0 oy
373 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (389 puan) tarafından
Kizlar hastaneye gittim acilamam yoktu nst verdiler sancım çıktı ama öyle aman aman değil neyse muane ettiler ultrasyonda 39 haftalık çıktı 37haftalik 3550gram kilosu ve makat gelişmis başı yukardaymis yarın randevu almadan gel sezeryan için gün vericez dediler Allah hepinizden razı olsun benim haftada olanlar.kendinizi aksatmayin demeyin sancimiz olsun sonra gidelim benimde yoktu ama.kasilmalarim vardı ve ben bugüne kadar hep özele gidiyordum bana diyordu başı aşağıda normal doğum olucak meğer öyle değilmiş başı yukarda ayakları asagidaymis Allah yardımcınız olsun

8 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum duşa gir sıcak su ile altan yukarıya doğru ovala çocuk sezeryan istemiyorsan ben öyle yapmıştım oğlum döndü
(389 puan) tarafından
Doktor geç dedi kilosundan dolayi
(5,311 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucağına al  kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Inş sağlık la kucağına alırsın miniğini <3

(389 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kuzum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sağlıkla al kucağına 
(389 puan) tarafından
Allah razı olsun bitanem
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Benimde öyleydi  Rabbim kucana almayı nasip etsin inşallah 
(389 puan) tarafından
Amin. Allah razı olsun bitanem
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Allah allah özelde nasıl anlaşılmıyor ya hayret bir şey valla
(3,156 puan) tarafından
Her şerde vardır bir hayır demek canm napcan insan özel diye sanki daha da bi güveniyor ama bak ne öğreniliyo sonun da hayırlısıyla kucağına almayı nasıp netsin Rabbim yavrunu...
tarafından
Bir günde bile dönebilir çocuk gittiğinde öyledir şimdi dönmüştür...
(1,019 puan) tarafından
Belki yeni dönmüştür canım.
(389 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum hayırlısı olsun artık Allah sizden de razı olsun
(1,019 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim .
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benimde bebeğim ters. Haftaya36 olcam kontrolüm var hala ters ise gün verecek sezeryan için..  hakkımızda hayırlısı cnm
(389 puan) tarafından
Amin kuzum 37 haftadan sonra bebek düzelmez dimi artık bide benimki biraz kiloluymus
(1,019 puan) tarafından
Valla benim doktorum benimki için yerini sevmis daha dönmez dedi bide büyük ya.. Ve hiç dönmedi benim bebeğim hep ters di.  Hele seninki şu konumda hiç sanmıyorum döneceğini.. Ben çok istiyordum normal doğumu ama nasip değilmiş demek böyle hayırlıymış öyle düşün üzülme.
(389 puan) tarafından
Aynen kuzum Allah böyle istedi bizde razı olucaz rabbimin emirlerine hayırlısıyla dogsunlar insllh
(1,019 puan) tarafından
Aynen cnm valla artık bende böyle düşünüyorum.. Yapmadigim egzersiz hareket masaj kalmadı dönmüyor benim paşa  :) annem de dedi uğraşma demekki böyle hayırlıymış:) Allahta biliyor ya keyfe keder bıçak altına yatmıyoruz.  Hayırlı doğumlarımız olsun kuzum ♥️
0 oy
tarafından
Benimde aynisiydi canim ayagini bir vuruyordu vana zipliyordum resmen acidan. Ama ben en basindan beri biliyordum. Kafasini bjr kaldiriyordu gogsumun altindan resmen tutuyordum kafasini. Ultrason dada gorunuyordu zaten. Bi kere ebe dedi bu dönmüş galiba dedim yok kafasi yukarda hala gercektende donmedi
(1,019 puan) tarafından
Kaç haftaliksin canım?
tarafından
38+3 de sezeryan oldum aslinda dursa dururdu benim sancim vs yoktu ama bebek cok hareketliydi
(1,019 puan) tarafından
Hmm anladım dr genelde 38 de aliyor sezeryana acaba 1 yada 2 hafta geç alsa sorun mu olur ?
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Naptın kuzum sen görümcen gitti mi bari annen gelseydi 
(389 puan) tarafından
Yok yaa bu durum çıktı kaynanam eşime dedi sakin kızımı yollamayin iş yapsın dedi dun iyilik meleği kesilmistiler görmen lazımdı nasıl kendini işe vermisti
(4,700 puan) tarafından
İnşallah bir gün yapıp ertesi gün oturmaz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 160 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 275 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu