0 oy
220 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (165 puan) tarafından
Bebeğimin 2 aydır burnu tikali uyuyamiyo nefes alamiyo ilaç kullandık geçmedi odanın nemini nasil ayarliyosunuz evimiz kaloriferli bu arada 

5 Cevaplar

0 oy
(341 puan) tarafından
Peteknem diye bisey var yada korfer sulugu tak petege cnm geçmiş olsun
(165 puan) tarafından
Işe yariyormu acaba
(341 puan) tarafından
Evet onun amacı o zaten
(165 puan) tarafından
Peki canım deneyeyim
(341 puan) tarafından
Eene bakalim inşallah memnun kalırsın
(165 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Arkadaşın dediğinden al havluyu nemi şekilde kaloriferin üstüne at yada şu köy bardakta
(165 puan) tarafından
Hangi markaninkini aldiniz
(3,276 puan) tarafından
Benimki çok eskiydi 10 yıllık falan ama buharı çok güzel veriyordu blue house kardeşim için almıştık biz
(165 puan) tarafından
Aslında kaliteli marka ama nasıl ise yaramadı ki bende weewell diye bi marka var onu almayı dusundum
(3,276 puan) tarafından
Oda çok büyüktü sanırım ondan dolayı içine viks damlatirdim
(165 puan) tarafından
Hım evet olabilir
0 oy
tarafından
Oğlum rahatsız olmuyor ama benim burnum çok kuruyor ve ağrıyor o yüzden iki bardak su koyuyorum. Ama eğer baş edemezsen cihazları var onu al.ben bardak koydum ise yaradı. Başka türlü uyuyamiyirum burnumun ağrısından 
(165 puan) tarafından
Nerdeyse 2 aydır burnu tıkla temizliyoruz birşey yok burnunda ama hırıltı var sürekli doktora gittik ciğerinde bişey yok dedi ama antibiyotik verdi 2 tane ilaç kullandık yine gecmedi
tarafından
Ama kuruluk yapıyor normalde hırıltı falan olmuyor.diye biliyorum. Balgam.falan vardır belki
(165 puan) tarafından
Evet balgam var cikaramiyo ne ise yarar ne yapabilirim
tarafından
Canım baktım soğuk buhar makinası açmak gerekiyormuş yada sırtına ve göğsüne pışpışla belki açılır
(165 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım 1 yasında artık pışpışa gelemiyor bizimki
0 oy
tarafından
Peteklerde suluk var işe yarıyor bizde çok tıkalı olduğu zamanlarda da soğana karanfil batırıp başucunda koyuyorum
(165 puan) tarafından
Soğanı bende denedim etkili olmadı suluk almadim ama bardakla koydum oda ise yaramadi
0 oy
tarafından
Benimde 2 aylik burnu tikaniyo hep.bwnde bebwmin yattigi odayaa petegin ustune siseyi doldurdum su ustune koydum peteğin.iki aydir yapiyorum boyle ama fayda gormedim
(165 puan) tarafından
Ayni şekilde bizde fayda goremedik nefes alamiyo resmen yavrum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 668 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 621 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,292 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ArasEgem ♥ (838 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...