0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Cinsiyetini göstermiyordu Kizimmmmmmmmmm oluyor eşim biraz buruldu çünkü hep erkek bekliyorduk ama çok çok mutlu oldum yüzünü felan gördüm yiyecemmmmmmmm♥️ Allah im isteyen herkese nasip etsin inşallah hepimizin yavrusu bir ömür sağlıklı olsunnn♥️♥️♥️

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gözün aydın canım rabbim sağ salim kucağına alırsın inşallah ") ❤⚘
tarafından
Aminnnn canmm❤️
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hayırlı sağlıklı evlat olsun canım❤️
tarafından
Aminnn hepimizin kuzum❤️
(316 puan) tarafından
saglıkla al kucagına kuuzm bnde haftaya gırcem 22 hafta olmayı bekledim bnm erkek kız cok ıstedım bnde ama rabbım boyle taktir gordu hyrlısı olsun ❤️
0 oy
(15,842 puan) tarafından
Oyyy ne güzel sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah ❤️
tarafından
İnşallah teşekkürler canım ❤️❤️❤️
0 oy
(44,788 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla al kucağına insallah☺️
tarafından
Aminnn teşekkürler bitanem♥️❤️
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bizde öyle olmuştuk geçen sene Cnm sonrada aşırı istekli oluyorlar. Herkes kız babaya düşkün olur yok şöyle böyle diyordu :) şimdi kızına aşık resmen
tarafından
Zaten tek eşime tepki veriyor yaaa inşallah bizimkine öyle olur :D
(6,858 puan) tarafından
:) olur Cnm sağlıcakla bı doğsun hele bı :)
tarafından
İnşallah bitanem❤️
0 oy
tarafından
Kaç haftalıkken girdin canım ayrintiliya 
tarafından
20+4 kuzum❤️
0 oy
(921 puan) tarafından
Bende dun gitti mm ayrıntılı ya sola bakmami söylediler hic bisekilde ne gördüm nede resim verdi sen ozeldemi yaptirdin
(316 puan) tarafından
o ne demek mıs oyle be sola bak kızsaydın ya kuzum oyle seymı olurmus hıc ben kalkar giderdim walla resım wermesi sart birkere doktoruna gostercen allahım ne tuaf insanlar war uzuldum walla neyse kuzum saglıklı dogsun da ❤️
tarafından
Evet kuzum özele gittim ben doktorum Allah razı olsun çok ilgiliydi hatta 4 hafta sonra tekrar bana randevu al muane ücreti ode dedi tekrar ayrintiliya bakalım biraz daha gelişir ozaman dedi
(921 puan) tarafından
Aynen oyle saglikli olsun napimm artik kendi doktorumdan isticemm her gidisimde
(921 puan) tarafından
İlk gebeligimde ozele gittimde simdi ozellere guc yetmiyor artik sagliklisi diyelim napalim
tarafından
Çok haklısın Suriyeliler ama herşeyden indrimli yararlanıyor ve ben hakkımı helal etmiyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım sağlıkla büyüsün cinsiyeti önemli değil işte erkekler bazen abartıyor 
(13,202 puan) tarafından
Sever tabi canım ❤️
tarafından
Çok korkmuştum buruklasinca sevmez mi diye ama şimdi girip çıkıp karnımı öpüyor seviyor kizimm diyo :)
(13,202 puan) tarafından
Yok kız bir anda ümit etmiştir evlat o sevilmez mi
tarafından
Ayy öyleymiş evlat çok farklıymış yüzünü gördüm ya gözümün önünden gitmiyo
(13,202 puan) tarafından
Biz ultrason 4 boyutlu fotoğrafını çerceve yapıp koyduk 6 aylık oldu hala duruyor kuzum. Sağolsun doktor her gittiğimizde uğraşıp çekiyordu onu
0 oy
tarafından
Gözün aydın kaç haftalıkken giriyorsun ayrıntılı ultrasona ben 11 hafta 1 günlük hamileyim 
tarafından
20 ve 24 arası canim
0 oy
tarafından
Gözünüz aydın cnm sağlıkla gelsin kuzucuk
tarafından
Aminn Allah razı olsun canim ♥️
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Küçük sumoş geliyoororrrrrr
tarafından
Yüzü babasına benziyor sanki bacimmm :D ama eşime Allah sabır versin ins :D
(14,045 puan) tarafından
Evde iki kadınla yaşayacak :D
tarafından
Birde benim kanimdan :D ahahahaah
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sağlıcakla gelsin canım

tarafından
Aminnnnnn❤️
0 oy
(999 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah canım... Bende 16, haftalıkken kız demişlerdi.. hatta ismi bile hazırdı elif Betül koyucakti. ..aynı senin eşin gibi benimkide az bı kız deyince bozulmuştu... Ayrıntılı ultrasona bı girdik yanılmıyorsam 22 . Haftayı.. korinadan dolayı geçen sene .. bı baktı doktor erkek ben şok.. eşim tabi havalarda..  şuan alti aylık oldu çok şükür .. sağlıkla gelsin inşallah bebeğin
tarafından
Aminn kuzum benimki de işte normalde göstermedi ayrıntılı ultrason da gördük :)
0 oy
(69 puan) tarafından
Merak etme erkek istiyorlar ama kızları daha çok seviyor babalar bak doğsun bana hak verrceksin
tarafından
İnşallah kuzum benim eşim içinde kalan herşeyi oğlumla yapacam diye bekliyordu :) ama şimdi geldi  karnımı seviyor :)
(69 puan) tarafından
Allah ikinciyi de erkek verir inşallah sağlıklı olsunlar da yeter :)
tarafından
Aminn canimmm♥️♥️
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Yarın bende gireceğim çok ama çok heycanlıyım 
tarafından
Bende aşırı derecede heyecanlıydım konuşamıyodum ama çok güzel ❤️
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Allah kucagına almayı da nasip etsin inşallah 
tarafından
Aminnnnnn❤️
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende girdim bugun yüzünü tam göstermedi bi tarafını gördük diğer tarafı bana dönükmüş göstermedi hiç sıpa zaten cok da hareketliydi :)))
0 oy
(3,108 puan) tarafından

Benim eşim de erkek bekliyordu ama kızıma şimdi aşık:D sağlıkla al kucağına inşallah:kissing:

0 oy
(4,751 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 356 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 76 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu

383,111 soru

11,466,895 cevap

35,069 kullanıcı

...