0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Kızlar şu bir aydır bin tl sadece araba tamirine verdik demin bizim arabaya biri çarpmış kaçmış gene 5 cm kaporta içine çökmüş çarpan ortada yok aksama kadar çalışıyor eşim para kazanmak için çalıştığı hep böyle boş saçma şeyler için gidiyor neye elimizi atsak biryerde elimizde kalıyor birşeylere yatırım yarıyoruz zararla elinizdeki de gidiyor nden böyle ne yapmalıyız bize bir önerisi olan varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rızkınıza faiz kul hakkı sadaka vermemek kırıntıya dikkat etmemek gusle dikkat etmemek daha da var da en bilindik ve önemli konular bunlardan biri de olsa mani olabilir bir de ben nazara çok inanırım güzel anlarınızı da kötü anlsrınızı da herkese anlatmayın iyi olana hased ederler kötü olana sevinirler kimin ne oldugunu bilemeyiz inşalh tez zmanda toparlarsınız :) hepimizinn ayrı sıkıntıları var Rabbim hepimizin yardımcısı olsın
(1,337 puan) tarafından
Sağol canım çok doğru tespitler in
-Reklam-
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Ekmek ya da yemek ziyan oluyor mu evde bunlar bereketsizlik getirir mesela 
(1,337 puan) tarafından
Oluyor ne yazık ki
(1,337 puan) tarafından
Ondan mı oluyor dersin
(12,516 puan) tarafından
Tabi ki olur basite almayın bunları nimeti ziyan etmek cok büyük günah ve bereketsizlik getirir
(1,337 puan) tarafından
Genelde ekmeği koyunlara veriyoruz yemeği de köpek için ayırıyorum ama genede sebep o olablir haklisin
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Canım çok çok sebebi evini en iyi sen bilirsin o kadar ince noktalar var ki mesela benim kaynanam tarafi çok namaz kılar kuran okurlar ama ben bu cahil aklımla aklıma yer edemedigim çok yanlış yönleri de var mesela tuvaletlerin yönü kıbleye bakıyor ama olmaması gerek mutfak giderleri tuvalet kuyusuna bağlıymis sonra misal yemek falan artıyor oyle ağzı açık tencerenin veya az kalsa küçük bir tabağa koyup oyle ocağın üstünde açık durur ertesi gün yerler ama dinen yiyecegin üstü güzelce kapalı olmalı 2 yıl olmadı gelin geleli çok bela kaza atlatiyorlar sadaka da veriyorlar ama bence en hassas noktaları atlamislar 
(1,337 puan) tarafından
Aynen canım hepside olabilir

İlgili bir soru bulunamadı

384,692 soru

11,507,571 cevap

35,162 kullanıcı

...