0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Vksbdkdjd1

19 Cevaplar

0 oy
(1,468 puan) tarafından
Bunu yapan öz annen mi sana
tarafından
düzenlendi
Zsddd
(1,468 puan) tarafından
Vay be daha neler duycaz üzme kendini kuzum bu senin elinde olan bişey değil bnm görümcem afedersin ****** gibi yemek yiyordu doğumu desen zamanında oluyordu bebeği 2 200 2300 2500 civarlari doğdu dördü de senin öz annen bunu yapıyorsa demekki bnm üvey annemin bana yaptıkları çok normalmiş sen yinede Allah için Allah rızası için muhabbetini kesme elbet insan kırılıyor söylenenler unutulmuyor bnde logusayken neler atlattım şuan ölsem de gelmesinler diyorum yapılanları hatırladıkça ama olmuyor işte kırgınlığın olacak onu atlatman zaman alacak ama sen hep iyiliğini kişiliğini  bozma biraz merhamet sahibi olan insanlar elbette senin bu yaklaşımınla hatasını anlayacak
-Reklam-
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Annen baya kalbini kırmış. Alınman çok normal
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Gerçekten o annemi yani gerçekten senin annenmi 

Öyle annelik olmaz yazık çok yazık kki evlat bile değer görmüyor şu devirde 

Üzme kendini annen dahi olsa sana mesafeli olana sende ol.

0 oy
(410 puan) tarafından
Senin oz anneninmi gercekten madem oyleyse mesafeni koy sende 
0 oy
tarafından
Anen niye öle yapiyor ki sen  de evine git bn de anemlerdeyim aralıktan beri ama bana bir ters birşey yapsa çeker giderim 
tarafından
Şuan arıyorum sıcak olamıyorum o da eski gibi değil sesinden belli
tarafından
Sen niye anemlere gitin ki doğum da o gelseydi snaa
tarafından
Babam hastaydı ond baktı şuan babam iyi çok şükür kaynanam da 800 km uzaklikta
tarafından
Anladım canm g cmis olsun bu arada olsun anne n sonuçta insan aneyi atamiyir şimdi evindesin ne güzel b bgin oldu boşver gecmisi
0 oy
tarafından
Öz annen yani eminsin demi canım 
tarafından
Evet öz
tarafından
Annenden soguman çok normal canım yani ayıp yapılanlar söylenenler.  Benzeri olayları yaşadım yaşıyorum bende hala ve zorunlu hâller dışında görüşmüyorum artık
0 oy
(272 puan) tarafından
Anne ne diyebilirim yavrusuna bunu nasıl yapmış
0 oy
(476 puan) tarafından
Yaa yanlış anlama bnm annem üvey ama senn annenın yaptığını yapmadı tam tersi el üstünde tuttu Bn kendi ewimde kaldım ama  Bi eksiğimi eksik etmedi cocuguma bana gül gibi baktı Bi annenin bunları söylemesi cok kötü bişey 
tarafından
Benim annemde öğle boşver samimiyete gerek yok hamile kaldığım gün çocuğunu aldır dedi yuvanın yıkılmasına vesile oldu bir daha evlendim bir ay yanımda kaldı bütün aile düzenini bozdu şimdi uzakta haftada bir nasılsın diye arıyorum onda bile laf sokar
(476 puan) tarafından
Nedemek cocugunu aldır demek yaaa bence ayda bikere bile arasan olur yani
0 oy
tarafından
Neden bir annenin evladına bakmasi zoruna gider .

Bizde anneyiz ben evlatlarını çaresiz bırakamam hep hayırlı evlat olsunlar diye dua ediyoruz da 

Biz hayırlı anne baba olacakmiyiz aceba :( 
0 oy
(14,010 puan) tarafından
Öz annemi bu 
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Cok üzüldüm senin adina canim ya nasil noyle oluyorlar. Ne yükü yani annenin gorevi zaten
0 oy
(376 puan) tarafından
Annenin sana karşı böyle olması çok üzücü haklısın böyle sogumakta 
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Nasılll diyorum ya nasıl offf :(((
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Hayat kuzum herkese aynı sunmuyo iste bende annemlerde kaldm banada kardeslerim demedigininkoymadi anami cagira cafira zorla getrtrdm evime bi isimi ypmazdi yemegimi ypmazdi aserdigimi bile pisirmedi ikinciyi dogrcam gel dedim gunm yakin dedm gelmdi gel dedigim gun o gun dogrdum daha gelmedi aradim yazik dedim dunya laf saydm sabaha bileti tarihini degsti geldi hanim lohusaym bi is yapmadi otrdu anca kaynan yapsn diye ev tasidim esya toplarkn beni deli etti herseyi aldi aldi basti bi an konce btsn diye ev yerlestryoz kaynanam yapyo anam kalkip hic bisey yapmadi hicbiseyy uffff daha neler bnde eskisi gibi degilim artk
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne diyecegimi bilemedim inan, cok üzücü. Annem diye ozel gunlerde arardım ama eskisi gibi olamazdim herhalde
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Yani doğurmakla anne olunmuyor lafı gayet buraya güzel olmuş canım cidden bende annemle kötüyüm bazen diyorum ölsün gitsin bazen diyorum9 ay yaşımız karninda ahhh işte vicdan yok mu vicdan sen bu konuda gayet haklısın Allah annenjnde babaninda evladinda hayırlısı versin çok zor bacim 
0 oy
(228 puan) tarafından
Belki babanla sorunları vardır olabilir yani belki başka bişeyleri vardır düşündüğü bence hicbir anne çocuğuna böyle davranmaz 
0 oy
(1,340 puan) tarafından
Benim annem bu hareketin 1 tanesinj yapsa evinden giderdim bida konuşmazdm ki zaten çok alıngan biriyim diye annem dediği her lafa dikkat eder ben alınmayaym diye
0 oy
(6,135 puan) tarafından
O anne babadan bitane de bende var arsiz olmalarından nefret ediyorum 

İlgili bir soru bulunamadı

399,751 soru

11,957,495 cevap

36,123 kullanıcı

...