0 oy
300 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

bu modeli şimdi gördüm hoşuma gitti hastane de içine pet hasta bezi koyarım diye düşündüm ama bir an örmekten vazgectim işe yarar mı sizce 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sonradan işine yaramaz el emeğine değmez yani bebeğine bişiler yaparsın bunun yerine bence 
(1,466 puan) tarafından
Bencede
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Gereksiz bence ya emeğine yazık 
0 oy
tarafından
Bana sacma geldi canim zevk meselesi tabii
0 oy
tarafından
Ayyy cok güzelmiş tabi yarar kiz 
tarafından
Bilmiyorum çok güzel hoşuma gitti çok sıkılıyorum büyük birşeyde yapasim yok bitsin bitsin diye yoruluyorum içine bebek bezi de konur biryere giderken
0 oy
(27 puan) tarafından
Bence gereksiz ama hevesin varsa usenmem diyorsan yap gitsin
0 oy
tarafından
Benim hoşuma gitti 

Ileride de bebeğinin bezini ıslak mendilini alt acmasini koyup çantana koyarsın.  Bez nerdeydi ıslak mendili koydummu derdin olmaz . Sevdim ben 
tarafından
Bencede
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence emeğine yazık hastane için kilitli poşetlerden al üzerlerine ne olduklarını tek tek yaz canım. Senin halin olmayacak çantayı açan ne nerde kolay bulur. 
tarafından
Onlardan da aldim
0 oy
(516 puan) tarafından
Bence pek yaramaz,bebek cantasiz gezilmiyor zaten,onlarin iclerinde de bolmeler oluyor bez icon islak mendil icin,hastane içinde kilitli posetlerden al gitsin 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Çok gereksiz yorukursun bence kuzum bosver 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gelinle damada yapılır bu bebeğe de çok hoş olmuş ama evde pratik değil iki yelek yap daha iyi
0 oy
tarafından
Boşa uğraş bence canım ormek yerine parça kumaştan da yada eski kot dan da dikebilirsin bi fikir ")
0 oy
tarafından

Pedine çanta ören de ilk goruyom:D

tarafından
Anla artık evde ne kadar sıkıldı isem
tarafından
Amigurumi gelir belki elinden canım çocuğuna dişlik yaparsin
tarafından
Olur belki zaten şuan elimde malzeme yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 301 göst.
8 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Oglusum24 (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 717 göst.
0 oy
6 cevap 383 göst.
0 oy
7 cevap 389 göst.
10 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...