0 oy
531 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (734 puan) tarafından
Arkadaşlar görümce hediye düşündüm ona layık olan çorap günlük şok marketten aldim 4 TL çorapcnkuu eşime ve bana uydurktan aldi 

19 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Neden herkes kendi kalitesini ortaya koyar fikrinde değilsiniz çok merak ediyorum. O sana ne alırsa alsın bu seni eksiltmez ya da çoğaltmaz ama senin aldığın hediyeler seni yüceltir. 
(734 puan) tarafından
Haklısınız gerçekten ama biri size böyle yapsa ne yaparsınız bide eşinize yapsa Kendi ablasına en güzelleri aldı eşime uyduruktan alsa
tarafından
Demek ki kalitesi o kadarmış derim ki çevremde çok öyle insan var ben hediyemi alır giderim eze eze o kıpkırmızı suratlarını görmek bile büyük bir zevk
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cidden saygısızlık verirken çekinmiycek misiniz çicek ver daha mantıklı ayıp bence ya 
+1 oy
(424 puan) tarafından
Herkes kendine yakışanı yapar
+1 oy
(3,055 puan) tarafından
Bunuda ovunseydin keşke bence benim gözümde şuan o değilde sen küçüksün kusura bakma
(734 puan) tarafından
Ama birisi öyle yapsa siz ne yapardınız yada eşinin ablasi bide eşine yapsa tepkin ne olurdu
(3,055 puan) tarafından
Kalitemi kesinlikle onlarla kiyaslamam yaptılar ben daha iyisini yaptım onlar küçük düştü biliyomusun utandilar benden sen şimdi o hediyeyi verip onu mutlu edecen ağzına laf verecen ben olsam daha iyi bişey alırım pahalı olmasına gerek yok 20 TL'lik bı gömlek bile olabilir görüntü önemli ama bir corapta değil
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Hiç alma cnm daha iyi :D

(1,046 puan) tarafından
Aynen ya bencede almasn unuttum de kiz bari
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cok pahali kiz daha ucuzu yok mu :)
0 oy
tarafından
Senin tercihin 
0 oy
tarafından
Alma daha iyi yanı koz veriyorsun eline
0 oy
(119,331 puan) tarafından
bence verme onu
0 oy
(4,673 puan) tarafından
       Senin tercihin 
0 oy
(677 puan) tarafından
Valla benimki 10 tl lik hediye alsa biz ona 50 tl lik aliriz abisine kalsa almaz ama ben kendime yakıştıramam  ve alirim hemde neye 8htiyacı varsa.
0 oy
(48,683 puan) tarafından
hic alma daha iyi
0 oy
tarafından
Yazık............
0 oy
(386 puan) tarafından
İçinizden gelmiyorsa hiç birşey vermeyin çorap ne ya kendinizi bu kadar düşürmeyin ya 
0 oy
(119,331 puan) tarafından
bugunun postu bu oldu kiz valla 
0 oy
(298 puan) tarafından
Her ne olursa olsun hediye almayi düşündüysen duzgun birşey alsaydın bari yada hic almasaydın 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Sırf karşılık olsun diye onu aldiysaniz hiç vermeyin siz giyin. Sizinde karşı taraftan pek farkınız kalmıyor çünkü . Herkes kendi kalitesini kendisi belirler.
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Bn bile eşime çorap aldım 13₺ idi bir adet mi aldın kız onu da 4₺ ne jsksjskksksks :D:D

0 oy
(10,364 puan) tarafından
Kısasa kısas yapılan hiçbir şey mantıklı değil. Madem buna kızgınsın net bir şekilde buna kızdık deyin. Çocuk musunuz o bunu yaptı ben de bunu yapıcam diyorsunuz. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 728 göst.
12 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 210 göst.
19 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 198 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 430 göst.