0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm burnum ağrıyor resmen sesim falan değişti zaten siniuUtum vardı doktor hep ilaç verip ginderiyoru bu sefer KBB ye gitmeye karar verdim sizce fayda edermi ameliyat çözünmüş bu hastalıkta siz yada çevrenizde sinizut tedavisi alan varmi artık hayatımı o kadar etkiliyordu delirecem artık Ağrı'da cocugumun sesine dahi sabredemiyirum çok kötüyüm çok 

3 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bende var cnm çok kötü gerçekten hemen kalk soğan doğra koklaya koklaya ve burnun alınca git temizle acayip rahatlıyosun
(3,163 puan) tarafından
AA tamam canim deneyim saol
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Şuan gribim salya sümük yatiyorum sinüzit mi? Dişlerim ağrıyor ya 
(3,163 puan) tarafından
Yani bianda olmazmi devamlı oluyorsa sinuzut
(6,136 puan) tarafından
Bian da olmaz canım zamanla burnunun genizlerinin boş yerlerine dolar boğazından asagi akıntı olmuyorsa seninki doluyor demek ki benim sürekli akıntı oluyor
0 oy
tarafından
Ameliyat olma kim olduysa pişman etrafımda 

Ileri derece sinüzit var bendede tüm baş bölgemi kaplamış durumdaki 3-4 kere baygınlık geçirdim sinüzit yüzünden . 

Deniz  suyu çek burnundan
(3,163 puan) tarafından
Eczanedekilerdenmi yoksa direk denizde mı Alaçam ya bilmiyorum inan hayattin bıktım yani kafam omuzlarına ağır gelir
tarafından
Bodrumdayim canım ben.  Denizden direk 5 lt lik şişeye doldurup geliyordum ama temiz olduğuna emin olduğum yerden ve biraz derinden alıyordum direk kıyıdan değil
Eczanedekiler hakkında bilgim yok
(3,163 puan) tarafından
Bende antakyadayik ama buranizn suyu pi yani biz girmiyoruz bile diyebikirim

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 102 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 398 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zhra5667 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 235 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...