0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
Güvenenedim baya araştırdım ama güvenilir varmı bildiğiniz

6 Cevaplar

0 oy
(4,287 puan) tarafından
Yesil cay kayisi cayi kiraz sapi cayi ic bilmedigin başka şeyi asla icme
(622 puan) tarafından
Neler yedin yada yeme din durunun kraliçesi bende diyetteyim de
(4,287 puan) tarafından
Hamurisini kestim tam buğday veya kepekli yedim leşler diye evde spor yaptıran bi bayan var YouTube da 15 dk 20 dk 30 ve 45 dklik videolari var gunluk onlari yaptim 3 ogun besleniyorum sonra bedenimi şaşırtmak adına 2 ogun besleniyorum bi sabah bi aksam denedim olmadı zorlandım sonra sabah oglen yedim bu bana daha uygun hala 2 ogun besleniyorum pirinc pilavi patates makarna hic yemedim bol su ictin bu dediğim bitki caylarini ictim abur cubur yemedim cok canim isterse 2 üç agzima atardım sadece genelde tatli krizimi Kuru incir ile geçirdim bunlari yaparsaniz inan ben veremiyorum diyen çıkmaz cok samimi soluyorum ben bile iştahlı biriyiken kilo vermişsem siz haydi haydi verirsiniz.  Kilo vermeme rağmen hala iştahım var ama az yiyorum tekrar kilo almamak için:)
(622 puan) tarafından
Tm canım teşekkür ederim
(185 puan) tarafından
Zahmet edip detaylı şekilde anlatmışsın Allah razı olsun canım diyet 1 hafta yapıp bırakıyorum gene basliycam ama
(4,287 puan) tarafından
Yaparsin yaparsin kararlı ol yeter basaririsin eminim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecen biri zehirlenmisti o caylardan
(185 puan) tarafından
Yaaa bende çok korkuyorum
tarafından
Cayla hapla ugrasma cnm spor yap diyetisyene git
(185 puan) tarafından
Diyet dayanamıyorum spora inan zamanm yok zaten anormal hareketli kızım
tarafından
Cay hap is degil cnm olan sagligindan da olursun
0 oy
tarafından
Kaç kilo fazlan var şuan? 
(185 puan) tarafından
10 canm
tarafından
Sabahları kalktığında ilk iş dişlerini fırçala sonrasında 2-3 bardak su iç (ılık ve limonlu bir bardak su olsun mutlaka) sonrasında elma ye kahvaltı da özellikle bol yeşillige yer ver ekmeği dilimle böylelikle kontrol edebilirsin kendini yumurta hasla muhakkak domates salatalık büyük büyük doğra ağzında uzun süre cignersin böylelikle öğlen şekersiz türk kahvesi iç mutlaka sonrasında kendine eğer seviyorsan patates haşlayıp baharatla yiyebilirsin akşam yemeği için de saat altıdan sonra bir şey yememeye çalış meyve ye sık sık
(185 puan) tarafından
Yine diyete gircem valla canm su 10 kiloyu bi versem ya
tarafından
Diyet olarak düşünme bir kaç gün tekrarlayinca normal akışın bu oluyor. Ha bı de suyu çok iç
0 oy
tarafından
İç canım al o çaylardan iç sonra ölüyodum diye post açarsın açamazsan haberlerden izleriz zaten. Boğazını tut olmaz spor yap zamanım yok. Bi ablamın annesi o çaylarla zayıfladı aradan 4 5 sene geçti geçmedi bir sürü hastalık çıktı vücudunda yoğun bakımlarda yattı sonra da vefat etti. Ölmeden boğazını da deldiler neler yaşadı kadıncağız. Onun şekeri de vardı gerçi senin yoktur al iç. Çocuklarına eşin bakar sen gidince öte tarafa.
(185 puan) tarafından
Ahhhy valahi haklısın kuzum boğaz tutmadan olmuyor
tarafından
Aynen öyle canım o boğaz tutulacak:D
0 oy
(1 puan) tarafından
Kardeşim 1 hafta olmadı getirttim her hangi bir yan etki görmedim toz değil anlattığı gibi 1 çay kaşığı atıyorsun 5 dakika demliyorsun zaten içeriği belli tortuyuda yutuyorsun çok olmadı kilo verdim diyemem ama çok lavobo ya çıkıyorum 3 günde bir anca çıkan ben günde bazen 3ü geçiyor önce şişiyorsun içeriği yapıyor zaten şişkinlik hissediyorsun sonra geçiyor daha iyi oluyorsun sabah akşam yemekten 1 saat önce içiyorsun tadı güzel ben beğendim eğer kilo verirsem yazacam çünkü bu ürün şikayette yok yorumda yok hiçbir sitede bakalım işe yarıyor mu görecezhep birlikte.
(185 puan) tarafından
İnşallah canım sağlıkla kilo verirsin
0 oy
(223 puan) tarafından
Instagrama bak pelinin cayi tavsiye ederim emzirirken kullandım 3 haftada 12 kg verdim bunu hazırlayan hemşire ve size özel hazırlanıyor ünlüler bile paylaşımını yapmıştı bi bakin derim 45 günlük 1 kavanoz 160 tl yanında hediye gonderiyor
(185 puan) tarafından
Zararı varmı acaba
(223 puan) tarafından
Hic bir zararı yok canim araştır bak bi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
0 oy
2 cevap 161 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.