0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (3,796 puan) tarafından

Ben hastanedeyim bu arada (adet oldjn şükür) ağrım var biraz

Genel cerrahiye geldim muayene etti dahiliye ve gastarolije ye yolladi mideme baklmsni istedi bakalm ne zaman yaparlar onuda ki hiç hazır değilim boğazımdan hortum sokup mideme bakmalarına:)

Mideden mi diye emin olmak istedi snrm safra kesemde polip var ağrı yapmazms ama birşey geliştirince adını unuttum yaparmış en bakıldığında 6ml 10olunca ameliyatmis ve genel anestezi ile oluyormus ama bana genel anestezi ile olmaz öle uyursam birdaha uyanamam çünkü 

Dua edin ❤️

Bakmadılar randevusuz bir çalışan abla var onu bekliorm inşallah onun aracılığıyla bakacklar umarım 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun hamileyim iki dolandım evin içinde ağrım başladı çok sıkıldım oturrmaktaan kalkınca da ağrım oluyor
(3,796 puan) tarafından
Sağol cancağızim ❤️

Kaç haftalıksn?
tarafından
29 daha da var ama öğle zor geçiyor belim ağrıyor sadece çamaşır attım bulaşık Makinesi topladım
(3,796 puan) tarafından
Çok mi ağırlaştin acaba❤️

Ben 33+3dlgum yaptım fil gibiydim djsjjs
55flmdan 80olmustum :))

Düşük tehliken yoksa eğer korkma Allah'ın izniyle
Bebeğin ve sen önemlisin boşver isi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geşmiş olsun canm. Allah şifa versin. Oturmuşum ne yapim 
(3,796 puan) tarafından
Ozmn tek değilsin cancağızim:)❤️ anlıyorum seni insan yanında bir ses seda istiyor benimde ömrüm yanlizlikla geçti
Ama büyüdükçe onlar dan daha iyi arkadaş yok aliorz :)
tarafından
Aynen öyle canım zaten eşim nöbette bugün yoksa tek değilim ama bugün tek kalacam 24 24 çalışıyo sürekli. Ama yalnızlık zor yani
(3,796 puan) tarafından
Öyle cancağızim zor ama Allah yeter kuluna boş vakitlerinde bol bol dua et zikir çek namaz kıl Kur'an oku hep için ferah olur
tarafından
Namazda kılarım kuranda okurum canm. Allah kabul etsin cumlemizinkini
(3,796 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim ❤️ ne mutlu sana ❤️
0 oy
tarafından
Gecmis olsun kuzum benimde yarin karacigerimden ultrasonum var ikidir degelerim cok yuksek cikiyo yaglanma var ve daha baslangic ise tedavisi kolay fakat siroza cevirmis veya daha ilerisi ise cok lotu benim icin :( 
(3,796 puan) tarafından
Kurban olduğum Rabbim sana şifa versin inşallah cancağızim:( dualarım seninle inşallah herşey iyi olacaktır üzülme:(❤️
tarafından
Saol canim ama pek umudum yok cunki midemde reflu var ulser var hassas bagirsak sendromu helsini gectim diyelim en cok korkutan sey karaciger cunki bir doktor yazmis instagramdan okudum. Karaciger kanseri baska organlara da yayilabiliyomus ani kalp krizi olabiliyomus veya karaciger nakli olmazsa 5,6 ay omrun varmis bunu okuyunca elim ayagim titredi ya ilerlemisse kanser varsa veya siroz ise daha minicik oglum var ne yaparim ben diyorum dusuncesi bile cok kotu. Guzsl dileklerin icin tesekkur ederim ♡ Allah razi olsun kuzum yarin ultraskn cekinicem persembe gunude tum sonuclarima bakicak doktor ne olcak bende bekliyorum
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Canım Allah şifa versin inşallah hayırlı sonuçlar alırsın
(3,796 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim ❤️ Allah razı olsun

Korkuyorm daha doğrusu boğazımdan hortum sokup mideme bakmalarına dayanablrmym blmiorm şuan yapmazlar diye düşünüyorum zaten ama yinede birgün olacak:)

Hamile iken burnumdan boğazıma inen bir hortum soktuydu doktor:/
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kahve içtim kalkicam ev silcem çamaşır lar var varda var
(3,796 puan) tarafından
Sağol cancağızim ❤️

Afiyet olsun:)

Kolay gelsin canım bende yeni çıktım hastaneden
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bende oturuyom işimi yaptım burda takılıyorum
tarafından
Umarım temiz çıkar sonuçlarn cnm
(3,796 puan) tarafından
İnşallah cancağızim valla adet oldum ağrım var amma bı kaç gün sonra geçer ama diğer türlü ağıri yi artok yaşamak istemiyorum daha doğrusu nedenini öğrenmek istiyorum Rabbimden gelen herşeye razıyım elhamdülillah
tarafından
Rabbim ya şafi adı hürmetine şifa versin sana eminim zor bir durumdur rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah
(3,796 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim ❤️ güzel gönlünden öpüyorum Rabbim tüm hastalarımıza şifa versin inşallah
tarafından
Amin cnm bnm inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 328 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 349 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 261 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu

396,308 soru

11,854,763 cevap

35,948 kullanıcı

...