0 oy
651 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kayibabamin adı Halil kizlae

55 Cevaplar

0 oy
(247 puan) tarafından

Benimki hasan ben oğluma koydum hasan ismini hoşuma gitti kulaga güzel geliyor eşim hem senin babanın ismini hem benim babamın ismini koyalım yada yanına başka isim ekleyelim dedi ilk erkek torun kayınbabam koymayın dedi ama ben tek olmasını tercih ettim halilde güzel :) 

-Reklam-
0 oy
(61 puan) tarafından
Benimde nasip olursa oğlum olacak eşim kayınbabamın ismini koyalım diye tutturdu kayınbabamda bizde adet diyor. İlk çocuğum ama koyacağım galiba. İsmi Deniz Allahtan güzel bir isim.  Yanına bi isim ekleyeceğim işte iki isim olacak
0 oy
(376 puan) tarafından
Vermeyiz ismi çok uzun Abdurrahman
0 oy
(327 puan) tarafından
Eşim babasının adımı koymak istedi bende yanına bir isim ekledim kısmet olursa 1 ay sonra alıcaz İbrahim Tuna'yı kucağımıza 
0 oy
(20 puan) tarafından
Durmuş olacaktı zor ikna ettim şimdi metehan
0 oy
(141 puan) tarafından
Benim oğlumun adida Yusuf Halil isim güzel bence yanına istediğin bı isim uydurup öle koyabilirsiniz Yusuf benim isteğim eşimde dedesinin adını koydu Halil İbrahimdi bende Halili yanına uydurdum öle anlastik ama hep Yusuf diye sesleniyoruz
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kaynanammmm güya şakayla kayınbaban ismimi koymazlarsa onlarla konuşmam diyor dedi bende kpymayacağım kusura bakmayın demiştim eşimde tepki gösterdi zaten koymamak için koymadık da kaynanamın adını da koymam kızım olursa bana saçma geliyor bı eve bı tane isim yeter ismini koyunca ne oluyor sanki onu anlamiyorum
0 oy
tarafından

Ben sevmiyorum anne baba kaynana kayınbaba adı koymayı.. İlk evliliğimde oğlum adıyla geldi hamile kalmadan önce Peygamberimizi gördüm rüyamda oğlumun adını Muhammed Zeyd koydu rüyadan 20gün sonra filan hamile olduğumu öğrendim dedim Muhammed Zeyd geliyor 7.5 ay karnımda öyle sevdim erken doğdu sezeryanda iken daha ben narkozu atmadan babası olacak geri.zekalı gitmiş babasının adını koymuş çocuğa Abdulvahap yazıyo kimliğe bi baktım.. Neyse ben hep Muhammed Zeyd dedim oğluma 1 kere bile eski kayınbabamın adını söylemedim oğlum 1.5 yaşında ikende boşandım zaten resmen boşanıncada gidip dava açtım kimlikten Abdulvahapı sildirip Muhammed Zeyd yazdırdım şimdi onlarda Muhammed Zeyd diyor paşa paşa:)

Şimdiki evliliğimde de kayınbaba adını koymam mümkün değil zaten istesemde :) kocamın adı Mehmet kayınbabamın adıda Mehmet :)  oğlum desen Muhammed adı zaten :) şimdiki bebişime de babası Çınar bende Ahmet koydum çift isim seviyorum Çınar Ahmet oldu :)

0 oy
tarafından
Bende mecbur verdim adi hatip
0 oy
tarafından
Valla benim gibisin ismi asla verilmez vermem de Allah korusun nefret ediyorum
0 oy
(52 puan) tarafından
Benim esimin babasi kucukcen  vefat etmis..  sevgiliyken konusmusduk kiz olursa  ben koyacam erkek olursa  o babasini ismini koyacak.  Bir kizimiz oldu ben koydum  erek  cocukda o  koyacak.  InsAllah.
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Valla kızıma eşimin babaannesinin adını verdim. Babası rica etmiş kırmadım ama bi kere yeter açıkcası. 
0 oy
(608 puan) tarafından
 2 taraf içinde baba anne isimleri istemiyoruz eşimde istemiyor babamın adını niye koyayım diyor :-) saçma buluyor böyle şeyleri
0 oy
(879 puan) tarafından
Veriririm verecemde inşallah oğlum olursa kayinbabam vefat etmiş kızım oldu eşim sen koy dedi hiç karismadi oğlumuz olursada babamın ismini koyalım mi diyede sordu seve seve Allah nasip etmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 337 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 294 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 361 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.