0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından

Kızlar hastane kapısüsü için siz mi bişeyler aldınız yoksa hastane mi yaptı ben şunu almayı düşünüyorum bundan alan var mı kapıya takabildiniz mi

image

18 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Ben aldım ama hastaneye götürmedim virüs varya dokunur biri falan diye evimin kapısına taktım 
(2,393 puan) tarafından
Hadi ya peki sen yapmayınca hastane bişeyler yaptı mı bizim hastane süsleme kapı süsü falan dahil dedi ama bilemedim güzel olsun istiyorum :D
(774 puan) tarafından
Yok canım bizim hastanede yoktu öyle şeyler
(2,393 puan) tarafından
Anladım olsun kuzu ya
-Reklam-
0 oy
(3,866 puan) tarafından
ben keçeden kendim yapmistim :)
(2,393 puan) tarafından
Öyle Bi yeteneğim yok maalesef :D
(3,866 puan) tarafından
hic yetenek işi degil canim , ben cok beceriksizimdir normalde, sabir isi biraz sadece
(2,393 puan) tarafından
Fotoğraf varsa atsana bakalım :)
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben aldım taktım hatta devleti herkez sok oldu dedıler hıc kimse senin kadr ozenmıyor hatta ilk takan ben olmustum tum hemsıreler bayilmıstı hatta koca hastanede nazlı derdimde bizi tanıyorlar dusunun gelmeyen kalmadı odamıza fotoğraf falan cekmıslerdı hep 
(2,393 puan) tarafından
Bende ilk bebiş oldugu için çok fazla düşünüyorum her şeyi de bu kapı süsünü tülle kapıya takabilir miyiz acaba arkası nasıldır alan var mı merak ettim
(4,061 puan) tarafından
Duz kapıydı bizim 4 metre tul aldım ben oyle bagladıydık canım ben bundan almadım ama benim farklı canım bu biraz kaba gelmıstı bana duvar ıcın gıbı duruyor ☺️
0 oy
tarafından
Ben şunları yaptım cnm hastaneye kendimiz taktik özel hastane olmasına rağmen biz yapmıyoruz dediler
(2,393 puan) tarafından
Neleri yaptın kuzu fotoğraf attıysan gelmemiş
tarafından
Eror veriyor kuzum ya bi daha yorum olarak atmayı deneyim
(2,393 puan) tarafından
Tamam canım :)
0 oy
(3,866 puan) tarafından

image

bunu yapmistim , simdi yap desen ugrasamam ama hamileyken vakit gecsin el emegi oldun diye yapmistim
(2,393 puan) tarafından
Çok tatlı olmuş ya eline sağlık
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendim yaptım işleme 
(2,393 puan) tarafından
Var mı fotoğrafı :)
(25,224 puan) tarafından
Var atayım cnm yoruma
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben pleksiden yaptırmıştım simdi makrome kapi süsleri moda canm 

Bunlarda hoş 
(2,393 puan) tarafından
Makrome de beğeniyorum ya ama bu daha şık duruyor sankim
(4,853 puan) tarafından
Evet buda güzel
0 oy
tarafından
Hastane yaptimi ek ücret aliyo canm 
tarafından
Ben süs falan yaptırmadım 1 700 verdik eşimde yanımdaydı bi gün kaldık annem şehir dışında olduğundan diğer gün geldi normal doğumdu benim topuk kanı falan herşey dahildi
(2,393 puan) tarafından
Olabilir ya olsun nolcak bidaha mı gelecez dünyaya :D
tarafından
Tabi canım haklısın yani. Ama bize askeri personel indirimi yaptılar. İçinde bisey kalmasın yap bence
(2,393 puan) tarafından
Oo sizinki iyimiş o yüzden aynen içimizde kalmasın valla isteyen istediği herşeyi yapsın inşallah :)
tarafından
Amin inşaallah canım. Sağlık la kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah:)
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bunu yapmıştım cnm 

image

image

(2,393 puan) tarafından
Çoookk güzel olmuş ellerine sağlık ben hayatta yapamam :D
(25,224 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
(2,393 puan) tarafından
Rica ederim kuzum instagram sayfan mı var :)
(25,224 puan) tarafından
Bu isimle vardı ama kapadım artık işleme yapmıyorum Örgü üzerine değiştirdim sayfa adını
(2,393 puan) tarafından
Hım anladım iyi bakalım :)
0 oy
tarafından
düzenlendi
Oldu sanırım şimdi 

hazırları beğenmediğim için malzemleri instadan alıp komşuma yaptırdım erkeklere gore yapılabilir 
tarafından
Harfler hazır cnm ayrı yada birleşik yatırabiliyorsun istersen sitenin ismini vereyim malzemelere bak kendinde yapabilirsin

Aynayı da ben aynacida taktirdim normalde pembe bezdi

Aynen valla komşum.bi tanedir cnm arkadşım
(2,393 puan) tarafından
Ben sizin kadar yetenekli değilim ya maffederim :D helal olsun valla size muhteşem olmuş
tarafından
Kadının başaramayacağı şey yoktur kız :)) teşekkür ederim

Senin attigin aynısı hastanede vardı tülü kapıya bağlamışlardi tülun üstüne bunu ignelerle falan tutuşmuşlardı cnm güzel duruodu
(2,393 puan) tarafından
Rica ederim kuzum :)
İnşallah bizde tuttururuz ya çok begendim :)
tarafından
Inşallah kuzu ALLAH gönlüne göre versin doğuma ne kadar kaldi
0 oy
(1,320 puan) tarafından

image

bunu yaptiricam nasipse
(2,393 puan) tarafından
Daha güzelleri vardır kuzu ya kötü değil ama çubuk kısımları iyi durmuyo oralar boş kalmış
(1,320 puan) tarafından
Var mı bakacağım sayfa bı bakayım ben de
(2,393 puan) tarafından
Ozguldesign a bak kuzu ben ordan alıcam büyük ihtimalle instagram da
(1,320 puan) tarafından
Sağolasin bakıyorum hemen ❤️♥️❤️♥️❤️
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bi gce kalyısn zaten hastnde ben almdımda götrmedmde zaten o kfayla bişy dülnmedm geleb gden de olmyo pandemu malm bna greksz geldi açıkcası
(2,393 puan) tarafından
Olsun ya bizede gelen giden olmicak zaten hastane de en fazla 1 refakatçi ve eşimi alıyor sezaryen olucagım için 2 gün kalıcaz hastane kapısına takıp çöpe atmicaz ki zaten evde de odasının kapısına asarız diye düşünüyorum :)
(4,067 puan) tarafından
Malm pandemi var bnce drek odasna asın tabi ynde siz blirsin hevesniz varsa bişy diyemm
0 oy
tarafından
Etaminden kendim işliyorum şu anda bitmek üzere :)
(2,393 puan) tarafından
:) çok güzel ya bende Bi tek etamin yapabiliyorum migrosta bebekle alakalı çok tatlı etaminler var bakmadıysan onlara da bak kuzum
0 oy
(782 puan) tarafından
Ilk bebek oldugu icin benim kapi süsünu kardeslerim aldi tülü de kendim isledim ciceklerle astim cunku ilk Cocuk butun heveslerimiz ilkde oldugu icin hevesimi aldim 
(2,393 puan) tarafından
Aynen kuzu iyi yapmışsın en güzeli ilk bebiş zaten bidaha bu heyecanı belki yaşayamıcaz bari özene bezene yapalım bizim ailemiz de çok yardımcı oluyor valla her gittiklerinde bisürü şey alıyorlar bizde mutlu oluyoruz :))
0 oy
(46 puan) tarafından
Ayy bayıldım Çok güzel Instagram vs de kullanmıyorum ne kadar bu takım 
(2,393 puan) tarafından
Valla bilmiyorum şimdi dm den sordum cevap gelince yazarım kuzum :))
(46 puan) tarafından
Bekliyorum bende o zaman :))
(2,393 puan) tarafından
Kuzu kapı süsü ledliymiş 180 TL dedi yastık da 70 TL imiş
(46 puan) tarafından
Toplamda 250₺ yani ahhh bu pahallik olmasa hiç birsey de şimdi diyorum ki Ona vereceğim parayı çocuklarıma harcarim :)) Yaptıranlara hayırlı olsun güzel valla çok beğendim
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ben almadım hastahane takmıs kapıya süs
(2,393 puan) tarafından
Aynen bizimki de takıyoruz dedi de ben sonradan odasının kapısına da asarım diye almak istiyorum :))
(10,975 puan) tarafından
Al bacım topu topu kac lıra keramet hevesın olan herseyı yap bır daha gelıyor bu zamanlar
(2,393 puan) tarafından
Aynen kuzum aynı fikirdeyiz
0 oy
tarafından
Haatane yapti ki zaten gozumde drgildi. Esim ve ben gittik tek istediğim bebegi saglikla kucaklamakti. Dogum forografcusi varmia hastanenin tum sureci bastan aona cekmis almak iatermisiniz dedi oyle aldik foto video yoksa onuda akil edemezdik o aci ve telaşla 
(2,393 puan) tarafından
Biz daha 24. Haftaya yeni girdik önceden ayarlıyoruz herşeyi aklımıza geldikçe ya
0 oy
(7,778 puan) tarafından
K.validem yaptırmıştı ama ben sevmem böyle şeyleri. Onda da doğum zaten sıkıntılı geçince herkes süslemeyi filan unuttu :D
(2,393 puan) tarafından
Ben severim ya ilk bebiş ilk heyecan herşey güzel olsun :) umarım sıkıntılı geçmez bizim ya sezaryen oldugu için önceden günü belli olcak ya o yüzden telaş yapmayız inşallah :D
(7,778 puan) tarafından
Benim de ilkti canım ama süslemeyi sevmiyorum sadece o kadar. Zor doğumdu benim doğumum. Tıp literatüründe böyle geçiyor adı

İlgili bir soru bulunamadı

380,759 soru

11,400,062 cevap

34,929 kullanıcı

...