0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (835 puan) tarafından
Ya kızlar o kadar moralim bozuk ki yemin ediyorum nankörlük yapıyorlar zoruma gitti gerçekten kayananam 6 Mart'ta apandisit ameliyatı oldu safra kesesinde taş varmış iltihap varmış çamur varmış artık her yerini iltihap sarmış apandisit neredeyse patlıcakmis Allah korududa hemen gittiler iyiki bişey olmadı ameliyat oldu Bursa şehir Hastanesi'nde yanında görümcemler kaldı benim bebeğim var gidemedim onların çocuklar benimkinden biraz büyük duruyolar benimki bensiz durmuyo kayananam 1 gün yattı çıkışı yapıldı size yemin ederim kahvaltısından tut yemeğinden tut temziliginden tut bide çocuğum var durmayan günlerdir o kadar yorgunum ki bugün bana kalkmış diyor ki bu hastalık senin yüzünden oldu diyo sinirden böyle oldum ben diyor doktor ona demiş ki korona gecirdiysen cigerlerne hep sarmış demiş kaynanamda korona geçirdi zaten yaa benimle ne alakası var ağız atışması yapıyorduk çok kavga ederdik o haksizdi hep o zamanlar bana gelmiş bugün bunu söylüyor senin yüzünden böyle oldum bunu bil diye ya ben onun her şeyini yapıyorum insan Allah razı olsun der güzel güzel yemekler yapıp önüne koyuyorum her gün süt koyuyorum önüne içsin iyi olsun diye bana o geçmişte yaşanan laf denirmi kendi çalışıyor tarlalarda 12 yaşından beri soğuklarda bide korona oldu ondan böyle oldu sinirden böyle bişey olmaz her şeyi benim üstüme atıyorlar sinir oluyorum bide ben günlerdir evdeyim anne sen iyi ol biraz daha toparlan ben dışarı çıkayım dedim bana dedi ki o zaman sen bana bakmican dedi rabbim görüyor ona ne güzel baktığımı ama nankörlük yapıyo Allah'a havale ediyorum....

9 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Ayni benimki bizde cok tartisiriz agiz dalasi onunda tansiypnu cikti neymis o hastalik benim yuzumdenmis bide kendimi ovmuyum cok hamaratliyim hizliyim bi cocugum var 7 aylik inanin temizliginide dip kose yapiyorum altli ustlu oturuyoruz ama yinede ben kotuyum
(835 puan) tarafından
Evet hep gelinler kötü oluyo canım çok nankörler
(451 puan) tarafından
Aynenn
-Reklam-
0 oy
(451 puan) tarafından
Hic kafani takma tek degilsin canim sana psikolojik baski yapiyo takma amaaan 
(835 puan) tarafından
Ben ona günlerdir bakıyorum onun bana dediği lafa bak
(451 puan) tarafından
Tek gelinmisin canim belki digerlerinden darbeyicgorunce anlar degerini ama zaten sen agzinla kus tutsanda artik degismezsin onun icin onun kafasinda bir profil olmussun ne yapsan degistiremezsin
(835 puan) tarafından
Evet tek gelinim
0 oy
(3,739 puan) tarafından
İyilik yap denize at Halik bilmezse Mâlik bilir diye bir söz var canım Allah görüyor en önemlisi o
(835 puan) tarafından
Rabbime bıraktım zaten ama çok zoruma gitti sanki sadece benden yana sinir oluyor kocası sinir ediyor
(3,739 puan) tarafından
Zoruna gider tabi insanın gitmez mi boşver canım sen
0 oy
(54 puan) tarafından
Bundan sonra ölse yapmayacaksın yapiyosun yine kötüysen kendini kiymetsizlestirme canım bende karnım burnumda gorumceminin çeyizindeki koca yorganları soktum yikadim geri eğile eğile diktim benden kötüsü yok daha neler neler yaptım vallahi canları cehenneme elimi ayağını çektim oyle kafam rahat ki demiyolarki yaşlanınca muhtaç olucam 
(835 puan) tarafından
Öyle oluyor mecbur yapıyorsun
0 oy
(451 puan) tarafından
Niye surekli tartisiodunuz yani ayni evdemisiniz soeun genelde neydi
(835 puan) tarafından
Aynı evde yaşıyoruz canım sürekli tartışma nedeni çok saçma ben aileme 2 haftada bir gitmek istiyorum diye oda 1 aydan 1 aya gitcen diyordu bende diretiyodum özlüyorum diye öyle uzayıp kavga oluyordu biz köyde oturuyoz ailem 25 dakka uzak o yüzden
(451 puan) tarafından
Canim uzme canini seni daha cok uzmek istemiyorum takma esin ne derse onu yap 2 haftadami git diyo oyle yap bir aydami diyor onuda yap be guzelim nolcak telefonlar var annene soyle o gelsin madem tartismaya degmez
0 oy
(762 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam öylece bırakır dim kendi yapsın herşeyi  o lafı soyleyebiliyorsa
(835 puan) tarafından
Nasıl bırakayım anında görümcemler gelir geliyorlar zaten ama yine her şeyi bana kalıyor ki hakkım çok var
(762 puan) tarafından
Beraber mi yasiyosun
(835 puan) tarafından
Evet beraber
(762 puan) tarafından
O işte zor canım ayrı olsaydın al çocuğunu evine git derdim ama
0 oy
(272 puan) tarafından
Bak canım senin bu yaptığını herkes yapmaz mesela ben yapmam bebeğim durmuyor bakıcı tutsunlar derdim helal olsun sana rabbim den karşılığını alırsın inşallah canını üzme 
(835 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
(451 puan) tarafından
Belki vicdana gelir bak bak ben boyle diyorum gelinime oda lafimdan cikmiyor ben ne kadar kptuyum diye dusundur onu o utansin canim isi inada bindirmek istiyo ama emeline ulasmasina izin verme
(451 puan) tarafından
Ne derse tamam de nolcak sonra o koydugu kurallari kendi bile unutaca
0 oy
tarafından
Senin kaynanandan bir sürü var maalesef 
0 oy
tarafından
Kul bilmese Rabbim bilir canım sen bunu düşün sadece 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 871 göst.
0 oy