0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (841 puan) tarafından
Bulasik makinem yeni aldım içi çok pis kokuyor fairy kullanıyorum yumuşaklardan a 101 den limon kokusu aldım iyice kötü kokmaya başladı bardaklarım kötü kokuyor niye napmam lazım temizleyimmi zaten yeni aldım Arçelik aldım kokuyu nasıl giderebilirim

7 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından
Makine temizleyici kullandın mı hiç yada giderle de alakalı olabilir
(841 puan) tarafından
Kullanmadım hiç yeni dir diye onu nasıl kullancam
(461 puan) tarafından
Yeni de olsa sonuçta kirli yağlı şeyler yıkıyor markette var atıyorsun tablet yerine boş bi şekilde çalıştırıyorsun birde sen yine içini kendinde temizleyebilirsin eğer geçmezse giderle alakalıdır
(841 puan) tarafından
Tamam canım tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Altındaki filtrede yemek artıkları birikmiştir onu çıkarıp temizleyin. Alt sepetin altında. 
(841 puan) tarafından
Hiç bakmadım oraya yeni aldım hemen dolmaz diye yikamasini güzel yapıyor da kokusu çok çirkin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Canım benım oldu tuzdan oldu pril marka almıstım hep kokuttu  fınısh aldım parlatıcı da tuzda suan mis gibi hıc koku kalmadı canım mıgdem bulanıyor Du kokusundan ama duzeldı cok sukur 
(841 puan) tarafından
Benim tuz  brid parlatıcı bridti finish aldım onlar önemsiz diye ucuz almıştım tableti fairy almıştım değiştirim bari
(4,061 puan) tarafından
Bendede aynıydı tablet Fairy parlatıcı ve tuz deıstı herseyı duzeldı
0 oy
tarafından
Giderini temizle parçaları ozonla yıka canım benimki de temizlenmedigi zaman öyle kokuyor temizledikten sonra iki yarım limon koy kasikliga 
(841 puan) tarafından
Birde öyle deneyim
tarafından
Limonla çalıştır makineye hem bardakları parlatır hemde çok güzel kokuyor
(841 puan) tarafından
Limonu kasiklarin içine mi koyim
tarafından
Evet caanim ben hep koyarim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
canm filtresini temizle bide ben ayda bi kez boş çalıştırırım sirke karbonat sallarım içine. o üst rafa da limon koyarım 1saat çalışır mis gibi koku falanda olmuyo öyle yapınca
(841 puan) tarafından
Tşk ederim canım öyle yapayim makine temizleyici de koyim mi
(5,220 puan) tarafından
Onu koycaksan diğerlerine gerek yok ben koymuyorum ama sen bilirsin
(841 puan) tarafından
Evi bile sirkeyle siliyorum ben makine temizleyici yok şuan evimde sirke karbonat limon la deneyim tşk ederim
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Makinenin kokusunu giderebilirsen bardakları çamaşır sulu suya koy ordan makineye koy bütün kokusu gider. 
(841 puan) tarafından
Tamam canım tşk ederim
0 oy
(407 puan) tarafından
Limon köy canm
(841 puan) tarafından
Tşk ederim koycam
(407 puan) tarafından
Ama limonun çekirdeklerini cikar canım makinayı bozuyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 196 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ruveyda14 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.

378,948 soru

11,343,091 cevap

34,809 kullanıcı

...