0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
24 yaşındayım şeker hastalığı olabili le dedi acil doktoru bugün büyük ihtimal öyledir sağlık ocağına gittim o da aynı şeyi söyledi dahiliye ye randevu aldım ona gidicem pazartesi bizim ailede irsi amcalarım babam yengem dayımlar herkeste va şeker hastalığı 3 tane kuzenimde aynı şekilde bend e de olması garip deil gibi yani aşırı halsizlik yorgunluk güçsüzlük baş dönmesi ara da kol ve bacaklarım uyuşuk bazen geceleri diz kapağından aşağısı yanıyor için için ama dişi soğuk sorun şu ki erken yaşta şeker e yakalanlar napiyorsunuz fazla etkiliyor mu hayatınızı tedavi beslenme nasi oliyir 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Teyzemin kızı 15-16 Li yaşlarda şekeri olduğu ortaya çıktı ve birden zayıfladı. Çabuk  Yoruluyor bazen
-Reklam-
0 oy
tarafından
 yiğenim  şeker  hastası 11 yasinda 2 senedir  şeker  hastasi sekeri 700 firladi yogun bakimda yatti  2 hafta serviste yatti aşırı  zayifti agizda kurulugu cok oluyordu cani cok.şeker  istiyordu  bide geceleri altına yapiyor diye götürdüler  sonuc seker cikti 700 hemde direk yogun bakima aldilar insülin  kullaniyor cok.su icerdi
0 oy
(436 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin oğlunda çıktı 5 6 yaşlarında çocuk.Rabbim ona da size de şifa versin inşallah
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Allah  sifa versin onlemi al canim annem seker hastazi insulin kullaniyo arastir ne fayda ediyosa devamli kullan dikkat et
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dikkatli olunca bı etkisi olmuyor 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Benim kuzenim de 24 yaşında şeker hastalığı çıktı, 100 kiloydu, diyet ve her gün yürüyüş yaptı,78 kiloya düştü ve şuan şekeri hep normal, eğer kilon fazlaysa kilo vermeye bak. (Bizim silalet de de ırsi)
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnm annem Bn doğmadan yakalanmış şeker hastalığına taa 20 li yaşlarında canm çok zayif tı annem ama zayıf olması çok kurtardı onu komalardan yediğine içtiğine dikkat et canm 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 357 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 2,173 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cgdmgnn (80 puan) tarafından soruldu

381,395 soru

11,418,129 cevap

34,973 kullanıcı

...