0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Daha önce post acmistim bırakırım assagiya onun üzerine dün Kur'an okudum süreleri okudum namaz kıldım dua ettim 

Bebeğimin cinsiyetini gösterdin bana rabbim ama ben inanamadim dedim gene gosterirmisin dedim gece gene ulturason da  bebeğimin cinsiyetini zorla doktordan öğreniyorum bakıyorum kız demi duyodum evet kız diyodu artık inaniyorum hislerim Allah'ım yardimiyla gerçek çıktı artık inaniyorum kızlar bilmiyorum ama çok inanıyorum benim heralde bı kızım olacak :)

image

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Niye bu kadar kafaya takıyorsunuz ki cinsiyet olayini tamam insan merak ediyor ama hayırlısı olsun yani rüyalarda görecek kadar saplantı haline getirmemek lazım bence 
tarafından
Saplantılı oldugumu kim söyledi kafayada takarım yani çocuğum merakta ediyorum birde hissediyorum rüyamda görüyorum ayrıca Rabbime hamile kalmadan önce dua ettim sonra hamile kaldım oyuzdende merak ediyorum yani anliyacagin sen merak etmiyo olabilirsin daha sabırlı olabilirsin ama herkes bir değil
-Reklam-
+1 oy
(2,259 puan) tarafından
Ha kız olmuş ha erkek ne fark eder ki sağlıklı olsun yeter. Bence bu kadar kafaya takmamak gerekli şimdi erkek olsa üzülecek misin ? Hayır o yüzden hayırlısı olsun. Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin ☺️
tarafından
Canım tabiki üzülmem nie uzuluyum oda benim canım ama öyle bir his öyle bir duygu içindeyim ki ne anlatılır nede başkası yaşayabilir öyle bı haldeyim rabbim dualarimi kabul etti bı evlat daha verdi ama bende ona şükür ediyorum sağlıklı olması tabiki en başta istediğim şey ama oğlum babasına arkadaş kızım olursa oda bana Arkadas olacak kimsem yok çünkü
(2,259 puan) tarafından
İnşaALLAH gönlünden ne geçiyorsa o olur. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin ❤️ ☺️ her çocuk güzeldir fakat kız çocuğu daha bir tatlı oluyor ya ☺️
tarafından
Bak sende diyorsun kız çocuğu farklı diye herkez diyor kız çocuğu bı ayrı diye oyuzden bende Rabbimden hayırlı sağlıklı bı kız çocuğu istedim isallah rabbim nasip eder bakalm ne olacak
(2,259 puan) tarafından
Gönlünden geçen dualarının hakkında hayırlı olması dileğiyle ... ❤️
0 oy
tarafından
Rüyada görüyorsan genelde çıkar. Bende iki çocuğun cinsiyetini hissetmiştim doğru çıkmıştı. Annenin hisleri doğru çıkıyor genelde
tarafından
Canım kız hissediyordu ayrıca her kuran okudugumda dua ediyordum rabbime dememmi gösterdiğine göre rüyamda gerçekten kızım olacak oglumdada hissetmiştim erkek olacak demiştim bundada hissettim ama emin olamadım ama artık eminim ya rabbim 3 kere gösterdi
0 oy
tarafından
Rabbim gönlündekini hayirlisiyla nasip etsin cnmm❤️
0 oy
tarafından

İlk kızımı ögrenmeden önce rüyamda kendi doktorum baana  kız diyip beni öpüyor du sonra kız olduğunu ögrendim. Şimdide geçen gün rüyamda hamile bi kadın bebegine bakamayacak miş güçü yetmediği için erkek bebek elime veriyor du bakalım ne olacak cinsiyeti :)

Bu arada maşallah çok güzel görmüş sün
tarafından
Evet canım ya hiç uyanmak istemedim ve ikinci rüyamda gelin oluyodum buda  edilen duaların kabul olduğu hayırlı evlat falan demek mis okadar sevindim ki anlatamam 13 haftaligim pazartesi gitcem hastaneye isallah söyler kızda soylemiyomus ama soylemezse başka hastaneye de giderim napiyim
0 oy
tarafından
Bende hep kiz hissettim ilk andan  beri dr 12 hafta erkek dedi ben hala inanamadim sonra 16 da kiz dedi kizim oldu anneler hisseder 
tarafından
Ay evet canım hissediyoruz rabbim izin verirse :) ay okadar mutluyumki anlatamam
tarafından
Allah bağışlasın:)
tarafından
Amin canım saol
0 oy
(6,786 puan) tarafından

:) inşallah dualarımız kabul olur, Çünkü benimde bi oğlum var.. 

tarafından
İsallah canım oğlumda olsa abisine arkadaş olur diye düşündüm ama kızım olursa bana arkadaş olur dedim Allah'tan yanıma bı arkadaş istedim ama gerçekten ne ablam ne kardeşim ne arkadaşım ne akrabam kimse yok oyuzden istedim en çokta
(6,786 puan) tarafından
Benimde ablam, kız kardeşim yok.. :(
tarafından
Çok zor birinin desteğini almadan çok zor bı hasta olsam bı kap çorba yapacak birbardak su getircek bı kızım olsun diye dua ettim Rabbime okadar rabbimde kötü hiç bisy yok başka nietimide yok bu yüzden yoksa hiç fark etmez
0 oy
tarafından
Bende hep kız istiyordum, kız hissediyorum diyordum o yüzden ama rüyamda hep erkek bebek gördüm ki oğlum oldu =) anneler hissediyor genelde Rabbim bu konu da bile bize bir ayrıcalık tanıyor =) sağlıklı huzurlu mutlu olsun Allah gönlüne göre versin inşallah =) 
tarafından
Amin canım isallah ya bu 3 oldu normalde görmüyorum ama hep kuran okuyum biraz dua ediyim rabbimle başbaşa kaliyim görüyorum oda beni çok mutlu ediyor
0 oy
tarafından
Öncelikli sağlıkla gelsin inşallah eşimde bende hayırlısı olsun sağlıklı olsun dedik hep ama icimden kız olsa keskeydi Rabbimde verdi hamd olsun kız cocugunun nimet olduğuna inanıyorum
tarafından
Canım herkes kız çocuğu bir başka yaşamayan bilemez diyor çok merak ediyorum birde ben hep yanıma arkadaş istedim surda yanımda bıcır bıcır konuşsa fenami olurdu :) bitane oğlum var oda benim canım ama kız çocuğu daha cana yakın oluyor oğlum hani 2 buçuk yaşında çok öyle yakın sarılığın opuyum falan yok bende hep kız çocuğunu merak ettim arkadaşımın var bı kızı kucağına atkıyı babasının babam annem diyerek çok hoşuma gidiyo bilerek opuyo saçını salliyo mini mini etekleri falan çok tatlı bı kız zorla sevdiriyo kendini oyuzden bide kızı tatmak istiyorum isallah rabbim nasip eder
0 oy
tarafından
Bugün bende rüyamda bebeğimi gördüm hamile kalmadan önce başladı bu rüyalar şimdi de devam ediyor
tarafından
Demekki hamile kalsan olabikir :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 518 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 180 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 421 göst.
4 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Gizem (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 309 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 02052020 (20 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...