0 oy
934 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (34 puan) tarafından

Merhaba anneler bebeğim ek gıdaya geçecek cam rende olmazsa olmazlardan mi ? Mesela elimde bu rende şu kısım aynı işlevi görüyor sanırım ama emin olamadım o yüzden size danışmak istedim. 

image

20 Cevaplar

+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Gerekli bacım 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aynı işlevi görüyor evet ama vitamini öldürüyor. Cam rende mutlaka gerekli. Hem harika püre yapıyor meyveleri
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Elma armut için gerekli bu vitaminini alır hep cam rende uygun akına bilecek bı şey ve gerekli bence ilk 2 3 ay yakın olsan bendeki verirdim aha duruyo öyle 
(34 puan) tarafından
Güzel düşünceniz için teşekkür ederim :) parasında değilim sadece gerekli değilse evimde boşuna yük olsun istemedim.
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Valla gerekli
0 oy
(215 puan) tarafından
Bu gösterdiğiniz rendede vitaminler ölüyor. Cam rende bebekler için daha sağlıklı. Cam rendede rendelerken suyunu da bırakıyor hem suyunu hem posasını yediriyorsunuz bebeğinize. 3,4tl bişey zaten. Almanız da fayda var
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Canim normal rende tane taa ne yapiyor cam rende pure gibi yapıyor bebek daha kolay yiyor. Yani illa olacal diyede bise degil ama uygun zaten. Bime 6 liraya gelmisti kardesime ordan aldim. Kendimde ebebekten 10 liraya almistim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Cam rende blendardan geçirmiş gibi oluyor o yüzden şart bu rende de taneli geçiyor
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Evt cam rende gerekli canim
0 oy
tarafından
Valla eskiden cam rende mi varmış ben isnradan aldım alabiliyorsun al iyi olur ama
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence al oğlum 14 aylık oldu herşeyi yiyebiliyor ama ben yine de kullanıyorum ceviz falan rendelerken. 10 lira bişey çok pahalı da değil.
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bunlar vitaminli öldürüyor canım özellikle bebeklerde cam rende Çok iyi oluyor 14 aylık hala kullanıyorum Her zaman değil ama
(34 puan) tarafından
Tamam ben de düşüneyim o halde teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Ben  aldiğimda 10 tl gibi cazip bi fiyattı. Ama mantıklı düşünmek gerekirse elma armut vs zaten demir bıçakla soyuyoruz . Pürelerini mesela tencerede kaynatıyoruz.  Herseyde cam kullanamıyoruz.  
(34 puan) tarafından
Fiyatında değilim ben de sadece çok kullanmayacaksam yük olsun istemedim. Dediğiniz mantıklı yani illa ki demire değiyor zaten.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gerekli  canım  püre gibi yapıyor  güzel  oluyor  pahallı bir şey değil zaten  5 lira  a101  bime geliyor 
(34 puan) tarafından
Evet fiyatında değilim zaten sadece alıp da fazla kullanmayacaksam evimde kalabalık olsun istemiyorum. Eşya konusunda minimalist bir tavrım var da :) Çoğu kişi gerekli demiş alacağım ben de sanırım.
(5,949 puan) tarafından
Ben aldım  meyve  için  gerekli  pure  gibi yapıyor  ama  okadar  sonuçta  bıçakla  dışını  soyuyoruz  çorba  yaptığımızda  blendirdan  geçiriyoruz  ama  ben ilk  zamanlar  çok  kullandım  putürlü  şeyler  yiyemedigi için   şimdi  çatalla  eziyorum
(34 puan) tarafından
Anladım açıklamalarınz için çok teşekkür ederim
(5,949 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(465 puan) tarafından
Ben robotdan cekiyorum
(34 puan) tarafından
Bebeğin aldığı vitaminle ilgili bir problem yaşadınız mı ?
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben hiç sevmedim onu büyük bıraktı 
0 oy
tarafından
Cabm bu rendeyle cam rende arasnda daglar kadar fark var 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Aldım hiçte gerek olmadı Cnm bna
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Tabiki gerekli ucuz ve kocaman yer de kaplamiyir ne zararı olabilir ki her seyi evladimiza nasil daha iyi yapariz diye yasamaiyor muyuz bu kadar kolay bir seyi niye yapmayasin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gerekli  canım 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla bacımsuuu ben almafım bence gerekli değil aksine her keste gerekli demiş

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 177 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 493 göst.
13 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 2,589 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...