0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuğu severler ama başka bir halta yaramazlar bana yenge yeğen yap biz ilgileniriz diyenler şimdi hamileyim oğluma hiç ilgilenmiyorlar anca altına yaptı acıktı demeyi biliyorlar o kadar insan bir halası sin kalk mama yap yengen hamıle sevmeye geldimi severler ilgi alaka yok buna çok sinir oluyorum haksızmiyim. Sevdirmicem dhaa 

28 Cevaplar

+24 oy
(3,055 puan) tarafından
Sevdirmzsen sevdirme canım onlar dedi diyemi yaptın çocuğu bakmak zorunda değiller sen bakmak zorundasın senin evladın kusura bakma
(195 puan) tarafından
Aynen canim evim ayri ama bir gibiyiz ben demeden onlar bakar tabi ki benim sorumluluğumda bahcede oynuyorlar evi temizliyorum penceren onlari izliyorum ben bakiyorum sonuçta  ama arada bakmalarinda sorun yok aslinda yine sizin dediğinize geliyorum bi görümcem kiz çocuk istiyoruz yapin bi tane daha ben evlenmeden :) bende sen mi bakacan yok sevecem diyor :) sen bak tabi o dedi diye cocuk yapmam
(1,885 puan) tarafından
İyi de burda tepkisi çok farklı bakmiyolar sevdirmicem diyor bakarsan dogururm bakmazsan sevdirmem bence herkesin abest bulduğu bu. Seninkiler bakıyor ne güzel ama bakamam dese sana bı daha çocuk sevdirmicem der misn
tarafından
Bebeğimin mamasını da Altını da kendim Hallederim Yüce Allahım bana can sağlığı verdiği sürece.
(195 puan) tarafından
Yok canim kendi gücüme göre maddi duruma bakarim o çocuğa ben yetebilecek miyim diye düşünürüm  yani kimin ne dedigine gore çocuk yapmam ama şu var soruyu soran arkadaş evin içindeyse onlarin işini yaparken bakmiyorlarsa kotü yani
(195 puan) tarafından
Doğrudur vuslat kimseyi çagirip evime baktimam yani halasina onlarin evindeysek bakar annesine yardim ederken çocuğu disari gezmeye çıkardığı zaman işim varsa  o üstünü degistirr götürür gezdirir yani istemiyorsa yap diyemem
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bakmak zorunda değiller ki. Onlar dedi diye mi çocuk yaptın? Yardımcı olsalar tabi ki güzel olur ama bu da onların insiyatifine kalmış.
+1 oy
tarafından
Sen bakarsin onlar sever normali bu zaten
tarafından
Hicde normal değil izin vermem
(2,014 puan) tarafından
Normal değil izin vermem mi? Millet baksın diyemi çocuk yaptınız. Anneler bakar hala teyze sever bu böyledir zaten. Ayrıca çocuklara küçüklükten mahremiyeti öğretin diyor doktorlar Senin çocuğunun altını niye halası değiştirsin. Yada mamasını niye yapmak zorundalarmı. Madem birinciye bakmaya eriniyosun ikinciyi yapmasaydın
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Hazır hazır herkes sever bosuna hala olmamislar yardım etmeleri lazim bide hamilesin
tarafından
Anlayış yokki sıfır anlayış
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sen milletin lafı ile çocuk doğuruyosun :D ne alemsiniz ya
0 oy
(195 puan) tarafından
Haklisin canim yeri geldiğinde yardim etmeli hele ki ayni evde yaşiyorsaniz ailesiniz sonuç ta allah razi olsun gorumcelerimden o konuda çok iyiler çok şükür sevgi emek le fedakarlikla olur canim 
0 oy
tarafından
Benim gorumcem de kendi istegiyle yapmaz mamasini yedirir  o da esimin demesiyle. Bazen esim deyince de yapmaz bizde tsmam o zmn dedik salincagina oturtuyorum islerini gelip gidip ben yapiyorum . Annesi  babasi suzsiniz siz yapin diyo her ise. Eltime hic vermedim yararina hic bi is yapmiyo 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Zaten hala olmak böyledir sever geçersin hala olmanın olayı bu yani 
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben kayinpedeleeme geldigimde 2 görumcem var ikiside ben yaparim ederim ama cok acil bir isim yoksa genc kizlara alt dwgistirmem kiyamam onlara cunku onlar dhaa anne olmamislar igrenseler haklilar ben kimseye baktirtmazdm swvsinler ywtwr derdim benim coxugum sonucta
0 oy
(389 puan) tarafından
Valla cnm haklısın ben kimse gibi diyemem onların lafiylami çocuk getirdin diye çünkü hoş bir kelime değil sen lafın gelişi olarak söylemişsin sen iş güç yap evi temizle yemek yap onlarda yesin içsin gezsin ama konunkonuya gelince sen getir biz bakarız hani hadi bakın bakmak zorundalar bir kere eğer aynı evde yaşıyorlarsa mecburlar bakmaya bu da net tabiki anneden başka kimse iyi bakamaz ama anneninde isi oluyor gücü oluyor birazda onlar yardım etse olucekler mi
0 oy
(382 puan) tarafından
Kimse senin hicmetcinmi ya ben hic kime izin vermem ogluma baksin altini kornimi doyirsun annesi benim kimese gore evlat boyitmursen nede dogurmursan 
0 oy
tarafından
Bu çocuk senin kimse senin çocuğuna bakmak zorunda değil o sorumluluğun aile dışında birine yüklemek de sorumsuzluk onlar istediği için yapmadığına göre laf da yapmaman lazım 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Kimse kimsenin çocuğuna bakmaya mecbur değilki sevebilir ama bana saçma geldi
0 oy
tarafından
HaksiSin sevebilir ama bakmak zorunda mı sana bişey olsa bakmasalar ozaman soyle
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ya onu herkes der de şahsen ben bakmasını istemezdim onlara mi guvendin ya da onların lafıyla mi çocuk yaptın. İkincinin arasını acsaydin bari sen ilgilen ki ilk çocuğun beni unutuyor diye düşünmesin canın m
0 oy
(431 puan) tarafından
Kız sende çocuğu onlar için mi yaptın boşver bakmasınlar sen kendin ilgilen çocuğunla 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Takılma bu kadar

0 oy
tarafından
Baskasinin lafiyla mi is yapiyosun cocuk senin kimse zorla yaptirmadida sana onu ayrica kimse sana yardim etmek zorundada deil 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Haklisin valla
0 oy
tarafından
Ne sen çocuğu onlara güvenerek mi yapıyorsun senin çocuğuna kimse bakmak zorunda değil madem cok zordu çocuğa bakmak hamile kalmak için bekleseydin 

İlgili bir soru bulunamadı

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...