0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlae dua edin ne olur bıtmıs durumdayım daha olmadı ama asırı aglıyor korkuyor kayra bıttım geceden beri ac susuz maf oldu cocugum ne olur dua edin hersey guzel gecsın 

5 Cevaplar

0 oy
(354 puan) tarafından
İnşallah sıkıntısız Bir şekilde sünnetini olur evladın canım sünnetten sonrada rahat geçer inşallah
tarafından
Insallah canım ınsallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üzme canm kendini az kaldı bir bakmisin bitmiş  geçmiş olsun Allah acil şifa lar versin
tarafından
Imsallah kuzum ınsallah maf oldu yavrum
tarafından
Kıyamam ona moralini dik tut annesin  sen eşin yanında oldu da biti maşallah dersin.
tarafından
Insallah kuzum ınsallah ya
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Neden aç susuz yaa
tarafından
Narkoz alacak ya gece 12 den sonra yemek yasak
(1,429 puan) tarafından
Neden narkozlu oldu
tarafından
2 yasında cunku kucuk degıl
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Dualarim sizinle canim kolay gececek insallah gecmis olsun simdiden. ❤ bardak koy bence daha az acır 
(2,252 puan) tarafından
Bilirim canim o bekleme suresi cok zor. Bende aldim da kullanamadim onu ya sonra gidip bardak aldim çok daha rahatti
tarafından
Kuzum 2 yasında bızım kı baya buyuk bekleme sureci benı maf ediyor zaten
(2,252 puan) tarafından
Bez kullanıyorsan tabi
(2,252 puan) tarafından
Ah kuzum iste anliyor o da sıkıntı. Rabbim şafi ismiyle sifa versin bir an once agrisiz sızısiz eve donun insallah. Hastaneden cikinca rahatlar minnos da
tarafından
Amın kuzum amın Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Narkoz etkisi ile çok ağlayacak çıkınca korkma diye söylüyorum 2 hafta önce ege ameliyat oldu çıkınca yarım saat falan narkoz etkisi ile çok ağladı çığlık attı ama kendin de değil yani ağladığından haberi bile olmuyor Kayra da öyle olacak korkma bişi yok en fazla yarım saat sürecek çok kolay sünnet yarım saat ağlar belki sonra uyur sünnet ederken serum verirler ona açlık hissetmez o yüzden geçmiş olsun kuzuya 
tarafından
Cok sukur cıktı baya agladı uyıdı sonra da ben eve gidince napcam aklım onda krem VS nasıl suırucem elletecek gıbı degil Allah razı olsun
tarafından
Eve gidince bişi olmaz daha kolay şuan hastne ortamı ondan da korkuyor evde kimse olmayacağı için ağlamaz bu kadar
tarafından
Insallah gecer bir an once sunu da atlatsam kafam rahstlıcak
tarafından
En fazla bugün huysuzluk yapar sonra bişi olmaz bugünde narkoz etkisiyle huysuzlanır
tarafından
Insallah cok sagolll

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nehir2020 (818 puan) tarafından soruldu
0 oy