0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (16 puan) tarafından
Benim dikislerim kapanip iyilesmisti ama dun biraz zorladim galiba hafif bi kan geldi ciddiye almadim gece yattim sabah lavaboya gittigimde peceteye sulu kan geldi hic yasayan varmi uzun zaman sonra patlamis olabilirmi

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Olabilir cnm yada enfeksiyon mudur bence bugün doktora gidebilirsen çok iyi olur 
(16 puan) tarafından
Gitme sansim yokki randevusuz kabul edilmiyo artik canim ya napsam bende bilmiyorum
(5,721 puan) tarafından
Canım acil git bence randevu bekleme
(16 puan) tarafından
Ya bizim burasi sikinti olmedigin surece acilde isin yok tersligolar hic kavgaya gerek yok olmadi saglik ocagina cikicaz
(5,721 puan) tarafından
AA evet canım sağlık ocagi olur en azından fikir verdin birden oldu randevu alamadım sormak istedim diye
-Reklam-
0 oy
(7,750 puan) tarafından
Vajinal doğum mı yaptın? Ayy ben de korkuyorum ya dikişlere bir şey olursa diye. 
(16 puan) tarafından
Evet 4 ay once normal dogum yaptim korkulucak bisi yok ya benim 20 dk surdu dogumum sadrce dikislerden cok cektim ben ama ennkisa 7 gun en uzun 2 ayda geciyo dikislerde sadece dikkat etmek gerekiyo bende etmedim galiba sjsjdhhdhd
(7,750 puan) tarafından
Benim de öyle 4 ay oldu da. Bir şey olur mu korkusu var. Zor doğum yaptım zaten. Bir de dikişler tutmadı tekrar dikiş yaptılar. Bu sefer de kan kaybından hop bayıldım ameliyata alındım. Artık korkuyorum dikiş kelimesi duymaktan.
(7,750 puan) tarafından
Yani şu durumda eğer adet günün filan değilse hastaneye git
(16 puan) tarafından
Hic adet gormedim ben daha ya cok agir bi kan degil suyla karisir akar ya oyle bi sizinti seklinde
(7,750 puan) tarafından
Vajinal doğumda içeride kan pıhtısı kalabiliyor. Belki öyle bir durumdur. Bana doktorum demişti içeride bir tane kan pıhtısı var. Kan gelirse korkma diye
0 oy
(44,718 puan) tarafından

4 ayda nasıl tutmamış o dikişler yaa:O

(16 puan) tarafından
Doktora gittigimde iyilesmis kapanmis demislerdi ama bugun boyle oldu bende bilmiyorum ya
0 oy
tarafından
Benim de açılmıştı tekrar dikiş atıldı ama yine açıldı bu sefer genel cerraha gittim kendisi kapanır attırma dikiş dedi öyle yaptım iyileşti 
(16 puan) tarafından
Dis dikis degil iste benimki ic tarafta her sildigimde kan geliyo peceteye kontrol ediyorum aslinda hic bisi gozukmuyo acima falanda yok ama kan geliyo aslinda kanda degil gibi kanli sulu bisey akmiyo sadece peceteye geliyo enfeksiyonmu acaba
tarafından
Enfeksiyon olabilir yaralar daha tam iyileşmemiş olabilir zorlayınca kan gelmiştir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
3 cevap 202 göst.
0 oy
3 cevap 103 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bir masal (179 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,388,084 cevap

34,891 kullanıcı

...