0 oy
549 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (159 puan) tarafından

kizlar gecen kilot bez aldim ogluma dun aksam ayni bez iki kati olmus sasrirdim ya bezler kac gun gidiyor sizde benimki 13gun gitmis molfik 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Vala ya cok pahali bezler. Esjmde diyo askim sen uzulme ben sna muşam ba alirm diyo oda :):))

(159 puan) tarafından
bzimkide diyo buyuk boy al hemen bitmesin :) ucuz bezler var ama iyi degil islaniyor cocigumun ustu hep cikariyor yani zaten ucuzda kalmadida gerci
tarafından
Ucuz. Derken de cocugun poposunu pisrmek var.
(159 puan) tarafından
ewet ucuz zaten asla almiyorum yani bilindik marka aliyorum yoksa cok var ama iyi olmuyir
tarafından
Oncden dha jyiyms vala :))) bezi kes yika altina ser. Aktisi tok koktusu yok :D
-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından

Biz evy baby kullanıyoruz sürekli prima alamyız dedim eşime evy baby uygunsa devam edicem çünkğ beğendik yumuşak küçük bi bez sızdırma da yapmadı.

0 oy
tarafından

Biz a101 in bezini kullaniyoruz fiyatida uygun canim.

0 oy
tarafından

Bütün bezleri kullandın aklınıza gelebilecek bütün markaları en son bim deki Jenny ve willy aldım çokta memnunum hiç sızdırmıyor çok rahat ve bez mis gibi kokuyor 

0 oy
tarafından

Molfix kullanıyorum bnde. Paketin içinde 70 tane var 10 gün gidiyor. Daha 22 günlük oğlum çok kaka çiş yapıyor 

0 oy
(336 puan) tarafından

Sleepy baya uygun geldi bana digerlerine gore..bi kac paket aldim denemelik insallah memnun kalirim onla devam ederim

0 oy
(397 puan) tarafından

Butun hepsini denedm cnm hepsi ya sizdirdi ya psik yapti en son bimin bezini aldm ne bir pisik yapiyor nede bi damla dısina sizdiriyor. Molfix ne var ne yok disina cikarirdi cok memmunm fiyatida uygun

0 oy
(382 puan) tarafından
Sleepy alıyorum toplu fiyatına alıyorum çok da iyi sızdırma yapmıyo fiyatında uygun bence gayet n 11 de toplu uygun oluyo ıslak mendil ve bez ordan alıyorum geçen ay 300 lüsune 135 TL verdim bu ayda aldım iyi bence 
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Valka pazardan almaya başladık :'(:O 

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ya ben ne yapacam bebiş nisanda hayirlisiyla geliyor o zaman iki çocuk birden bezlicem :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde EslemSerra (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 855 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 371 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mariq (1 puan) tarafından soruldu

377,191 soru

11,288,063 cevap

34,694 kullanıcı

...