0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Ben dün dip köşe temizlik yaptım cam sildim tül perde yıkadım bugün Ömer beyin odasına girişiyorum camını silip balkonu yıkıcam tülünü perdesini yıkıcam dolabını düzenlicem 2 makine çamaşır yıkanıp asılacak saat 2 ye kadar bitiririm  sonra rahatım dışarı çıkıcaz. :D 

17 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kahvalti yapiyorum :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha onca yazdıgım şeye verilen cevaba bak :D
(5,272 puan) tarafından
Üşendimmm :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
-Reklam-
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Misafir gelecek kızımı emziriyorum makarna salatası yapcam bir k kaldı birde saçaklı pogacamın süslemesini yapcam 
(25,224 puan) tarafından
Ula lale teyze ne misafiri seni linçliyom şuan
(3,276 puan) tarafından
Amaan bitmiyorlar anam virüs geldi de durdular hoş hala geliyolarda:D eski günlerde 1 hafta da 2 3 misafir gelirdi kesin :)
(25,224 puan) tarafından
Misafir ağırlamayı unuttum yav
(3,276 puan) tarafından
Ahah bende unutsam keşke
(233 puan) tarafından
Lale teyze ahahaha :D
0 oy
tarafından
Eger ki usenmezsem :D butun dolaplar dagildi kiyafetleri duzelticem :D
(25,224 puan) tarafından
Cümleni okumaya başlarken eminim ki üşenecek dedim :D
tarafından
Dogru tahmin kizcem :) is cokta benim yapasim yok :D
0 oy
tarafından
Kız hem bu kadar iş hemde gezme mi maşallah enerjik hatun ,d
(25,224 puan) tarafından
Bahar havasından mıdır nedir çok enerjikim valla resmen gece uyumayıp temizlik yapasım geldi :D
tarafından
Ben evi sildim süpürdüm birde cam sildim şuan pertim ,d
(25,224 puan) tarafından
Oh mis gibi olmuştur kız. Şuan canım acayip silip süpürmek çekti ama ev temiz :D neyse görünen yerleri yapayım bari kocam gelene kadar bebe de uyuyo uyanmadı gitti işim olmasa uyanır :D
0 oy
(165 puan) tarafından
Yatiyorum :) kziim Uyansin diye bekliyorum sonra kahvaltı yapariz ve gün başlar:)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha sen günü başlatana kadar bizde gün biter :D
(165 puan) tarafından
Hahah bizim böyle maalesef bende erken başlamak isterim ama bebe uyuyor ses yapamiyorum
0 oy
tarafından
Karnım belım agrıyor abu malum gunumdeyım aksama annem gelecek samsundan evı supurdu esım sımdı bende silerim kolay gelsin sana da canım bir fr soka gıdecen onu unuttun bak ahahha
(25,224 puan) tarafından
Hahaha unutmadım kocam gelsin de işten o zaman çıkıcaz dışarı :D
tarafından
Insallah kalmıs tir canım ahaha
0 oy
tarafından

Bende dün akşam mutfak dolaplarını sildim bugün dışarı cikkicaz gidecek bı yer bulursak :D

(25,224 puan) tarafından
Hava güzel ama çok kalabalıktır eminim. Bizde işimizi görüp döncez
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ben bir haftadır hergun bir yerleri temizliyorum. Eşimi bekledim camları silmek için ama mecbur perdeleri yıkadım en azından aradan çıksın diye. Buzdolap ve elbise dolabimi sildim düzenledim, bütün kapıları sildim.esim beyfendi bugün geldi sabah şükür kahvaltısını yaptı uyudu :woot:  uyansın camlar silinecek balkonlar yıkanacak mutfak dolapları vs bu kadar işin  içinde bi de bana misafir çıkardı akşama yemek olmaz dedim 8 aylık hamileyim bi de şimdi gidip kek kurabiye yapacam 

(25,224 puan) tarafından
Nutkum tutuldu :D
(5,406 puan) tarafından
Bi de beni düşün. =) haftaya gideceğim en azından evi bu kirle bırakmayayım diye yapıyorum.
0 oy
tarafından
Hiçbir iş yapmıyorum evde deterjan bitti çamaşırlar birikti market alışverişi yapmak lazım bende vermeyince mabut neylersin Mahmut deyip oturuyorum
(25,224 puan) tarafından
Benimde çok Az kaldı deterjanım a101 de tursil indirime girmiş 7 bucuk kilo 32 tl ondan alcam. Omo da şokta indirime giricekmiş haftaya da ondan alırım 6 ay yeter bana onlar :D
0 oy
(921 puan) tarafından
Ortaligi topladim süpürgeye cekcem toz al yerler falan devamke kolay gelsin sana :)
(25,224 puan) tarafından
Sağol cnm sana da :)
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Yuh kiz ne ara yaptin anam bn yatak topluyorum :-)
(25,224 puan) tarafından
Hahaha dün yaptım la şimdi kalkıyom saydıklarıma yeni başlıcam hadi öptüm ahahah :D
(4,152 puan) tarafından
Hii tamm bn daha ayilamamisim iyi geceler :-)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Ben bugun biryeelerimi kaldiramiom yine kahvaltimi yapiom cikolata dolgulu helva gömuom sevmezsin kizcemde yurutecte evin anasini aglaior :D

(25,224 puan) tarafından
Helva severim kız ekmek arası oh mis :D ben yürüteçi kaldırdım artık koymuyom Ömeri :D
0 oy
(119,496 puan) tarafından
Nereye gitcen
(25,224 puan) tarafından
Bi tur artırdık Ömere bide kasaba gittik :D
0 oy
(1,790 puan) tarafından

image

Süpürüyoruz bacım :D

(25,224 puan) tarafından
Aferin sana :D
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Walla hiç bi iş yapamyrm kızlarım sayesnde buyuk elime ne gecerse atıyor kıculte memeyi reddediyor kahvaltıyı zor yaptk bi kac saat biri baksında cılgıncantemzlk yaparım var aclıga dayanrm:) ama yok  senn masllhn var kız neler yapmssn enerjını bızede yolla iman temzlk yaptıkca mutlu oulyo
(25,224 puan) tarafından
Ayy sağol kız valla anasını belledim evin ahaha mis gibi kokuyo
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Totomu büyütüyorum selin ❤️
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah genişti zati :D
(10,440 puan) tarafından
Fazla toto göz çıkarmaz :))))
(25,224 puan) tarafından
Yemegin salçalısı nagişin kalçalısı :D
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Bürek yapicam nasip olursa

Kızıma kuponla aldığım Tayt takım geldi küçük geldi ona moralim sıffir siffir sıffir:D eltimin kızına nasipmis artık bidahaki kupona :D

(25,224 puan) tarafından
Hahaha kısmeti değilmiş kız :D benimde el rondosu dağıtıma çıkmış bekliyom bakalm :D
(27,367 puan) tarafından
Aynen canm

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 375 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 37 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 314 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Çiçeğim1 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu

381,227 soru

11,412,646 cevap

34,956 kullanıcı

...