0 oy
173 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Fguibbjikbvguinvcguhcgib

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki yılık mi dört yılık mi okuyorsun
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
ah bende hazırlanıyorum veteriner teknikerliği düşünüyorum açıktan yapabilir miyim acaba
0 oy
tarafından
Abim okudu bitti. Zor mu bilmiyorum ama eğer gerçekten istersen olur
tarafından
İş sahibi oldu mu peki
tarafından
Daha yeni bitirdi cnm
tarafından
Hıı hayırlı olsun o zaman Allah tüm işsizlere hayırlı bir iş nasio etsin ya
tarafından
Amin cnm sanada nasip olur insallah
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım ben örgün bitirdim ama eşim açıktan okuyo son sınıf şu pandemi döneminde rahat gecti dersleri
0 oy
(92 puan) tarafından
Lisans sosyal hizmet okuyorum şuan online sınavlar biraz çalışsan bile yeterli hatta vizede ne aldysan finalde de aynı puanı vermisler sadece virgülden sonra ki sayı degsmis 
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben okuyorum örgün bitirdim şimdi açıktan okuyorum. Evet zor ama olmuycak birşey değil. 
0 oy
tarafından
Okudum ben . Bu sene yeniden baslicaktim ama hamiş olduğumu öğrendim:)
0 oy
tarafından
Lise bitince 2011de 2 yıllık ankara üniversitesine kayıt olmuştum bankacılık bölümüne..1.sınıftan sonra evlendim 2.sınıfa kayıt oldum ama hamilelik çocuk derken devam edemedim..2017de tekrar kayıt oldum 2.sınıfa 2018de mezun oldum diploma aldım sigortacılık sertifika aldım..ama şimdi 2 çocuk oldu okul çağımda büyüğü çalışamadım bir türlü
0 oy
tarafından
Bu yıl kaydını yaptim tyt hazırlanıyorum zor ama çabalıyorum inşallah da istediğim gibi olur geçerim baraji
0 oy
tarafından
Önlisans bitirdim 2. Yi ilk sene okudum bıraktım şimdi dikey geçiş kazanırsam uzaktan onu okuycam olmazsa aciktan
0 oy
tarafından
Yüz yüze ders görmediğin için kendini çok vererek ders çalışman lazım örgün eğitimde gene kulağına bir şeyler giriyor ama açıktan Allah yardımcın olsun bu arada görümcem 45 yaşında mezun oldu 2 senede yapabilirsin sende 

İlgili bir soru bulunamadı

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...