0 oy
241 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (46 puan) tarafından
Evet anneler sorum size tecrübe edinenleriniz park beşik mı anne yani beşiği mı yoksa mobilya beşik mi almalıyım alıp sonradan pişman olmak istemiyorum çünkü bütçe sıkıntım var en kullanışlı olanı almak istiyorum bide bebekler uzun süre beşikte yatıyomu her yönden avantajlı olanı hangisi bide kiracıyım kararsız kaldım 

12 Cevaplar

+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Park beşik al ama paraya kiy kaliteli birşey al

(46 puan) tarafından
Evet sanırım kalite kalite oda bildiğiniz bi marka varmı tanıdığım birinin park beşiği yamulmuş bi şekilde görmüştüm biraz o yüzden kararsız kaldım
(27,352 puan) tarafından
Kraft al kesinlikle
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Park beşik en güzeli hem fiyat açısından hem kullanım açısından 
+1 oy
tarafından
Büyüyen beşik al ilerde baza olur yavrulu yatak olur benimki masaya çekmeceye de dönüşüyor 
0 oy
tarafından
Aklın varsa anne yani görünce kaç çok boş var ya fazlalılktan başka bsy değil
(46 puan) tarafından
Kullanımı çok kısa sanırım
tarafından
6 ay bile değil ya bnm olduğu gibi kaldı kullanmdğm odamda oğlumun oyuncaklari uyuyor içinde düşün
(13,202 puan) tarafından
Kız niye bizimki bir tık büyük sallanıyor 6 aylık daha doğrulama kadar kullanır zaten o süreye inşallah odasını ayıracağız
tarafından
Bnmkide büyüğü küçük değil ama dar geliyor bir süre sonra çocuk dönmeye başladığı zmn daracık yerde rahat edemez kullanşli değil cnm bn 1 yasa kdr kullanir dedim ama yok
(13,202 puan) tarafından
Yok ya bir yaşa kadar gitmez sırf odayı rahat ayırayım diye aldım
0 oy
tarafından
Anne yani olan park beşik var sanırım ben onlardan alacagim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Park beşik bence 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben mobilya beşik aldım 4bucuk yaşına kadar kullandık. Bazı zamanlar da da yatağıma yapıştırdım beşiği öndeki bölmeyi çıkardım. Anne yani gibi oldu. Ama park beşiği yengemlerden gördüğüm kadarıyla önermem. Çok ses çıkarıyor ve istediğimiz gibi sallanmiyor.
0 oy
tarafından
Kesinlikle sallanan bı beşik al bnmki park beşik evet sallanıyor ama Hamak beşik almadigim o kadar pisman oldum ki.Benim kizim kolikti.Park besikte kolum kopuyodu.Ama hamak beşiği bi ittirince baya kendiliginden sallanıyor
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Park beşik daha kullanışlı
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Ahşap anne yani var bizde yaza kadar yani 1 buçuk belki 2 yaşına kadar kullanır sonra park beşik alırız ya da yerde yatırırım diye planlıyorum bence park beşik mantıklı senin için 
0 oy
(247 puan) tarafından
Mobilya beşik sallanma açısından genişlik açısından çok rahat bence
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Mobilya aldım pişmanım şöyle pismanim benim kızım gibi 6.ayinda ayakalan bı çocuğun olursa kendini ondan atmaya kalkar esim heves etti görüntüsüne aldı ben park alacaktım ama park yatakta da kesinlikle Kraft tan başka marka alma diğerlerinin kumaşları hasır huşur ses çıkarıyor en kalitelisi Kraft 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 676 göst.
8 Eylül 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde 0. ZEYNEP. 0 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 142 göst.
7 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
0 oy
6 cevap 644 göst.

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...