0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

hanımlar mahkeme davası açtım dilekçe ve evrakları hepsini teslim etmiştim dilekçeyi verdim dönüşte telefon çaldı yabancı numara açtım ki mahkemeden arıyorum şu gün şu saatte mahkemeye gelin dedi bir bey efendi gayet Kibar efendiydi bende merakıma yenilip abi değiştirirsiniz dimi çok mağdur oluyorum dedim tabi elimizden geleni yapacağız emin olun dedi çok güzel olumlu konuştu ve bu. isim mahkemesi uzun sürüyor dediler yani mahkemeye çıkınca sonra mı çıkıyor karar aynı gün mü bide ilkdefa mahkeme hakim göreceğim nasıl giyinsem spor mu klasik mi diyorlar ya böyle yerlerde klasik giyinmek iyi oluyormuş :angel: hanım hanımcık 

13 Cevaplar

+1 oy
(916 puan) tarafından
Yani altına güzel bir pantolon üstüne güzel Bir kazak yada gömlek iyi olur ne aşırı Spor ne de çok klâsik olmana gerek yok canım:) ay bu arada çok merak ettim ismin ne ki değiştirmek istedin
(66 puan) tarafından
Al bende de o kadar ismin ne acaba ?
(1,808 puan) tarafından
Kiz ismi de söyleyeydin
-Reklam-
0 oy
(413 puan) tarafından
Ne zaman hallolur bilmiyorum ama hanım hanımcık giyinirsen söylediklerini daha ciddiye alırlar :) 
0 oy
tarafından
Canım sen buradaki ismin içinde Bi dava aç değiştir. Sen ne yazarsan yaz her okumamda gözüm ismine gidiyor. Okuduğumu unutuyorum 
(48,901 puan) tarafından
bende bu nickle iligili espiri yapacaktım vazgeçtim covid değilde pandemimi.yapacaksin yazacaktim ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
düzenlendi
Eşimde babamda ismimi değiştirelim dedi ama kabul etmedim ben ya 
(48,901 puan) tarafından
kimin ismini
tarafından
Benim ismimi ikbalcim kimlikte rabiye yazıyor büyükbabam diyememis Rabia diye rabiye diyince nüfus müdürü de sağolsun yazmış Rabia yazdiralim dedi eşimde yok dedim artık 29 sene olmus
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Geçen yıl kardeşim degistirdi. Bi kere de değişti diye biliyorum. Kardeşimin şahitleri de vardı, şahit olması kolaylık sağladı mı bilmiyorum 
(48,901 puan) tarafından
o niye değiştirdi
(1,572 puan) tarafından
Kimlikte adı başkaydı ama doğduğundan beri herkes farklı isimle sesleniyodu o yüzden
0 oy
tarafından
Tebligat gelmesi lazım mahkeme gububicin 1 hafta içinde geliyodu tebligat. Mahkemede 5 dakika sürüyor zaten sembolik yani. Rahat ol istediğin gibi giyinebilirsin kasma
0 oy
tarafından
Hakim uygun görürse karar verir bir ay içinde resmiyete geçer karar ve yeni kimlik çıkartırsın

Ama adını merak ettim ne ki ?

Birde giyim konusunda kumaş pantolon üzerine gömlek olabilir
0 oy
(1,578 puan) tarafından
İsmin ney merak ettim kız o kadar mı beğenmiyorsun 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Karar çıkıyor hemen canım ama geçen dediğim gibi ilan filan verdiriyorlar tabi sistem değiştiyse bilemem 
0 oy
(771 puan) tarafından
Cnm bende degistrdim. 3-4 sene oluyo 2 sahit istedilr bndenm hmn halloldu. O gun icinde. Sonra yeni kimlik cikarttm
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sen şu çocugunun adı yiğit olanmısın
0 oy
(48,901 puan) tarafından
klasik giyin sucun hafifler ☺️ bir kez hakim karşısına ciktim kot pantolonla gittim kiyafete bakmiyolar 
0 oy
(608 puan) tarafından
Bende 2 yıl önce değişecektimde sevgilim (eşim oldu kendisi :)), değişmemi istemedi diye vazgeçtim geri 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 116 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 131 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Dlksngl (1,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 575 göst.