0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Parmak uçlarıma dokundum durdum takıntı yaptım gibi geliyo sürekli uyuscak mi karıncalancak mi diye dikkat edip duruyom .bi kere eşimle kavga etmiştik karıncalanmıştı ondan beri kalp hastasiyim gibi davranıyom. Bugün parmak uçlarımi ovustururken elimle karıncalanir gibi oldu korktum.kalp hastası değilim çok şükür sadece ritim bozukluğu yani çarpıntı problemi var. Onla mı alakalı piskojk mıdır bilemedim. Kalp le alakalı olsa çok şiddetli falan olurdu diye dsnyom 

6 Cevaplar

0 oy
(7,412 puan) tarafından
Kafana takma canim. Pskilolojik olma ihtimali yüksek. Icin rahat etmezse doktora gorun ama. Kansızlık tan falanda uyuşma olur
(723 puan) tarafından
0ne bileyim kuzum ya doğuştan ritim bozukluğu dedi doktor bunu da 22 yaşında öğrendim hiç bi problem yapmadi sadece aralarda carpnti oluyo ki o da jer insanda oluyo zaten.ciddi bi problem değil demişti doktr hapı var onu da düzenli kullaniyom ama.bole dikkat edip duruyom vucuduma ya mesela spor yapcam ya spor yaparken bayilirsam kriz gecirrisem diye takıntı haline getirdim dsnmekten sporumu zevk alark yapamiyom
(7,412 puan) tarafından
Canim takinti yaparsan cok zorlanirsin. Allah korusun düşündüğün givi olsa doktor zaten uyarir. Ciddi bi sorun var sakin spor yapma derdi yada baska seyler icin uyarirdi. Sen  oyle olur boyle olur diye surekli düşünürsen bide panik atak olursun.
(723 puan) tarafından
Çok haklisn kuzum .Ne bileyim ya kızıyım bazen de kendime kendi kendimi hasta ediyom bazen sol kolum falan ağrıyo hemşire yengeme danıştım hepsini anlattım kalple iligi bi rahatsızlığın olsa spor bile yapamassin çok zorlanirsin diyo mesela bu belirtiler kalple alakalı olcagini dsnmiyim dedi.yine de bırakmiyon takmayı herşeyi oraya yorumluyorm sanırım
(7,412 puan) tarafından
Bak  canim yengen de ne demis. Bosuna kendine skinti yapma. Takinti kadar kotubise yok valla
-Reklam-
0 oy
(723 puan) tarafından
Sizce kızlar 
0 oy
tarafından
Onu sen bilemezsin sen yinede doktora gorun
0 oy
(723 puan) tarafından
Neden postuma bisi demiyosunz:(
0 oy
(723 puan) tarafından