0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından
Allahım lütfen kızlar dua edin bebeğim olsun sağlı bir şekilde gebe kalayım nolur );

9 Cevaplar

0 oy
(15,984 puan) tarafından
Daha 1 hafta bu neyin acelesi hemen belli olmaz ki. Adet 7 gün geçince bile kimilerinde belli olmuyor 
(807 puan) tarafından
Öyle de bazılarında belli oluyormuş diye yaptım
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Daha 7 gün var diyorsun olsada bu kadar kısa sürede çıkacağını sanmam allah gönlüne göre versin inş
(807 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde 7 gün geçti diye okudum sandım adetin geçmesini bekle cnm.
(807 puan) tarafından
Insalalh gerb kalrokm bugün yumurtlamayı takip ettim bakalim
0 oy
tarafından
Allah gönlünw göre versn cnm rabbim kimsenin kucağnı boş bırakmaz bizim gibi evlat isteyenlerinde kucağnı boş bırakmaz bol bol dua et cnm ben öyle yapıyorum inşlh anne duygusunu bizde tadarız cnm sıkma canını kafana takıp stres yapma stres yapınca olmuyor 
tarafından
Ayy cnm çok üzüldm ama sen yinede stres yapma ben 4 aylk evliyim bende çok istiyorum ama allahın işi hiç ummadığımız bi anda olur sen sıkma canını stres de sakın yapma düşünme hiç düşününce stres yapıyoruz öyle daha geç olur
tarafından
Soğan kürü hiç denedin mi çok faydalı hamile kalmak için yumrtalıklaru geliştiryr bu ay bnmkide olmasa soğan kürü deniycm
(807 puan) tarafından
Öyle haklisiniz inşallah seninde bizimde olir
tarafından
İnş cnm
(807 puan) tarafından
Dendim bi ay olmadi simdi dee folik asite baslafim bu ay
0 oy
tarafından
Rabbım en kısa zamanda kucagını doldursun canım ınsallah 
(807 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Acele etme canım hayırlısını dile
(807 puan) tarafından
Insalalh
0 oy
(813 puan) tarafından
Canım benimki adetimin geçtiği 10. Gün çıktı testte moralini bozma bu kadarda aceleci olma  bence
(807 puan) tarafından
Oylr de insan dayanamıyor
(813 puan) tarafından
Öyle tabi canım seni çok iyi anlıyorum bende testim pozitif çıkana kadar sürekli test yaptım 7-8 tane test yaptım hatta ama biraz sabırlı olmak lazım test yaptıkça kendini strese sokarsın ancak
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Ben adet günü yapmıştım aşırı silik çıktı hatta önce hamile değilim sandım sonra netleşti. Sonuç 8 aylık kızım var. Adetini bekle bence 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 189 göst.
0 oy
1 cevap 100 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 13zhreee (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 13zhreee (25 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,370,932 cevap

34,854 kullanıcı