0 oy
1,120 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (32 puan) tarafından
Doktor ilaç verdi fayda etmedi sirke daha çok kötü yaptı nasıl kurtulacam yoğurt iyi geliyormuş deniyen var mı aranızda 

9 Cevaplar

0 oy
(13,247 puan) tarafından
Hangi ilacı kullandın
(32 puan) tarafından
DONaXYl ve gyno lomexin kullandım
(13,247 puan) tarafından
Travocort bana çok iyi gelmişti eşiminde ayağında vardı ona da kullandık ona da iyi geldi doktoruna bu merhemi sor bir de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk zamanlar yakar zaten bence kullanmaya devam et
(32 puan) tarafından
Tarifi eder misin canım nasıl kullaniyim ben şu katmadim direk durdum yikmadim sonra
tarafından
1 litre suya yarim cay bardağı koy canim. Her tuvalet snrasi kullan
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sağol
0 oy
(280 puan) tarafından
Mantari yogurt cogaltirmis sirkeyle devam et nerde mantarin
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Direk vurduysan yakar suya 1 2 damla dok onla yika 
(32 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(76 puan) tarafından
Sirke yakarak kurutur mantari zaten yakmasaydi sorun olurdu devam et sirkeye ben sirkeyle kurtuldum 
(32 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(32 puan) tarafından
Tarifi eder misin canım nasıl kullaniyim
(76 puan) tarafından
Vala ben yarim litre suya yarim cay bardagi dokup surekli her wc den sonra yikiyordum kendimi
0 oy
tarafından
Sirkeyi sulandirarak kullanin
(32 puan) tarafından
Tarif eder misin canım
tarafından
Vajinal mantar ise kaynamis ilimis suya biraz sirke dok canim ben pet sisesine yapiuordum
0 oy
(342 puan) tarafından
Inanki bana sirkeli su dediler ilk gün yaptigimda o kadarrrrr yandiki başimm resmen döndüüü öldümm sandim ama ertesi gün yapmicam yogurt sürdüm baya iyi geldii sonra yine sirkeli suyla yikadim yine yakti ama 1 önceki gün gibi degildi sonra sonra fazla yanmadi simdi birazzzzz kaşinsin hemen sirkeyle yapiyorum hic yanmaz cok iyiii geliyor bence biraz katlan ilk günn cok kötüüüüü bide travazol kremdde sürüyordum bide doktorda krem vermisti travacort mu ne 
0 oy
(344 puan) tarafından
İkide hıyar doğra içine cacık yap öyle olurmu hiç her şey her insana iyi gelmez doktoruna danış canım 
0 oy
(56 puan) tarafından
Sirke falan pek de fayda etmiyor travazol die bi krem var nohut kadar gunde iki defa sur hemen geçiyor kızıma hamile iken çok kötü olmuştum ilaca da normal de bile karşıyım ki hamilelikte hiç kullanma taraftarı değildim mecbur kaldım boşa çekmişim o acıyı kızım gayet sağlıklı doğdu mecbur kullandım iki güne gecmisti
(32 puan) tarafından
Doktor vermiyor hep fitil veriyor
(56 puan) tarafından
Sağlık ocağı yazmıştı kendin bile alacak olsan 10 lira yok al dene derim çok sıkıntılı oluyor vajina da mantar kızım da tek derdim o olmuştu çok kolay geçmişti hamileliğim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 210 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
0 oy
6 cevap 387 göst.
0 oy
6 cevap 409 göst.
3 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

397,159 soru

11,878,709 cevap

35,995 kullanıcı

...