 puan) tarafından

Yastıkla alakalı olabiliyor. Ya da bir doktora görünmesi gerekebilir eşinizin. Ben kendim horlarım ve kendimden rahatsız olarak uyanıyorum. Yastıkla desteklemeye filan çalışıyorum. Gerçi bebeğim doğdu doğalı uykularım yarım olduğu için horlamaya vaktim olmuyor:D

(426 puan) tarafından
Burun bantını denicem olmazsa doktor yolu gözüktü artık :)
(7,789 puan) tarafından
Genizde et, ya da farklı sebeplerden de kaynaklanabiliyor. Bir dene bakalım burun bandını
0 oy
(673 puan) tarafından
Aşkim horluyorsun diger tarafa dön diyorum. Haklisin ben de horlama sesimi duyuyordum diyor. 

Ya da çok yoruldum ondan oluyor diyor.

Bazen de. Sen de horluyorsun diyor qgshdj
(426 puan) tarafından
Karşılıklı senfoni desene :D
(673 puan) tarafından
Ahshdjd yorgun olunca horluyoruz ahshs
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ayyy çok şükür horlamıyor çok sinir bozucu ya
(426 puan) tarafından
Ne güzel ya darısı bize :)
0 oy
tarafından

Bizde horlayan taraf benim hahaha =) ama benim eşimin de tuhaf bir yönü varmış uykusunda konuşuyor :D böyle o gün birşeye kızmışsa felan karşısında biri varmış gibi kızıyor ona neden böyle yaptın diye sövdüğü bile oluyor, ilk zamanlar o uyurken onunla öyle sohbet ettiğim bile oldu hahah =) o benim horlamama bende onun konuşmasına alıştım artık uyuyoruz öyle =)) 

(426 puan) tarafından
Anlaşabiliyorsanız ne güzel kız :)
tarafından
Anlaşabiliyoruz da bende ilk evlendiğimde konuşması yüzünden uyanırdım sürekli korkardım odaya biri mi girdi diye  zaten uyku problemim vardı uyuyamazdım tam dalıcam başlardı konuşmaya öyle öyle alıştık 1 buçuk sene oldu =)
0 oy
tarafından
Benmki horlamazdı ama ilk evlendiğimiz sıralarda dişlerini çok gıcırdatırdı
(426 puan) tarafından
O babamın grnçliğindede vardı sonra yerini horlamaya bıraktı canım :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,131 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
0 oy
4 cevap 86 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,504 soru

11,422,001 cevap

34,980 kullanıcı