0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sabahtan beridir deli gibi başım ağrıyor kafamı bile doğru düzgün oynatamıyorum. İshal olacağım sanırım bağırsaklarımın hareketleri ve seslerinden anladım artı yine sabahtan beridir çok fazla mide bulantım var. Emin olamadım gidip kapmakta istemiyorum çünkü burada hastaneler çok aşırı yoğun =( yarını bekleyeyim diyorum akşamda bebeğim 3 saat içinde 4 kere ishal olarak kakasını yaptı ama şuan uyuyor ondan da korktum. Hamile miyim acaba diye de düşünüyorum ama bu kadar baş ağrısı yapmadı ilk hamileliğimde 

7 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Bizim mahalledeki kuaför öyle anlamış korona olduğunu ishal şiddetli baş ağrısı mide bulantısı inşallah değilsindir 
tarafından
İnşallah değilimdir valla adet olmadan öncede ishal ve mide bulantısı yaşarım zaten ama bu çok farklı bebeğimde var korktum valla ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşimin iş yerinde de bı kadın basınin ağrısına dayanamayıp gitti kovid çıktı geçmeyen baş ağrısı da belirti 
tarafından
Aaayy sabah ilk iş gitmek olsun o zaman
tarafından
Hamilelikte bulantı hemen olmaz ki baş ağrısı da sık görülen bişey değil.. ama benim çok basım agridiginda mideme vurur istifra etmezsem hiç rahatlamam karanlık da dur bı ağrı kesici iç sabahta gider test verirsin iki maske tak mesafe yi koru bişey olmaz Allah'ın izniyle
tarafından
Ya zaten regl olmama da birkaç gün kaldı benim regl olmadan öncede midem çok bulanır felan ama hamileğimde de hemen mide bulantım başladı benim midem biraz fazla hassas, onunla beraber baş ağrımda vardı ama bu derece değil hayatımda böyle bir baş ağrısı yaşamadım dedim belki farklı olur ama sanırım gidip test vermem şart çünkü yine uykudan uyandım baş ağrıma
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben tam da öyle anladım
tarafından
Tüh ya, o kadar korudum kendimi kimden nasıl geçti acaba ya, eşimde hiçbir şey yok
(2,493 puan) tarafından
Kimden nasıl ne zaman geldiği belli olmuyor Allah şifa versin canım
0 oy
(747 puan) tarafından
Kız nevbaş ağrısı ben hamileydim hiç biryerimde ağrı sızı yoktu.Kocam bey pozitif çıktı banada test yapıldı ki bende pozitif çıktım.Daha testten 3 gün sonra belirtilerim başladı.
tarafından
Benim hamilelikte baş ağrısı felan oldu başlarda mide bulantısı ile, reglime yakınken de böyle olur ama bu bambaşka hayatımda böyle ağrı yaşamadım
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Babamda sadece bas agrısı vardi 3 gun  aklımıza gelmedi kovıd olabileceği. İlerleyen gunlerde ateiste eklenince test yaptı pozitif cıktı 
tarafından
Çok geçmiş olsun bende bugün direkt gideyim bari
0 oy
tarafından
Corona çıktığında hamile olduğumu öğrendim ve öyle şiddetli bir baş ağrısı vardı ki duvara vursam geçmeyecek cinsten. Meğer hamileymişim. 

Ama bu şuanda bir hastalık belirtisi de olabilir o yüzden sen test yap canım hem gebelik hem corona 
tarafından
Regl olmayı bekleyeyim diyorum aslında ama haklısın bu sefer de eğer hamileysem o ilaçlar yüzünden bebeğe birşey olur =( teşekkür ederim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim gözlerim aşırı ağrıyordu kapatıp açarken bile canım çok yanıyordu başa da vuruyordu ama en çok gözüm acıyordu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 127 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.

381,017 soru