0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (5,366 puan) tarafından
Bugün ablam geldi çocukların okulu canlı dersi filan derken pek gelemiyodu genelde ben gidip kalıyorum onda benim bebem küçük. Evimi tertemiz yaptı buzdolabının içini komple boşalttı raflarına kadar  yıkadı dolapları ı sildi evi paspasladı. Vala evim özellikle mutfağım  Bayadır detaylı temizlik gerekiyordu . 

ben yapamıyorum bebekle babasında da çok uzun süre durmaz..Ablam sagolsun Vala bugün çok iş yaptı. Nisan yağmurları geçince de cam balkonlarını silerim dedi benim balkonlarım büyük silmesi zor. Evi temizleyincede nasıl rahatladım bilemezsiniz bebekten önce yere su damlasa çıldırırdım şimdi çok zor temiz tutmak. 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah razı olsun gerçekten ❤️
(5,366 puan) tarafından
Amin amin❤️
-Reklam-
0 oy
(2,912 puan) tarafından

Ne güzel <3 kardeş bambaşka bişey Allah yokluklarini göstermesin

(5,366 puan) tarafından
Amin gerçekten başka bişey❤️
0 oy
tarafından
Allah razı olsun ablandan ve ablan gibilerden :)
(5,366 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Valla şükret 
(5,366 puan) tarafından
Ettim ay öle Bi zamanda geldi ki ilaç gibi oldu bana
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ağladım ama ben yaaa.. Maşallah diyeyim nazarım değmez zaten de.. benim iki ablam var biri zaten   uzak diğeri de iki saat mesafede ama pandemi vs hemşire bebek yeni doğdu gelemezler zaten biz kabul etmiyoruz.. dip bucak bizimde ihtiyacımız var...  bende bebekten önce su damlasa vs. Demişsiniz ya aynen öyleydim çok etkilendim yaa şimdi evim çok kötü durumda ams yapamıyorum hiç bir şey parça parça yarım yamalak anca
(5,366 puan) tarafından
Bende öyleyim ya Bi paspas yapım diyorum kızım gelio paspas suyuna elini sokuyo ayna silsem elini sürüyo yda sıkılıo kucak istiyo bebekle zor
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Kardes var kardes var canim:)) ne guzel sevindim senin adina. 
(5,366 puan) tarafından
Sagol canım :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ah ah bı ablam yok benimde mutfak dolabi silinmesi lazım gözümü kemiriyor resmen halısını yıkadık pazar günü sermedjn dolap silinsin öyle dedim vala çok zor bebeyle eskide. Böyle degildm
(5,366 puan) tarafından
Bende böyle değildim ama bebeyle zor
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Ayy ne güzel yaaa maşallahh
(5,366 puan) tarafından
Sagol canım :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 770 göst.
+3 oy
17 cevap 259 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
10 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,045 göst.
13 Ocak 2021 Aile kategorisinde Biricigim (344 puan) tarafından soruldu

381,085 soru

11,408,804 cevap

34,945 kullanıcı

...