0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (3,026 puan) tarafından
Şimdi hanimlar ben Mart sonu nisan başı tasinicam şimdiki oturdum ev kalorifer yani kömür alıyoruz sene başında ama tasinicam ev yeni ve doğal gaz fakat doğal gazı Mayıs'ta bağlancakmis yani ben Nisan başı gidicem ramazandan önce sizce çok mu soğuk olur UFO vs yakicam ama bilemedim birde bu oturdum evde soğuk burdada UFO yakıyorum ama haliyle kaloriferin de faydası var sizce olurmu olmaz mı ya

8 Cevaplar

0 oy
(3,026 puan) tarafından
Sizce kızlar
-Reklam-
0 oy
(6,642 puan) tarafından
Küçük bebegin varsa üşüyebilir ya. 
(3,026 puan) tarafından
Var canım 9 aylık :( nasıl yapicam ki ya
(6,642 puan) tarafından
Bebegin emeklemiyorsa işin daha kolay olur tek odada yakarsin ama bebegin hareketliyse cok dikkatli kullan ufoyu. Zaten en fazla 1 ay kullanırsin.
0 oy
(11,524 puan) tarafından
Havalar ısınmaya başladı ki çok soğuk olmaz bence 
(3,026 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,384 puan) tarafından
Soğuk olur daha elektrikli sobayla idare edersin artık 
(3,026 puan) tarafından
Ederim canım artık
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Şehrine göre degisir durum. Bizim burda hiç kış olmadi (Muğla) ev kaloriferli ama sıcak oluyo diye peteklerin çoğunu kapalı tuttum. 
(3,026 puan) tarafından
Konyadayim canım kar yagmadi bu sene soğukta olmadı fazla ama haliyle boş eve gidicem ya ondan
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Hıc bısı olmaz sezeryanlı 20 gunluktuk tasıdık evı eve girdigim gün kaloriferin borusu patladı durup dururken girdiğimiz günün gecesi her yer su oldu tabii hafta sonu olduğu için hiç kimse gelemedi küçük kataliti odaya koyup kapıyı kapattım içeri Kızım orada durdu sıkıca da giydirdim kendim evi topladım kızım eşim baktı sıcacık odada oturdular bişş olmaz evı Aralık başında tasıdık geceleri - 22 gordukbo halde sıcaktı canım bısı olmaz usumez yani ama sıkı giydir 
(3,026 puan) tarafından
Yaa ne zorlu şeyler görmüşsün canım teşekkür ederim bu arada
(2,810 puan) tarafından
Rica ederim canım Allah yardımcın olsun seninde
0 oy
tarafından
eskisi kadar pek soğuk kalmadı idare ederseniz olur sadece hasta etmemeye dikkat edin 
(3,026 puan) tarafından
Bı odada oturur artık
0 oy
(4,845 puan) tarafından
Soğuk olur bence
(3,026 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 186 göst.
5 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy