0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (2,259 puan) tarafından

Herkese iyi akşamlar kızımın kan değerleri için kan vermiştik e-nabızdan bakmıştım bir sorun göremedim bugün doktora gidip sorduk dedi ki kanı biraz düşük ama çok değil dedi. E-nabızdan baktığımda çok yüksek veya çok düşük olan sonuçlarda değerler kırmızı oluyordu ama kızımın sonuçlarında kırmızı yok kafam karıştı bir de size sorayım dedim kanı düşük mü acaba ? Bilen biri cevap verirse çok sevinirim.

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(2,444 puan) tarafından
Normal görünüyor hepsi referans değeri aralığında ama doktor daha iyi bilir tabi
(2,444 puan) tarafından
Evet kan değeri düşük biraz ama doktorun ddedigi gibi çok düşük değil. Ilacı kullan mutlaka sen doktor yazdıysa vardır bir bildiği. Geçmiş olsun.
(2,259 puan) tarafından
Peki hangisinden anlıyoruz kanın düşük olduğunu yani hangi değere bakmamız gerekiyor
(2,444 puan) tarafından
Demir yazan yere bakmak daha doğru olur canım. Demir eksikliği kansızlığa neden olur
(2,259 puan) tarafından
Tamam canım benim çok çok teşekkür ederim ☺️❤️
(2,444 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hepsi normal görünüyor canım 
(2,259 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Bende öyle görüyorum ama doktor kanı biraz düşük diyince kafama takıldı.
Senin bebiş nasıl kaç haftalık oldun
tarafından
11+2 haftalık olduk teyzesi pazartesi günü randevum var bakalım gorecez nasıl olduğunu
(2,259 puan) tarafından
Anladım canım benim sağlıcakla doğsun Allah'ın izniyle
tarafından
Aminnn inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 142 göst.
0 oy
9 cevap 273 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı

...