0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Kizlar kaynvaldemlern yanina geldm adanaya normalde izmirde yasyrm esim izmirde kaldı hafta sonu gelicek. Az once gorumcemn cocuklarina oyun yukluyordm whatspptn link attm yanlslkla dger gorumcemle olan knsmalarni okudum kaynvaldem yazms evi cok pis bilmem ne dye halbuki daha kaynvaldem gelmedn dip kose temzlk yaptim camlari bile sildim gelms evi pis dyor cocugu hergün siliyorum ama kustuğu için boynu kokuyor ona yapck bseym yok oda yazms cocuk pis bakmyor dye smdi 1 hafta burdaym ben. Seytan dyor kalk al bletini git izmire ama bi yandan da bosver kaynpdernn hatrna geldn bosver dyor. Sinirimden otrdm agladm napsam blmyorm canm cok sıkıldı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Terbiyesizlikleriyle kalsinlar takma esinin kaynatanin hatirina idare et ama tavsiyem mesafeni koru kaynanan herseyi eltine anlatiyo ve oda yaptiginin yanlis oldgnu soylemiyosa ikisnden de sana dost olamz cek bi kalem ustlerine gerektigi kdar muhabbetin olsun hic sinirini bozma he pissin dunyanin en pasakli insanisin farz edelim banane onlara ne kime ne hatta sanane :)

(299 puan) tarafından
Insallah kelebek takmamaya calisicam inan yemek bile yemek istemyorum Allah iki yuzlulerden korusun hepimizi
tarafından
Amin canim .
-Reklam-
0 oy
tarafından

Niye yüzüne vurmuyosun ki icine atıyorsun? Sen dert edicegine o affalasin. Simdi kalksan gitsen sen suclu olursun ama al telefonu keske arkamdan konustugun gbi olsan yüzüme de. O utansin sen niye gidesin ki 

(299 puan) tarafından
Dogumdan snra durduk yere  çekti gtti aslnda seytan dürtüyor oyle gdlmez boyle gdlr dye cek git dyor. Ben konsmaya baslaynca aglyorm sinirden hakli olmam bseyi degstrmyor ki illa aglcam  cnku snrlerm kaldrmyor artik o yzden knsmyorm ve sinirle yanls bsey derm dye korkuyorum
tarafından
Dimi ama herkesin yapabilcegi bisi degil bende olsam yaparim bunu .. bi kez eltim arkamdan demediklerimi dedim gostermis kaynanamda geldi biyle boyle demissin dedi bende muhatap bile olmadiimi bahsettigi konunun konusmanin dogrusunu da ispatladim ve bunu onun yuzune vurcaktim ama kaynanamin hatirina bi seferlik sustum :) ikincisini bekliyorm
tarafından
Valla ben kendim yapamiyosam bi şekilde ortaya cikaririm baskalari yapsn
tarafından
Sinirimden esime anlattim o gidiyodu iki yuzlulugunu ortaya dokmeye ama kaynanam tuttu kapattik konuyu asla muhatap olmam smdi de kndi kinusur durur oyle :D
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ben olsam yuzlerine vururum hatta yazismalarin kopyasini alirim esime alirim onlarlada konusmam sunlara bak ya bence agizlarinin payini ver. Ben pkssem bidaha gelmeyin cocugumuda sevmeyin o zamn de.

0 oy
(69 puan) tarafından

Valla benzerini ben yaşadım canim eltim kaynanam ayni odada oturuyoruz wcye gidince konusuyorlar ben gelince susuyorlar suphelendim 

Telefondn ses kaydini acip yanlarına bırakıp wcye gittim odanın kapisi kapanir kapanmz eltim kaynanami dolduruyor demedigim seyleri demisim gibi soyleyip kaynanama bana hakaret ettiriyor ses kaydini eve geçince gece dinlerkn ogrendim esime dinlettim bunlar benden mi bahsediyor gor anneni dedim git konus dedim eşim konuşamadı annesiyle bende kaynanamin hiç bir telefonunu acmadim soguk davrandim bu sirada eltim herkese yalakalik yapar büyük kaynimida doldrmus bana o sırada bebeğini kaybetmsti kurtaj oluyrdu o durumda diye hepsi bana yüklendi kaynanam dediklerini inkar etti ve beni yalanci durumuna düşürdüler o yuzden eltim olacak yılandan ve o inkarci kaynanamdan nefret ediyrm samimi degilim

(137 puan) tarafından
Oh süper yapmışsın canım kocan gidip annesiyle ablasıyla konuşmasa bile onların neler yapabileceklerini öğrenmiş oldu. Bide bu yönden düşün, Birgün sana bi iftira atacak olsalar eşin onlara değil sana inanır. Sen tavrına mesafeni korumaya devam et. O ses kaydınıda kesinlikle silme kalsın. Senin üstüne gelip ne oluyor diyecek olurlarsa, aç ses kaydını dinlettir  alın işte bu oluyor de
–2 oy
(1,379 puan) tarafından
Neden başkasının mesajını okuyorsunuz 
tarafından
Hirsizin hic mi sucu yok yani :)
(299 puan) tarafından
Farkndaysanz yanlslkla yazdim. Kendi mesjima tiklamaya çalışırken dger gorumcemin mesaji açıldı adim da geçince okudm o kadr
(1,379 puan) tarafından
KapatabilirDiniz direk olarak ama siz konuşmalari okumaya devam etmişsiniz bu saatten sonra da olayı eşinize anlatıp durum bundan ibaret bak benim hakkımda neler yazmislar çok canım sıkıldı deyip artık konuşmaların bir nüshasını kendinize atıp ben nasıl davranmaliyim diye eşinize sorun Bu durumda esiniznde haberi olmis olur

İlgili bir soru bulunamadı

378,005 soru

11,314,223 cevap

34,753 kullanıcı

...