0 oy
273 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar önerebileceğiniz iyi çamaşır makinesi  markası varmı kayınvalideme hediye alcam da

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
LG marka iyi yikiyor kurutmali al almisken
(42 puan) tarafından
İkisi bir makina da mı kurutma ve yıkama
tarafından
Ikisi bir oluyor mesela 9 kg yikama 5 kg kurutma kapasitesi oluyor cok iyi birsey kışın icin yada nevresim.gibi seyler icin
(42 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim  canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arçelik benmki çok memnunum valla annemkinkiyde arçelikti arçelikler hem sağlam hemde uzun ömürlüdr bozulmuyo kokayca kazanı filan
(42 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
(2,039 puan) tarafından
Size denk gelmiş herhalde kuzum biz 2 elti bir görümce tüm beyaz esyalarimizi arcelikten aldık ve hepimiz yemin ettik bir daha evimize sokmayiz garantisi biten makinelerimiz sırayla bozulmaya başladı gelen servisin biri de ya hicbirseyden anlamiyordu yada bizi kaz.iklamaya çalıştı bir daha tövbe
tarafından
Yok valla kuzum ben kendmi bildm bileli annem arçelik kullanıyor çok memnun bende aldm kaynımın arkdşnn ordan aldm valla ben çok memnunum bence sizin aldğnz yerdekilr iyi deyl bilmyrm
(2,039 puan) tarafından
Valla hepsi orijinal arcelik marka kuzum 1-2 tanesi bozulsa neyse olur deriz ama 3 eviz üçümüzde bin pismaniz
tarafından
Valla kuzum adınıza çok üzldm olan paranıza oldu
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Samsung 9 kilo 1400 devir almıştık geçen anneler gününde kayınvalideme cimri. Com dan almıştık 3000 tlye 
(42 puan) tarafından
Kayınvaliden memnun mu canım makineden
(1,472 puan) tarafından
Şuan evi ayırdığım için bana verdi ben kullanıyorum çok memnunum bir çok özelliği var canım nevresim proğramı kolay ütü ayarı spor kıyafetler kot pantolonlar gibi gibi
(42 puan) tarafından
Perde falan iyi yıkıyor mu benim kayınvalidem temizlik hastası her 2 haftada perde yıkıyor en çokta onun için istiyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki siemens 
0 oy
(530 puan) tarafından
Bosh 9 kilo var bende çok aşırı memnunum hatta benden sonra kayınvalidem de aldı aynısını. Annemde de Arçelik 9 kilo var o da çok iyi canım anneminkinin hiç sesi çıkmıyor tamamen sessiz 
(42 puan) tarafından
Fiyatı nedir canım biliyomusun
(530 puan) tarafından
Media Markta 4500 şuan baktım canım
(42 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
(530 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
Canım arçelik 9 kg kullanıyorum annemdr siemens çok memnunhz 
(42 puan) tarafından