0 oy
544 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeklerinizin  ismini kim koydu  ve siz ne koymak isterdiniz  ben zorlada olsa eymen asaf koydum  buna karismicam ama hahaha bu defa  kaynanam koysun 

Sohbet olsun maksat 

43 Cevaplar

+1 oy
(307 puan) tarafından

Ben koydum eşim de onayladı ☺️ anne ve baba dışında kimsenin isim koyma hakkına sahip olduğu düşünmüyorum. Sadece öneride bulunabilirler :D

(2,211 puan) tarafından
Ahahahahah çok iyi :) aradığım yorum :)
(307 puan) tarafından
Sağ ol canım ☺️ ama öyle yani :D
-Reklam-
+1 oy
(1,794 puan) tarafından
Ben koydum tabiki onca acıyı ben çekiyorum benim hakkım ha eşim güzel bı isim bulsa kafama yatsa koyabilirdim o ayri
0 oy
tarafından
Esim ve ben canım 
tarafından
Kimse karismadimi canim
tarafından
O zaman kaynanam ıkıncı ismini istemedı ama kendı kendine soyledı kendi durdu esım kımseyı karıstırmaz ki cocuk bızım zaten ısım hakkı da bız7m
tarafından
Bizim kide bana saygı duyar da ailesi yaşlı ya ölen oğlunun ismini koymak istiyor
tarafından
Gercekten iyiliklerini gorsem ben kabul ederim canım aranız nasıl bilmemem ama ıyılıgı varsa koy
0 oy
(15,697 puan) tarafından
Sen yine mi hamilesin la hemso
tarafından
Evet canım 8 haftalik
(15,697 puan) tarafından
Hayırlı olsun
0 oy
(13,017 puan) tarafından

2 isim koyduk kızıma biri kayinvakidemin istediği diğeri annemin istediği <3 :)

tarafından
Ya sonuç ne oldi kız adı ne bebişin
0 oy
tarafından
Daha doğmadı ama az kaldı  doğuma babası koyacak bn koycaktim kimse o ismi söyleyemiyor diye koydurmadi
tarafından
Yine iyi canım ha sen ha eşin  başkaları karışınca ölmüyor ya
tarafından
Kimse karışamaz da artık ikinci çocuğa bn koyarım isim diyeceğim ama ikinciyi dusunmuyirum kocam yanımda değil bir çocuk yeter  zaten yanımda değil bn  istediğim ismi söylerim ona annesi gibi kimlik te baska isim  ortam da başka isim olsun
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglum eymen ben koydum kizimda erva nur birkac tane isim yazdik kagitlara oglumun onune koydum ervanur u cekti yani abisi koymus oldu ☺
tarafından
Ya cok güzel olmuş  bendemi öyle yapsam kız
(4,237 puan) tarafından
Aynen valla videoya da cekersi. O ani hatira kalir
tarafından
Kiz  herkes istediği ismi yasin eymen ceksin hangisi hayirlisiysa o olsun ahaha kavgasiz
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Biz eşimle beraber koyduk. O bana sen ne istersen koyarız dedi ama benim içime onun içine sinmeyen bir şey olsun istemedim. Deren ismini bulduk ikimizinde hoşuna giden ve kızımın adı Deren oldu:)
tarafından
Ya cok güzel mis rabbim adıyla büyütsün inşallah
(1,077 puan) tarafından
Bende beğeniyorum canim âmin inşallah herkesin yavrusu sağlıkla huzurla büyüsün :)
0 oy
tarafından
Bekarliktan beri istedigim.bir isimdi esimdr begendi koyduk
tarafından
Ya cok güzel olmuş  darisi bana
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Benim kızımın ismini eşim koydu rahmetli annesinin ismini koydu bende bir şey demedim zaten annesinin ismi de güzeldi :)

tarafından
Ya benim kaynanam da önce karismayiz biz dedi sonra çocuk kuvezdeyken başladı şunu koyacaksınız emri vaki bende inat ettim vallh koymadım  eymen koydum
(2,259 puan) tarafından
Ohhh iyi yapmışsın şöyle karışan kuruşan insanlardan tiksinclik duyuyorum
tarafından
Neler çektim neler onu bide Bana sor kuzum zor ya vallh  bu defa kaldiramam onlar koydum  ne istiyorlarsa  tabi erkek olursa kız olursa eletmem ahahahah
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Kızımın  ismini ben koydum oğlumun ismini eşim koydu o da benim babam ve kendi babasının ismi olduğu için bir şey demedim
tarafından
Bak buda güzel mis canım
(3,389 puan) tarafından
Zaten başkası karışamaz acıyı ben çekiyom karıştrmam
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben ve esimin ortak karari kimseye sormadik 
tarafından
Ya güzel yapmışsınız canım en iyisi
0 oy
tarafından
Ben koydum eşim onay verdi 
tarafından
Vay oda güzel mis canim
0 oy
tarafından

Kızımı kız kardeşim eşim ben 3 cumuz karar verdik.  Asmira  Şimdi oğluma hamileyim.   Kendi abim koyacak.  Kaynanam koymak istedi.   Esım dayısı koyacak dedi. 

tarafından
Vay masallı eşine  taktir ettim  sağ salim al kucağına inşallah canım önemli olan sağlık isim kolay
tarafından
Amin inşallah canım.   Biz kızımdada abime sen koy dedik ilk evlat.  Siz koyun dedi. Asmirayı kız kardeşim buldu.

Bundada eşim teklif etti abime sen koy diye bakalım bizede sürpriz ismi.     Abim benim herşeyim.    Seneler oldu görmeyeli.   Çok özledim onu.
0 oy
(5,220 puan) tarafından

evlenmeden konuşmuştuk isimlerimizin ilk hecelerinden olucaktı oğlumuzun adı. eşim öyle istedi benmde hoşuma gitti ama şimdi kızım olucak nasipse. adınıda ben koycam :)

(5,220 puan) tarafından
anası araya nasıl girdi kız o mu. koymak istedi adını
(7,768 puan) tarafından
Çok güzelmiş
(5,220 puan) tarafından
ama galiba kuranda geçmiyo biz kendimiz uydurduk çünkü hatta doktor 12. haftada ilk erkek dedi yanına isim düşünüyodum kiii minnoş bir kızmış aslında :)
(7,768 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin prensess
(5,220 puan) tarafından
çoı teşekkür ederim :)
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben ve eşim koyduk.kayin babamın işimi:)),♥️
0 oy
tarafından
Şehit olan yakınımız vardı onun adını koyduk ben rüyamda gördüğüm için 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben ve eşim koyduk . Kimsede ne koyacaksınız diye sormadı zaten. 
0 oy
(782 puan) tarafından
Ismi ben buldum esimde begendi koyduk azram askilettam
0 oy
(3,282 puan) tarafından
2 düşük yaptım buna hamile kalınca köye gittim bayramda kaynanam beni evliya ya götürdü bişey olmasın diye oraya gidenin oğlu olursa evliyanın  adını vermek zorundaymış bende  kız bekliyodum ama sürpriz yaptı bize oğlum oldu mecbur koyduk yani 
(7,768 puan) tarafından
Ne oldu adı
(3,282 puan) tarafından
Seyit Ahmet canım
(7,768 puan) tarafından
Adıyla yaşasın paşa
(3,282 puan) tarafından
Sağol teyzesi

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 653 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu