0 oy
187 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Son kez bu hafta alışveriş yapacağım tuvalet eğitimi için mini beyaz şortlar almayı düşünüyorum sizce alıştırma külodu almam da gerekir mi? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum yedi yirmi dört halı silmek istemiyorsan almalısın ilk alışma dönemlerinde takman çok iyi olur 
(3,895 puan) tarafından
Halıları kaldıracam kirliler zaten yıkamaya göndericez bi daha ki ay :)
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Mühendisin oğlun da gordum bilmiyorum ki ya güzelse bende oğluma alıştırma yaparken alırım.
0 oy
(12,516 puan) tarafından
Ben ilk iki gün taktım sonra bıraktım direkt külot ile alısması daha iyiyms yani direkt tenine temas edince daha cok rahatsız olup daha cabuk alısıyolarmıs genelde öyle okumuştum 
0 oy
tarafından
Ben aldım  kere kullanabiliyorsun ikinci kez asla kullanılmıyor çokta mantıklı değil ban göre
0 oy
(1,927 puan) tarafından
Bence gerek yok aldim bende oda sizdiriyo kulot da ogrense daha iyi 
tarafından
Ben kullandım gayet rahat oluyor
(3,895 puan) tarafından
Aynen beyaz tayt ya da külot bol bol alıcam.
(1,927 puan) tarafından
Tercih meselesi ben sevmedim sizdirdi onun yerine daha kisa araliklarla goturdum tuvalete daha fazla iccamisiri aldim onu kullandim
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Annem aldırmadı o kılotlardan kızımı o bıraktırttı valla anında. 2 kere kacırdı bir daha yapmadı. Annem ona güvenir alısmaz bırak kacırınca ustu altı ıslansın utanırsa bırakır demişti
(3,895 puan) tarafından
:D iyi demiş valla .
(11,013 puan) tarafından
Dogru da oldu valla kacırınca cok utandı. Ama tabiki kacırınca kızılmayacak öpe öpe yıkadım ama o kendi utandıgı için hemen bıraktı.
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim vardı ama.kullanmadım hiç gerek kalmadı
0 oy
tarafından
Ben almadım canım..Allah'a şükür hicde.kacirmadi şuana kaadar..ama yine bir tane al .baktın iyi oluyo iki tane alırsın yedek ..
0 oy
tarafından
Alıştırma külotları bir işe yaramıyor canım 4 5 tane var evde bir kere ise yaramadı boşuna para verdim onlara
0 oy
(44,814 puan) tarafından
Ben kullanmadım şortunu direk çektim sık sık tuvalate gittik altına yaptığı da oldu öle öle öğrendi sonrada halılarını hep yikattirmaya verdim iki yaşı da öğrendi üç ay sürdü ogretmem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 142 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.