0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen kalbim çok sıkışıyorl kolum boynum uyuşuyor  resmen eskiden ara ara olurdu ama son zamanlarda hergün olmaya başladı aranızda daha önce bunu yaşayan varmı nasıl geçti merak ediyorum yorumlayanlar 

Teşekkür ederim ❤️

7 Cevaplar

0 oy
(11,508 puan) tarafından

Sinir kalbe vuruyordur canım doktora görün bi

tarafından
Evet düşünüyorum artık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardiyoloji ye bile gittim kuzum bu yüzden psikiyatri ye sevk etti sinirsel olabilir 
tarafından
Naber canım :)
tarafından
Hastayım galiba kuzum ya
tarafından
Hayırdır kuzum
tarafından
Sendede mi aynı semptomlar vardı cnm
0 oy
tarafından
Bi doktora görün canım 
tarafından
Orası ayrı tabi canım hep duamız o zaten sağlıklı olsun da yete diye eşim cinsiyet ne zaman öğrenilir bilmiyor yaaa ondan
tarafından
Kızsa  geç öğreniliyor galiba ben erkek bebeklerimi 12.haftada öğrendim .
tarafından
Yaaa nasip hayırlısı sağlıklı olsun gerisi benim de eşimin de umurunda değil sadece kızların elbiseleri daha cicili oluyor yaa tek fark o onun dışında hepsi aynıdır onun için
tarafından
Aynen canim
tarafından
♥️⚘♥️⚘♥️⚘
0 oy
tarafından
Eltiminde aynı durm vardı kalbi delikmis öğrenmiş oldu nedenini
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnmde iki üç gündür Bi anda ritmi değişiyor bnde merak ediyorum bilen varsa yazsın lutfen emziriyorum hafıf cıgerde derin nefes alınca hırıltıyıa anlıyorum 
tarafından
Rabbim şifa versin inşaallah kuzum çok zor bir durum biliyorum
(1,233 puan) tarafından
Saol canm bnm sanada şifa versn
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Bende de oldu sürekli çarpıntı oluyordu doktora da gittim stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum EKG vs normaldi
tarafından
Galiba benimde stres kaynaklı kuzum
0 oy
(386 puan) tarafından
Bende aynı oluyordu enson boyun fıtığı çıktı fizik tevaye gittim ve çok şükür düzeldi 
tarafından
Ay inşallah benimde öyle olur kalple ilgli birşey olmasında
(386 puan) tarafından
Bende kalp zannetmiştim kalp dotoruna falan gidiyordumda bişey çıkmadı çok gittim hastane hastane dolaştım ya ama en son buyun fıtığıymış sen yine git araştır inşallah seninkide kalp deyildir geçmiş olsun canım
tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 435 göst.

396,438 soru

11,858,584 cevap

35,956 kullanıcı

...