0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Kızlar şimdiden kusura bakmayın biraz uzun olabilir ama biz bugün kulak burun boğaza kontrole gittik önceki postumdan bilen bilir 6 aylık kontrolü için kulağını kontrol etti doktor sol kulağını temizledi daha sonra işitme testi için uyuması gerekli biliyosunuz ki ama benim yaramaz oğlum uyumadı :) uyumadan önce başka bir yöntemle yaptı kulağına yine bişey sokarak sağ kulak normal dedi tip A çıkmış sol kulak tip C çıkmış ilk sorum bu tip C nedir bilen varmı? Diğer sorum ise oğlumun sol kulağında su toplandığını söyledi ilaç tedavisi başlandı 1 ay sonra tekrar gidicem sivi toplanmasının sebebinin geniz eti de olabileceğini söyledi kulak zarının arkasında birikiyormus sıvı yani sorum şu ki daha önce başınıza geldi mi sonucu ne oldu korktum açıkçası çünkü Allah korusun geç kalınsa işitme kaybına kadar gidebileceğini söyledi yardımcı olabilecek arkadaşlardan Allah razı olsun hakkınızı helal edin tekrardan uzun oldu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maalesef benim kızda da var o. Geniz etinden kaynaklı genelde. Yatarak emziriyorsan o da yapabilir
(98 puan) tarafından
Yatarak emzirmekle alakalı olduğunu bilmiyordum canım gece genelde emerek uyur yanıma yatırıp o şekilde uyuruz beraber ondan olabilir mi yani
tarafından
Evet bana doktor özellikle yatarak emzirme dedi. Kulakta sıvı birikmesine neden oluyormus
(98 puan) tarafından
Hadi ya anladım canım bu bilgiyi söylediğin iyi oldu bilmiyordum Allah razı olsun çok dua edicem sana ♥️
tarafından
Senden de canım ne demek ben yaptım siz yapmayın :)
(98 puan) tarafından
Canımsın bundan sonra asla yapmam ♥️
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Postunuzun üzerinden çok zaman geçmiş ama son durum ne oldu acaba birde neden 6 aylıkken gittiniz ilk dogdugunda bakılıp sevki oluyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
0 cevap 50 göst.
31 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya_42 (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 122 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (110 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...