0 oy
876 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben gbi lafını sözünü esirgemeyen neyse onu konusan kaybedecegni bilsede ben buyum diyen 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
En sinir oldugjm insan tipi hiç hoşlanmam böyle insanlardan
tarafından
Nasıl yni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dobralikla patavatsızlığı karistirmayacak kadar açık sözlüyüm 
tarafından
Aynn bende cnm
0 oy
tarafından
Adamına göre muamele ediyorum birde ezdirmemeye calişiyorum kendimi ama yoksa ağzıma geleni dan dan söylemem ya
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende oyleyim boyle daha iyi emin ol
tarafından
Aynn cnm
0 oy
tarafından
Valla herşeyi söyleyip ben aciksozluyum demek bana doğru gelmiyor. Ha şaka yaparsın şakadan anlamaz neyse de ban ban konuşamam ben
tarafından
Zaten benmde yazım bu soyledgnzle ilgisi yok cnm
0 oy
tarafından
Ben sinir oluyorum öyle insanlara 

Kim ne düşünücek acaba kalbi kırılır mı üzülür mü diye düşünmeyen insanı sevmiyorum 
tarafından
Sizn dusndgnz aklinzdakiyle alaka bi yazı dgl zatn
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Estağfurullah 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Bende oyleyim herzmaan doğruyu söylerim ama inan senden kötüsü olmuyo herkesin ruhunu okşayıp tabiki sen haklısın diceksin ama ben yapamiyorum
tarafından
Ben yanlışı gorursem ve bu yanlış  2 3 u aşarsa rezil etmekten cekinmiyorum
(1,908 puan) tarafından
Hakediyorlae demekki:)))
tarafından
Mesela benm 6 binlik supurgemi bozdu arkdsm yine sesimi cikartmadim  1yil boyunca dilnci gbi parca parca para odedi bna binlira supurge aldı oda cekmiyo cok zorlaniyom ve benm diyer başka bayn arkdsla beni tlfnla arayip sesimi dinlediler ben yine bişey demedim biliyonmu
0 oy
(1,452 puan) tarafından
Niye öyle diyorsun ki sinsi olup içinden kin beslemektense içinde ne varsa söylemek daha iyidir bnde hiç tutamam agzımı hemen herşeyi söylerim
tarafından
Yani benm verdiğim şansları bilmeyene bidha sans vermiyorum ve doğru oln neyse soyluyom
(1,452 puan) tarafından
Pardon cnm sen salaş yazmışsın bn k.b sala.k diye okudum o yüzden dedim niye öyle diyosun diye yoksa bnde öyleyim dedim ya aklıma ne geliyosa içimde ne varsa söylerim karşıya
tarafından
Ben çok hakszliga ugradim
(1,452 puan) tarafından
Allah görüyo cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 209 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 495 göst.
3 Temmuz 2023 Aile kategorisinde ozlemyc (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 429 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,416 soru

11,857,972 cevap

35,956 kullanıcı