0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 3 v 1 yaşında kızlarim büyüğüne yatarken kitap okuyorum ama hiç oralı deil boyama kitabı aldık kitap hariç heryeri çizer başka n yapabiriz sizler neler yapuonuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benim oğlumda 4 yaşında hicbiseyde sabit durmayan bir çocuk. Hemen sıkılır 10 dk bile bir oyunda kalmaz. Ben naptım kreşe yolladim orda yapsın etkinliğini yok ben yapamıyorum:D
tarafından
Kresde çok faydalı aslında cnm biseyler ögreyodur muhakak dimi en azından hicbise olmasa bile arkadaşları olur
(389 puan) tarafından
Ahaj kiz helena bayiliyom sana
-Reklam-
0 oy
(579 puan) tarafından
6 yaşındaki kızımla oyun oynuyoruz o bana yemekler yapiyo oyuncaklariyla tabi benim 2 yaşındaki dağıtıyor oyuncaklarını buyukte kiziyo normal olarak anne sunu al diyo küçük hiç durmuyor benim kalem kağıt veriyorum şuan dikkatini çekiyor ona yazıyor küçük kız büyüdükçe ne yapar bilmiyom genelde kucağımdan inmez bende onla dertte kalmışım ya 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benimde kızım 4bucuk yaşında uyurken bizde tam tersi o masal anlatmayı ister. Kendisi 3 5 masal anlattıktan sonra uyuyakalir. Birde etkinlik kitaplarımız var farkları falan bulduğumuz bir sürü şey işte onları yapıyoruz.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 916 göst.
20 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 304 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.