0 oy
1,229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
..............    ....

34 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Valla kızlar resmi çekmen hiç doğru degil demeyin!! Bu pisligi yapiyolar utanmadan edepsiz hayasızlar insallah bu foto haberlere çıksın insanligin yüz karalari

Adam şerefsizz kızda namussuz tam birbirlerini bulmuşlar itnelerr..!!
(319 puan) tarafından
Resmî niye sildin gorseydik bizde
(319 puan) tarafından
Aaa yeni yeni anlıyorum.  Doğru resim çekmen hoş olmamış.  Ama Allah onları da ıslah etsin
tarafından
Noldu kız kaçrdm ben
(319 puan) tarafından
Bende resmi görmedim valla bilmiyorum ki
(615 puan) tarafından
Resmi görmedim ama aklıma üniversiteye kayıt olmaya gittiğim gün geldi. Babamla İzmire gittik küçücük bi ilçeden. Adam zaten önyargılı İzmire karşı. Dolmuşa bindik en arkada yer vardı. En arka koltuklar biraz daha yüksektir ya hep. Önümüzde bi çift vardı. Allahım ne yiyişmek yaa. O kadar utandım ki herşey görünüyor yani. Bi yandan da babam yürü eve geri dönüyoruz dicek diye çok korktum :D
-Reklam-
+3 oy
(9,626 puan) tarafından
Onların ayıbını buraya sermen de senin ayıbın olmuş rahatsız oluyosan buraya yazmak yerine polisi arayabilirsin yada cama çıkıp burdan gidin diyebilirsin fotoğraf çekmek hiç doğru değil 
tarafından
Olay neya
(9,626 puan) tarafından
Bi kızla erkeğin fotoğrafını çekip atmış galiba yakinlasiyolarmis ama görünürde fotoğrafta bise yok burda olayı sadece arkadasın anlattığı kadarıyla biliyoruz o başka şeyler yapiyolardi diyo ama burda kimse gözüyle görmedi ki bide 2 senedir böyle şeyler oluyomuş keşke 2 sene boyunca böyle bekleyeceklerine polisi arasalar çünkü nolursa olsun kimsenin kimseyi gizli saklı çekmeye hakkı yok
+3 oy
(1,298 puan) tarafından
Bunlar yaparken utanmıyor kadıncaz buraya atınca vatan haini 
tarafından
Aynen valla ya
tarafından
Aynen valla canım ya
(1,298 puan) tarafından
İlla yazmaları gerekmiyor ki demekki herkesin hayat görüşü farklı normal karşılayanlar olduguna göre
(4,288 puan) tarafından
Kimse kimsenin mahrem fotoğrafını cekmesine hakki yok elbette dogru degil polisi arasin kişisel verilerin korunması kanununu okuyun isterseniz hakliyken haksiz duruma düşürür bu fotoğrafı paylasmak
(9,626 puan) tarafından
Bi adam karısını aldatiyo ve diğer kadına fotoğraflarını paylaşırım diyip şantaj yapınca o kadin tazminat davası açıp kazanıyo..aldatan kişi olduğu halde dava kazaniyo yani o fotoğrafı çekilen kişi fotoğrafının çekildiğini bilse dava açsa kazanır..o kız terbiyesizlik yapmış ama arkadasın yaptığı da etik değil
+1 oy
(4,288 puan) tarafından
Senin onları cekmen de doğru değil ama herkesi günahı kendine 
tarafından
Şikayet edicem bıktım artık başka buluşcak yermi kalmadı
+1 oy
tarafından
Keşke sende buraya atmasaydın
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sen yine de fotoları çekme canım doğdu değil 
tarafından
Şikayet edicem başka buluşcak yermi kalmadı ayıp diye bişey var
0 oy
(82 puan) tarafından
Edepsiz pislikler allahım evlatlarımızı karşılaştırmasn böyle şeylerle yazık günah ya
tarafından
Aynen canım ya şikayet edicem artık
(3,156 puan) tarafından
Konu ne
0 oy
(3,851 puan) tarafından
gicikligina ac pencereyi bak  diycem ama sonra sana bilenip camina falan zarar verirler diye korktum
tarafından
Yapamazlar görüyorlar beni ama yapicaklarindan geri kalmiyolar
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Küçükler çok ya yazık :'(

tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(833 puan) tarafından
Ara 155 gelsin ceza yiyince akılları başına gelir dir herhlde terbiyesizler
tarafından
Arıcam zaten 2 yıldır böyle ya daha neler gördüm bu hiçbişey
(833 puan) tarafından
Işte bunlar geleceğin anneleri ve babaları. Bizim kapıda böyle olay olsa çıkar söylerdim ben .
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Bizi ilgilendirmez ki herkesin kendi şeysi boşver sende umursama hergün böyleyse perdeyi açma 
(2,393 puan) tarafından
Fotoğraf galiba mutfak camından çekilmiş kapalı Bi kızla çocuk çok yakınlardı yanlarında da Bi kız daha oturuyordu öpüşüyolarmış kadının camının önünde sürekli :DFhajs
(8,081 puan) tarafından
Hahahahhah kumrular balkona gelir ya o geldi aklıma:ad
(2,393 puan) tarafından
Ahahhaha :D iyiki balkona gelmemişler :D Yanlız bunlar öpüşüyosa yandaki kız da izlemeye mi gelmiş anlamadım :D ahhja
(8,081 puan) tarafından
Hayır uzaktan gözcülük yapıp polis gelince ıslik çalması için dikmişlerdir onu:Ddd
(2,393 puan) tarafından
Hahahah :D iyi taktikmiş Yanlız :Dd polis ceza yazar mı lan korona var öpüşüyonuz diye acaba :DFafahsj
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Küçücük çocuklara kötü örnek oluyor lar bula bula senin evin önü mü kalmış utanmıyor lar sokak ortasında tövbe yarabbim
tarafından
Utanma yok artık canım 2 yıldır böyle bu hiç bişey yani
0 oy
(48,629 puan) tarafından
Allah evlatlarımızı guzel yetistirmeyi nasip etsin ergenlik döneminde ne olacak hic bilmiyoruz
tarafından
Amin canım
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Yanların da bir tane daha kız mı var orda
tarafından
Var onları izliyo öyle
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Her insan kendi yaptığından sorumludur. buraya çekip atman hiç doğru değil ve kızın yüzü bile belli o seni gizli çektiğin için şikayet etse napacaksın. 

0 oy
tarafından
Okullar acıldı opüşme sezonuda beraberinde acıldı pandemıden dolayı dışarıya pek fazla çıkılmıyordu okullar açıldı onlarında ısıne yaradı gencler okula dıye cıkıp erkek arkadaşlarıyla köşe bucak bulusuyor aılesı de okulda zannetsın bıraz evvel bende tanık oldum cok bılındık bır parkın ıcınde mılletın gözünün önünde öpüsüyorlardı ben utandım bakmak ıstemedım ama onlar hıc utanmıyorlar rabbım dogru yolundan ayırmasın ınsaalh 
tarafından
Utanma yok beni görüyolar bi de
0 oy
tarafından
Canim kadin basortülü ve yanda bi adam daha var.o esarbi niye takmiş  yazo o eşarba
tarafından
Edicem kuzum
tarafından
Gulum bu fotoyuda goster polise silme.komsularinida sahit oldumu rezil olurlar ailelerine
tarafından
Sildim kuzum ne halleri varsa görsünler ben yanlış yapmışım ya bazı arkadaşlar öyle dedi onların yaptığı yanlış değil ya
tarafından
Sen burda fikir almak istemissin pislikleri gosteripte.bunda ne var.ben bile gorunce delirdimbseni dusunemiyorum.valla orda olsam yolardim onlari 3 cocugum var ya gorseler di boyle bisey
tarafından
İşte bunu düşünen yok canım o yüzden sildim
0 oy
tarafından
Benim esim evimin onunde boyle bisey gorse kiyameti koparirdi coluk cocuk var kotu ornek hic utanmiyolar pislikler
tarafından
Eşim yok canım evde
0 oy
(516 puan) tarafından
Amin canim,oyle vallacok kotu ortam,ben hamileyken yuruyuse cikuyorduk aksamlari esiimle,yorulunca cocuk parkinda oturuyorduk banklarda,iki gemc tam bizim karsimizda kiyida kosede de degil yani,şapur şupur, afersin yatak odası hareketleri yapıyorlardi ,her aksam istisnasiz ordaydilar,biz utanıyorduk onlar gayet normal bi seymis gibi davraniyorlardi,kimisi diyor kadina siddet yerine böyle sevgi gosterisine ses cikartiyorsunuz, ama bunlarin ki sevgi gosterisi değil ahlaksizlk,iki insanin dört duvar arasundaki sevgo gosterisi farklidir,toplum icinde farklıdır, Allah evlâlarımıza akil fikir,edep ahlak versin 
tarafından
Aynen öyle bu hiç bisey yani bıktım artık
0 oy
tarafından
Oha ya eskiden gizli sakli yapiyorlardi simdi mahallenin ortasında utanmıyorlar 

Ondan sonra çöplerde bebek görüyoruz Allah kahretsin
tarafından
Aynen öyle bu hiç bişey yani sen düşün

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 737 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 485 göst.
25 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 419 göst.
3 Ocak 2020 Diğer kategorisinde esrabarış (73 puan) tarafından soruldu

379,141 soru

11,349,279 cevap

34,814 kullanıcı

...