0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimle tartıştım eşim bana sen benim başıma gelen en büyük belasın dedi sustum bir şey diyemedim siz olsanız ne derdiniz acaba

19 Cevaplar

0 oy
(389 puan) tarafından
O lafi cok agir olmuş
tarafından
Evet öyle oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay kız iltifat etmiş Allah seni 
tarafından
Bunhn nersinde iltifat var Allah'ına
0 oy
(13,083 puan) tarafından
Cok ağır cümle ama ben olsam sen de benim derdim altta kalmam 
tarafından
İşte ama insan ne diyeceğini bilimiyor o dkksinda
0 oy
(14,034 puan) tarafından
Hiçte bir şey yapmaz boşardim
(382 puan) tarafından
Canim.ya her seydende bosyorsun bir lafdanda bosanmakmi olur hic sen tartsmiyorsunmu ben bile bazen sinirlenince azimdan bir anlik demek isdemediyim soz diyib pisman olyorum.Allah iyliyni versin bosanma daresinde falanmi calsyorun yoksa
(14,034 puan) tarafından
Tabiki bizde eşimle tartışıyoruz ama ikimizde sinirle ağzımdan böyle şeyler atmıyoruz aramızda saygı denen bir şey var o yüzden böyle cümleler bana anormal geliyor sen normal kabul ediyor siniye çekiyorsan böyle şeyleri bu senin sorunun
0 oy
(17,853 puan) tarafından
Oooo çok ağır konuşmuş ayıp etmiş cevap vermemekle iyi etmemişsin sende benim başıma gelen ennnn kötü şeysin deseydin
tarafından
Diyemedim kavga buyumesini istemedim
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sinirden demiştir eşimde bana hep sinirlenince der sonra özür diler sen üzgün olduğunu belli et bisey deme ne oldu diyince kalbim kırıldı böyle demene de 
tarafından
Evet ama erkekelr hiç bir zaman pisman olmaz
0 oy
tarafından
Sende benim hangi büyük günahımın cezasısın acaba deseydin büyük laf etmiş 
tarafından
Diyemedim iste
0 oy
(424 puan) tarafından
Sakın cevap verme en büyük cevabı suskunluğunla ver diğer türlüsü iyi olmıcak az çok sende biliyosun sadece sus 
tarafından
Öyle yaptım
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Kavga edince soylemis bu lafi sinirle uzgun oldugunu belli et yeter canim sende cevap versen olay buyurdu en iyisini yapmissin ama bu lafi barisinxada hatirlat ben belayim ya fln de tatli bela diye kivirir bemce :) 

Sen sadece uzulduginu belki et arada da basina kak bidaha demex sanirim 
Bosan fln yazmışlar ironi oldugunu varsayiyotum ortada buyuk bi şey yok
tarafından
Konusmam bu saaten sonra
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım her evlilikte oluyor böyle şeyler. En güzeli susmak,bırak konuşsun o sinirliyken,nasıl olsa sakinlestiginde kırıldığını anlar gelir yanına . Sen de daha ağır şeyler söyleyip bozma huzurunu 
tarafından
Evet ama ne bilim insanin zoruna gidiyor ister istemz
(196 puan) tarafından
İllaki canım ama şu mübarek aylarda kalp kırmaya değmez
0 oy
(782 puan) tarafından
Canım her ailede olan tartismalar  oluyor maalesef o dediyse bisi sende de uzatmadan en azindan icinde bisi kalmaz bide bayan olarak her zaman anlayis bizde oluyor nedense yasamayan yoktur cok takılma ama sende yapıştır cevabını ki sanmasin ki hep ona aitsin. Uzatma tatliya baglaniyor sonra canim Allah herkese sabir ve anlayis versin 
tarafından
Evet oluyor ama insanin kalbi kırıyor
(782 puan) tarafından
Evet canim ama iki farkli insaniz ve hayatta bazen is yerindeki olumsuzluklar eve bile yansıtılıyor zamanla artık takmamaya başlıyorsun ama icinde hiçbirşeyi tutma abartmadan çak lafını esirgeme hayat hep inisli çıkışlı biz güçlü olmalıyız  erkekler her zaman anlayisli değiller kendi annemiz babamiz bile anlayisli olmiyorlar yeri gelince oyle dusun
0 oy
tarafından
Sen onu bide Bana sor derdim  ahahahah etkiye tepki 
tarafından
Ayy keşke deseydim
0 oy
(410 puan) tarafından
Kiz sende deseydin sende benim belamsin oldu bitti bosver cane takilma
tarafından
Diyemedim dondum kaldim
0 oy
(774 puan) tarafından
Çok kırıcı unutamazdım heralde her fırsatta da belli ederdim laf söylerdim
tarafından
Öyle tabikide gelse bana sor bide
0 oy
(41 puan) tarafından
Yazıklar olsun der ve dayanamaz ağlardım saatlerce kesin
tarafından
Aglamadim bu sefer
0 oy
(119,442 puan) tarafından
Ben susmuyom bacim karakterime ters
tarafından
Ben neden susuyor bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ne denilebilir ki cevap verilmez bu lafa çok ağır. İnşallah pişman olur söylediği için ama ömür boyu unutulmayacak bir söz çok üzüldüm adına
tarafından
Pisman olmaz ben kendi eşimi biliyorum sanki ben afedersin ama havyanin bir evladıyim ağzına geleni söylüyor
tarafından
Allah affetsin bu da senin imtihanın demek. Kendini koru bu adamdan fizyolojik olarak değil psikolojik olarak. Seninle.boyle konuşması senin kendini bu şekilde gormene sebep olmasın. Sen çok güzelsin ozelsin. Boşver onu da istediğini söylesin
tarafından
Bugün aldığım en güzel cevap
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Susmazdim asla 
tarafından
Ben hep susuyorum
0 oy
(125 puan) tarafından
Ben olsam bende o an susardım ama tam susardım konuşmama hasret bırakırdım onu çünkü normalde konuşan biriyim sen eşini daha iyi bilirsin canm bende biraz sessiz kalmak gerek anlasınlar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,116 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 349 göst.
14 Ekim 2023 Aile kategorisinde syynn (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 549 göst.
11 Temmuz 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu

380,764 soru

11,400,212 cevap

34,929 kullanıcı

...