+1 oy
155 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (9,651 puan) tarafından
Sarıdan sürekli dip geldikçe bozmaktan falan sıkıldım tam 1 yıl oldu şuan kendi rengine dönüp boya defterini burada kapatmak istiyorum. Nasıl koyulastiririm kaç numaraları kullanmam lazım?  

4 Cevaplar

0 oy
(15,654 puan) tarafından
Adaşım nabersin
(9,651 puan) tarafından
Oo fatocuuumnm.. şükür kuzum sen nasilsin
(15,654 puan) tarafından
Bende idare işte iş güç ev aynı şeyler durumlar nasıl
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çiçeğim ben 8-1 Koleston ün açık küllü kumral rengine bayyyıllllıyoruuum sarı yaptım saçımı zorla kuaföre yalvar yakar yansın ben razıyım deyip siyah boyalı saçımı sarı yaptıktan tam bir ay sonra tekrar gece siyahı na boyadım :( şimdi de çok istiyorum sarı ama mümkün değil :(
(9,651 puan) tarafından
Off kuzu sen baya zorlamışsın saçı bi siyah bi sari benimde saçlarım 8.1 gibi gibi o tonda var yani bi yerlerinde her renk sari mevcut :D
tarafından
Acaba bir çılgınlık yapıp kendi rengine dönmeden sonbahar kızılı veya şarap kızılı mi yapsan kocanbey den izin çıkarsa
(9,651 puan) tarafından
Bende düşündüm kuzum he bi kızılda deniyim dimi:D dur renkleri aradtiriyim bide kızıl deniyim hazır açılmış sac "D
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben de kaç senedir ombre yaptırıyordum. Yeni kapandım sayılır dedim artık değiştireyim kötü olursa da kim görecek sanki diye :) kuaförüm 7.0 ve 7.1 palettenin kumralını önerdi o mutlaka kapatır dedi. Dipten hiç boyamamıştım. Bende gittim palettenin çikolata kahvesini aldım çok güzel oldu. Dipleri kızıl gibi. Uçlardaki sarıları da kapattı.
(9,651 puan) tarafından
Dipte kızıllık istemeiyorum canım ya sürekli bu kizilliktan kurtulayım diye uğraştım şuan ya tam kızıl ya kumral istiyorum :)
(2,493 puan) tarafından
Eğer kumral istiyorsan palettenin 7.0 ve 7.1 ine bak canım. Kuaförüm kendi önerdi
(9,651 puan) tarafından
Tamam canım bende ikisini dusunuyodum ama sari üzerine koyulturmu diyodum bakıcam mutlaka
0 oy
(44 puan) tarafından
7 veya 8 numaralı boyalara bak 6lar çok koyu olur zaten boyalarda yazıyo küllü olup olmadığı ordan bakar alırsın canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
28 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
27 Temmuz 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu

379,303 soru

11,353,552 cevap

34,826 kullanıcı

...